Perly a kosmetika, to je propojení dokonalosti a krásy. Perlová esence je jedna z nejvzácnějších ingrediencí na světě!

Co víme o perlách?

Drahocenné perly jsou považovány za mořské drahokamy. Jsou to tajemné skvosty usazené uvnitř lastury ústřice hluboko pod hladinou moře. Jsou nejstarším známým šperkem a jediným drahokamem, jenž plodí živý organismus. Jejich základem je zrnko písku, které pronikne do schránky ústřice. To vyvolá obrannou reakci, během níž ústřice začne vylučovat perleťovou hmotu. Ta se postupně na zrno písku vrství, obaluje ho, a tak zrodí perla. Perly byly vždy považovány za okouzlující a tajemnou esenci krásy.

perly

Zrození perly je skutečným zázrakem. Perla se rodí uvnitř ústřice v celé své kráse.

Na rozdíl od drahokamů, které se brousí, aby se odhalila jejich skrytá krása, perly nic takového nepotřebují. Jsou od počátku dokonalé.

Po celou historii byly perly díky svému vnitřnímu jasu a perleťově třpytivému zbarvení jedním z nejžádanějších šperků a ingrediencí kosmetických přípravků. Perly jsou vysoce ceněny po staletí. Perly nosila Afrodita i Venuše, bohyně krásy a lásky. Římané považovali perly za znak bohatství a společenského postavení. V Číně zase symbolizovaly moudrost, nesmrtelnost a světlo. Ve středověku rytíři nosili perly do bitev, neboť věřili, že jejich kouzlo je ochrání před nepřítelem. Říká se, že perly uvolňují a uklidňují mysl a emoce.

 

Schwarzkopf nyní ve spolupráci s Claudií Schiffer vyvinul prvotřídní složení s luxusními výtažky z perel pro skutečně nádherné a lesklé vlasy.

Nová kosmetická značka Essence Ultime přináší výrobky exkluzivní vlasové péče pro  každý den. Obsahuje vše, co pro dokonalou péči o vlasy potřebujete od šamponu přes kondicionér po závěrečnou regeneraci.

Essence Ultime od Schwarzkopf je první vlasovou kosmetikou s luxusními výtažky z perel, která působí ve všech vrstvách struktury vlasu. Obsahuje vzácný ULTÎME-4-komplex, jedinečná kombinace vybraných ingrediencí, jako jsou luxusní výtažky z perel, panthenol, zušlechtěný protein a kreatin. Receptura zaručuje skutečný požitek a hýčkající péči.

Pět unikátních produktových řad Essence Ultime – jedinečné řešení pro každý typ vlasů:

Essence

Essence Ultime Omega Repair – obsahuje produkty vyvinuté speciálně pro poškozené a oslabené vlasy. Jedinečné bohaté složení obnovuje poškozené vlasy na úrovni buněk a zamezuje až 90%* třepení konečků vlasů. Výsledkem jsou přirozené a zdravě lesklé vlasy.

Essence

Essence Ultime Diamond Color – řada určená pro barvené a melírované vlasy. Speciální složení chrání barvu před vyblednutím. Inovační složení zintenzivňuje lesk a zářivost barvy. Výsledkem je až o 85 %* menší lámavost vlasů a roztřepených konečků.

Essence

Essence Ultime Crystal Shine – produkty vhodné pro normální vlasy bez lesku. Božsky

lehké složení s tekutými krystaly zjemňuje povrch vlasu a obnovuje jeho vlastní lesk a schopnost odrážet světlo.

Essence

Essence Ultime Biotin + Volume - speciálně vyvinuté produkty pro jemné vlasy bez objemu. Jedinečné složení s biotin – komplexem přináší až o 80 % větší objem a plnost* vlasů lehkých jako pírko.

Essence

Essence Ultime Mineral Strenght – obsahuje produkty pro slabé a křehké vlasy. Doplňuje a posiluje vnitřní strukturu vlasu. Vlasy jsou pak odolnější vůči poškození. Až o 97 % nižší lámavost vlasů a 100% pevnost*.

Více najdete na www.essence-ultime.cz/essence/cz/cs

Reklama