Ideální Vánoce si představuje bez stresu, s vypnutým mobilem a v blízkosti rodiny, nejvíc času jí v přípravách zabere úklid a do nového roku má velké plány. Taková je Ewa Farná.

Poznali jsme ji jako malou holku, ale čas letí a Ewa nám pomalu roste do ženy. Ačkoliv je jí teprve krásných 17 let, dokázala si i v tak mladém věku vybudovat slušnou kariéru. A proto, domnívám se, si své místo ve Vánočních rozhovorech s celebritami jistě zaslouží.

EwaJak si představujete ideální strávené Vánoce?
S rodinkou a nejbližšími, v pohodě, beze stresu s vypnutým mobilem a krásnou vánoční atmosférou. Koledy, tradiční pohádky nebo filmy a nula hádek. :) 

Jaké je Vaše největší Vánoční přání?
Ať vždy ke stolu zasedneme všichni, zdraví a plní pozitivní energie. Ať je tam cítit láska, rodině teplo a bezpečí. To bych byla šťastná a vlastně je docela jedno, kde by to bylo, i když doma je doma. :) 

Co zahrnují vaše přípravy na vánoční svátky a jak dlouho se na ně připravujete?
Moc dlouho ne, maminka napeče cukroví, děláme vánoční výzdobu, stromeček máme tak 23. 12., dřív ne. Jediné, co trvá dlouho, je můj předvánoční úklid, ten zabere tak týden. :D

Jaké máte předsevzetí nebo plány do roku 2011?
Pořádně se učit a doplnit materiál, co jsem zameškala. Připravit se na testy FCE z angličtiny, zdárně udělat řidičský průkaz a dostat nějaké přiměřeně dobré vysvědčení. :) Makat na nových písničkách, připravit oslavu 18. narozenin v podobě velkého narozeninového koncertu, zkusit se opět vrátit k pravidelným fyzickým cvikům kvůli kondici i postavě… No jo, toho je, každopádně se pokusím to všechno krůček po krůčku splnit, je to výzva. :)

Foto: Lenka Hatašová

Reklama