Evropská nabízí v Česku pojištění při cestách do ciziny už dvě desetiletí. Jako jediný specialista na cestovní pojištění u nás každoročně vyhrává prestižní ceny v odborných anketách, pojišťuje klienty sedmi z deseti největších cestovních kanceláří a má třetinový podíl na trhu s cestovním pojištěním.

K dvacátým narozeninám dostane Evropská nové jméno – od října se z Evropské Cestovní Pojišťovny stává ERV pojišťovna.

„Pro naše klienty se samozřejmě nic podstatného nemění, a když, tak jedině k lepšímu. Díky této změně budou moci využívat ještě širší nabídku kvalitních produktů a služeb,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV pojišťovny Ondřej Rušikvas. Evropská rebrandingem zdůrazní svou příslušnost k mateřské mezinárodní skupině ERV (Europäische Reiseversicherung AG). Ta  je s ročním obratem téměř půl miliardy Eur největším hráčem na poli cestovního pojištění v Evropě.

„Zázemí silné mezinárodní skupiny nám přináší ještě větší stabilitu a možnost využívat globální zkušenosti a adaptovat je na český trh. Jasněji se začleňujeme do sítě, která působí ve více než dvaceti zemích světa a spolupracuje se čtyřiceti tisíci nemocnicemi a lékaři. Jedna značka, jeden přístup, stejná úroveň péče a servisu nezávisle na tom, zda je klient Čech nebo Němec,“ vysvětluje generální ředitel ERV pojišťovny Vladimír Krajíček.

foto

Spolu s názvem společnosti se změní i logo. ERV spustila zcela nové webové stránky www.ERVpojistovna.cz, které nabízejí snadnější online sjednání pojištění, unikátní systém hlášení pojistných událostí a mnoho dalších zajímavých vylepšení. Vše ostatní však běží stejně jako dosud. ERV pojišťovna zůstává českou akciovou společností a pracují pro ni stejní odborníci se znalostí lokálního trhu. I nadále bude svým klientům poskytovat kvalitní produkty a prvotřídní servis.

„ Hned v příštím roce chystáme pro klienty novou řadu krátkodobých produktů, které vznikají ve spolupráci s dalšími sesterskými společnostmi. Za zmínku určitě stojí i nové pojištění Business Travel pro pracovní cesty, které uvádíme na trh právě v těchto dnech,“ uzavírá Ondřej Rušikvas.

Reklama