.

Exkluzivní vánoční dárek – klobásky v plechové dóze z Území dravce

Dárky

Exkluzivní vánoční dárek – klobásky v plechové dóze z Území dravce

Chcete dopřát svým blízkým famózní chuťový zážitek a zároveň je potěšit praktickým, dobře vypadajícím dárkem? Pořiďte jim výběr kvalitních fermentovaných klobás od značky Krahulík v dárkové plechové dóze.

KrahulíkSvou výraznou chuť získávají nejen díky vysokému obsahu masa, skvěle vyladěnému koření a uzení. Velký vliv na chuťový profil má samozřejmě celý výrobní proces. Fermentace,  neboli zrání za syrova, a následné sušení v unikátních přírodních sušárnách v srdci Vysočiny.

Co uvnitř dózy najdete? Tři druhy vybraných trvanlivých klobásek balených samostatně po dvou nožkách v ochranné atmosféře.

Dunajská klobása je výrobek maďarského typu s hrubou mozaikou a příchutí papriky. Gombasecká klobása vyniká silnou, koncentrovanou chutí masa a koření a Chamburizo je velmi ostrá klobása.

Exkluzivní plechová dóza s designovým potiskem je vyrobena v limitované edici 10 000 kusů a je k dostání v obchodní síti Tesco.

Značka Krahulík má velmi dlouhou tradici, výroba uzenin začala v Krahulčí u Telče již v roce 1928. Dnes je pevně spjata zejména s kvalitními trvanlivými výrobky s vysokým obsahem masa a výraznou Krahulíkchutí.

   
09.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme