Bulvár

Existuje láska na inzerát kontra hokejový titul

 

Jsme mistři světa a osobně bych pověsila Vokouna do síně slávy a tradic, na zeď každé kanceláře, a i na Letné by se pěkně vyjímal nějaký billboard s fotkou našeho golmana!!!
Ve včerejším finálovém zápase to těm kanadským týpkům natřeli moc pěkně a ještě si "Vočko" (rozuměj Vokoun) nakonec pěkně bouchnul do soupeře.
Zápas se vším všudy, národní hrdosti bylo opět učiněno za dost... Sláva!!!

 

Můžeme si z hokeje udělat téma dne - je to na vás. Pište mi o něm, co vám přijde na mysl, a můžeme to probrat, popovídat si o našich hokejových hrdinech.

Jsme ale přeci jen magazín ženský a abychom nezklamali ženy, se kterými ani titul mistra světa nehne, máme tu ještě jedno téma, a to:

 

 

Znám pár lidí, pro které je hledání partnera po internetu životní zálibou.

Lidí, kteří patří do skupiny „singles“ a běžně komunikují s několika lidmi najednou, a teprve, když je jim někdo skutečně hodně sympatický, vyrazí na rande. Případný šok je zmírněn jasnější představou o charakteru, a pokud předem proběhla i výměna fotek po síti, tak také o vzhledu. Jdou pak na rande téměř se známým člověkem, i přesto, že se osobně ještě nikdy nesetkali…

 

Existují samozřejmě i klasické formy seznamovacích inzerátů, existují specializované servery na seznámení lidí… Existuje toho v dnešní moderní době spousta. Ale existuje láska přes internet?

 

Máte s tím zkušenost? Co si o tom myslíte?

 

Napište mi článek, vaši zkušenost nebo jen úvahu na toto téma, a nejlepší příspěvky zveřejním během dnešního dne. Přidáte-li i vaši fotku s partnerem, kterého jste našli na inzerát, pak právě možná vy vyhrajete film na DVD!!!

 

redakce@zena-in.cz

 

Krásný start do nového týdne vám všem přeje

 

 

   
16.05.2005 - Společnost - autor: Jindřiška Kleknerová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme