Řada z nás si plánuje dovolenou u moře i v zimních měsících, kdy je u nás nevlídné a sychravé počasí. Proč se nevydat do dalekých krajin, klidně za druhý konec světa, kde je krásné a teplé počasí? Také kromě počasí a teplého moře zažít spoustu nových okamžiků, vstřebat svět exotiky a prožít dobrodružství!

fischer

Možná jste si při výběru takové dovolené prohlíželi i stránky jiných cestovních kanceláří, například německých či rakouských a srovnávali jste ceny. Vždyť dnes není problém sednout si do auta či autobusu a letět na dovolenou z jiných evropských měst než z Prahy nebo Brna. Blízká letiště jako je Vídeň, Mnichov, Frankfurt, která jsou jen několik málo hodin autem, nabízí také zajímavé letenky nebo odlety před jiné cestovní kanceláře než české.  Pokud je toto řešení dovolené, které nabízí více možností pro vás krkolomné nebo si nejste jistí v cizích jazycích a je to pro vás bariéra, máme pro vás zajímavou novinku od cestovní kanceláře Fischer.

Na svých webových stránkách nabízí tato cestovní kancelář ve spolupráci s partnerskou cestovní kanceláří FTI zajímavé novinky.  Díky této spolupráci si nyní můžete vybírat také z široké nabídky zájezdů s odletem z Německa a Rakouska za výhodné ceny http://www.fischer.cz/nemecke-cestovni-kancelare. 

Jaké jsou hlavní výhody?

  • Můžete vybírat více než ze 130 destinací
  • Nabídka je v českém jazyce
  • Ceny jsou v Kč
  • On-line rezervace je také v češtině
  • Velká variabilita termínů a délky zájezdů
  • Pro odlety z Mnichova je parkování na letišti zdarma

Zaujala vás tato nabídka? Pak se pojďte podívat na konkrétní nabídku! Chcete letět do Bangkoku? Na Zanzibar nebo do Keni? Ve dle tradičních destinací jako je Řecko, Tunis, Kuba, Španělsko, můžete letět do Panamy, na Barbados nebo do Thajska či na Srí Lanku. V nabídce je více jak 130 destinací a je jen na vás, kterou si vyberete. Více na stránce http://www.fischer.cz/nemecke-cestovni-kancelare

fischer

Reklama