Po mimořádném úspěchu pilulky krásy evelle® uvádí společnost Pharma Nord na světový trh novinku v podobě evelle® anti-aging programu, konceptu krásy 3. tisíciletí. Opírá se o poslední výsledky vědy a výzkumu na téma: jak zpomalit stárnutí. Evelle® anti-aging program kombinuje vnitřní působení pilulky krásy evelle® s okamžitým omlazujícím efektem evelle® krému, bioaktivního regenerátoru pleti.

Pilulka krásy evelle® poskytuje organismu komplex základních vitalizačních látek proti předčasnému stárnutí. Účinné látky v ní obsažené obnovují elasticitu kůže a pomáhají zamezit vzniku vrásek. Chrání také kožní strukturu proti škodlivým účinkům volných radikálů. Bioaktivní regenerátor pleti evelle® krém působí zvnějšku a je ideálním doplňkem evelle® anti-aging programu pro nadčasovou péči o pleť. „Pilulka a krém evelle® byly vyvinuty tak, aby v jejich složení nechyběla žádná ze základních látek potřebných pro výživu pokožky a na podporu jejího optimálního zdraví,“ uvádí autor významné lékařské studie evelle® Frank Schönlau, Ph.D. Oba přípravky mimo jiné obsahují unikátní pleťový antioxidant Pycnogenol®, výtažek z kůry francouzské přímořské borovice Pinus pinaster, který prokazatelně podporuje regeneraci a tvorbu kolagenu a elastinu, látek, které jsou důležité pro pevnost a pružnost pleti.

Prospěšné účinky užívání přípravku evelle® testoval nezávislý kosmetologický ústav Skin Investigation and Technology Institute v německém Hamburku na 62 ženách ve věku mezi 45 a 73 lety. „Zjistilo se, že účastnice studie, které užívaly evelle®, měly po šesti týdnech pružnost pokožky o 9 % vyšší ve srovnání s kontrolní skupinou užívající placebo,“ dodává Frank Schönlau.

Tablety a krém evelle® je možné používat i jednotlivě. Díky vzájemným synergickým (podpůrným) účinkům však byly navrženy se záměrem společného užívání v rámci evelle® anti-aging programu. Dvojí působení zaručí přítomnost důležitých látek pro zdraví, mladistvost a krásu pleti.

Receptury přípravků evelle® anti-aging programu jsou také v souladu se závěry posledního světového kongresu Medicíny proti stárnutí v Paříži.

Vyhrajte evelle® Stačí kliknout!

(soutěž 12. - to)

Reklama