Bulvár

Experimentování s barvami vlasů.

Dalším příspěvkem nás pobavila čtenářka s nickem Heligona a my jí moc děkujeme. Ta se barevně vyřádila na svých vlasech. Jak to dopadlo, se dočtete v této novince?

Krásný barevný den.

Konečně je tady pořádné jaro - no spíš už léto a barev je všude kolem spousta. Po tom šedivém období posledních pár dní skvělá vzpruha. A tak jsem dnes zavzpomínala na moje experimentování s barvami vlasů.

Od mala se mi hrozně líbily různé barevné doplňky, sponečky, gumičky, hřebínky a podobné serepetičky, kterých jsem mívala plnou hlavu. Na základce v hodinách ručních prací jsem místo pletení, háčkování nebo šití pilně pracovala na svém účesu. Nutno říct, že s pochopením učitelek se to příliš nesetkávalo. I tehdy velmi oblíbené náramky přátelství byly brány s přimhouřením obou očí. Já jsem však stále sveřepě naplétala pracovní pomůcky do vlasů. Z hlavy se mi tehdy plazili hadi vytvoření z různých materiálů a já si připadala jako hvězda.

O něco později se objevily na scéně barevné řasenky do vlasů. Moje hlava začala zářit všemi barvami. Modré, zelené, žluté a červené proužky, vyřádila jsem se dobře. Jen škoda, že to vydrželo maximálně pár hodin a když jsem si párkrát prohrábla vlasy, vypadala jsem jak po hodině výtvarky.

Jaká byla moje radost, když jsem dorostla do let, kdy už nebylo nic strašného mít nabarvenou hlavu. A tehdy jsem poprvé přišla domů s hlavou jasně fialovou. Világoš z toho byl obrovský, ale co mohli dělat. Jako tmavovláska jsem moc prostoru k rozletu neměla, tak jsem brzy sáhla po odbarvovači. Blonďaté proužky domácí výroby tedy nebyly moc to pravé. Tak jsem rychlostí blesku přešla k červené. Ta se mi vymyla do "krásné" jasně oranžové. To už jsem se na to nemohla dívat a přerazila to černou s modrými odlesky. S černou střídavě s černomodrou a černofialovou jsem vydržela až do doby, než jsem se nechala ostříhat na ježka a postupně se navrátila ke své původní barvě.

Právě minulý týden se kruh uzavřel a nechala jsem si udělat profesionální vybarvení do fialova s červenými proužky podle nejnovější módy na kadeřnickém semináři účesových novinek. Fialová barva mě tedy provází od začátku až do dnes a po všech experimentech jak v barvě vlasů, tak i oblečení a bot jsem opět zpátky u této mé nejoblíbenější barvy.

Heligona

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Fialová je mystická a duchovní barva.

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také svoji životní barvu? Nebo to střídáte? Napište nám na dnešní barevné téma.

redakce@zena-in.cz

Soutěž: další barvu najdete v tomto příspěvku

 

   
08.06.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] OlgaMarie [*]

  Víte, jak mně štve, že si, vzhledem k věku, nemohu udělat barevnépruhy duhy do vlasů? Já vím, že mohu, ale asi by to nezvládly sousedky v paneláku a pokladní v sámošce by se mohla seknout...Sml52

  superkarma: 0 08.06.2010, 15:09:21
 2. avatar
  [5] enka1 [*]

  kozicka — #4 takhle

  superkarma: 0 08.06.2010, 14:00:15
 3. avatar
  [4] kozicka [*]

  enka1 — #3 a jak to dopadlo?

  1. na komentář reaguje enka1 — #5
  superkarma: 0 08.06.2010, 13:48:46
 4. avatar
  [3] enka1 [*]

  Já experimentovala předevčíremSml28

  1. na komentář reaguje kozicka — #4
  superkarma: 0 08.06.2010, 13:46:42
 5. avatar
  [2] lalica [*]

  Sml59 I já s vlasy ráda experimentovala, do žluté a bílé jsem šla do té doby než mi slezla " ofinka" . Zůstala mi mezi prsty a ještě měsíc byla ohlodaná až ke kořínkům. Od té doby se držím červenohnědých odstínů. Jednou jsem přemluvila svou dvorní kadeřnici k rubínově červené a to bylo něco. Zrovna jsem šla na svatbu a zářila jsem do dáli jako požární vůz. Můj muž ,vždy když mně  někomu představoval, tak pravil To je moje světluška ! Teď si své odlesky více hlídám Sml16

  superkarma: 0 08.06.2010, 13:15:41
 6. avatar
  [1] Eliana [*]

  Waw.Co na to říci, je to odvážné a když to sluší tak je to v pohodě!

  superkarma: 0 08.06.2010, 13:08:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme