Bulvár

Exhibicionista na pískovišti


Ahojky lidičky,
zdravím vás všechny a napíšu pár řádků o šmírování.
Já tedy šmírák jsem a vy?
Šmíruju ráda a často.
Pozoruju jiné ženy, hodnotím jejich postavy, jejich účesy, jejich zadky... šmíruju taky muže, třeba šéfa, jestli sedí ve své kukani a něco dělá, nebo jestli se baví počítačovými hrami.

Šmíruju bráchu, jak často se myje a jestli si ráno vyčistí zuby :-).
Pozoruju přítele, jestli na něm není něco podezřelého.
Jo, jen tak preventivně šmíruju, ale to je normální, ne?

Stalo se mi ale něco, co mi příliš normální nepřipadá.
Brácha byl ještě malý, hrála jsem si s ním na pískovišti a docela mě to i bavilo, pak ale přiběhl cizí chlápek, sundal kalhoty a hrozně se tomu začal smát.
No abych pravdu řekla, smát bych se v tu chvíli měla spíš já:-), chápete že?
Opravdu se neměl čím chlubit... smát jsem se ale nezačala, když jsem viděla ty vystrašené a nechápavé výrazy těch dětí, nejradči bych mu nafackovala.
Jsem pro, ať si šmíruje a ukájí se, ale někde v křoví, jim to nestačí?


Milá ženo-in,
šmírování, které popisujete v prvních odstavcích, provozujeme snad všichni a kdo tvrdí, že ne, je na něm něco podezřelého.
Chlap se staženými kalhotami byl skutečný exhibicionista a pro ně je právě ukazování se na veřejnosti největším vzrušením.
   
01.02.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Allma [*]

  Já jsem jednoho takového Magora potkala ve 23h, mezi polama, nikde nikdo. Přemlouval mě ať si jdu zaš**at. Když po mě natahl ruku, tak jsem mu řekla že mě jde manžel za chvíli naproti a ten mu tak zaš*ká, že už si neza***e. A taky jsem mu řekla " zkus na mě k***a ty hajzle chytit" . Řekl mě že su hlůpá, že jsem si mohla užit, prej dobře ti tak. Otočil se a šel pryč. Já jsem šla domů se zdřevěnělýma nohama. Samozřejmě mě nikdo naproti nešel. Doteď nechápu kde se to ve mě vzalo, teď když jdu domů, tak mám oči všude, ruku na mobilu a nedej bože aby se někde něco pohnulo

  superkarma: 0 01.02.2006, 13:49:32
 2. [6] Radka JS [*]

  Kelly: No tfuj! To je hnus! Měla jsi štěstí!
  Já bych si na to ani nevzpoměla, protože na rozdíl od toho "Tvýho" byl ten můj hodně plachý. Naštěstí!! Taky mám docela strach někde chodit sama!

  superkarma: 0 01.02.2006, 12:36:48
 3. avatar
  [5] Kelly [*]

  Fuj, teď jste mi připomněly jednoho úchyla, co mne - co by 14 letou - honil. Brrr, hnus zážitek ... byly jsme s kámoškama domluvené, že se půjdeme odpoledne po obědě opalovat na to samé místo, kde jsme právě byly ... no, a já husa pitomá přišla a kámošky se na to vyprdly. Jenže když jsem na ně čekala, začal se ke mně šinout v kraťasech takové 40 leté, holohlavé, chlupaté NĚCO a můj anděl strážný mi nakukal, ať se schovám. Tak jsem zmizla do křoví a když jsem jukla na svou deku, tak se mi prasák udělal do šatů a potom mne ještě hledal. No, nakonec to vzdal ... a já od té doby nikam nechodila sama.
  I později se na mne takoví úchyláci lepili, i když jsem s někým byla ... měla jsem na ně smůlu ...

  superkarma: 0 01.02.2006, 10:29:19
 4. [4] Radka JS [*]

  Tak já si taky všímám, jak je kdo oblečený, hlavně ženský. No inspirace . A u chlapů si všímám, až když mně zaujmou něčím jiným. Jinak ne. Nemyslím, že by to bylo šmírování .
  Naštěstí jsem na žádného exhibicionistu nepotkala .
  I když vlastně.. Jednou jsem se byla koupat na písácích. Vždycky se na chvíli zastavím ( i bez plavek), zaplavu si, oschnu a jedu dál. Když jsem se tak vyhřívala, zašustilo něco o kus dál v keři. A vida, šmírák jako vyšitej a ještě vybavenej dalekohledem a foťákem. Jak zjistil, že o něm vím, hned se vytratil. Jestli u toho něco dělal, nevím. Taková koupaliště a hlavně ta přírodní, to musí být ráj pro tenhle typ lidí.

  superkarma: 0 01.02.2006, 09:46:37
 5. avatar
  [3] vifina [*]

  No tak šmírovat někoho jak si čistí zuby, kloktá, tak skončím s hlavou ponořenou v záchodě a zvracím.
  Jinak mě se stalo, že jsem jela ve vlaku a nějaký chlápek si stoupnul přede mě a vystrčil brabana. Vím, že tady ty lidi nejsou tolik nebezpečný, tak jsem mu sdělila, že takhle malinkýho šoulínka jsem ještě neviděla a začala se smát a on zrudnul a v zápětí byl pryč .

  superkarma: 0 01.02.2006, 09:33:15
 6. avatar
  [1] Žábina [*]

  já tedy nikoho nešmíruju, zvlášť se jestli se myje a čistí si zuby....

  superkarma: 0 01.02.2006, 08:46:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme