Krátce se k dnešnímu tématu vyjádřila také čtenářka Evuš.

Dobrý den,
dnešní téma je takové sváteční, navozující vánoční náladu. Musím říci, že asi hodně zapomínám, protože si nemohu vzpomenout, kdy jsem vlastně zjistila, že ježíšek neexistuje a dárečky zařizují rodiče. Ale velice dobře si pamatuji, jak jsem před vánoci dělala pátrací akci po celém bytě a hledala. Radost z nalezení byla veliká, ale o to horší bylo pak u stromečku předstírat velké překvapení a velkou radost. Nemohla jsem přece rodičům pokazit radost z toho, že oni mně udělali radost.

A tak jsem postupem času dárky předem nehledala a těšila se na ty pod stromečkem.
Vaše Evuš

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

_________________

Tak je to určitě lepší.
Děkuji i za vaše vyjádření a přeji krásný adventní víkend a pohodové Vánoce
Saša

Téma dnešního dne: Kdy jste přestaly věřit na Ježíška

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

darek

Ať už na Ježíška věříte nebo nevěříte, tady ho najdete. :)

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Reklama