Zdraví

Evelle® - dokonalý anti-aging program


Po mimořádném úspěchu pilulky krásy evelle® uvádí společnost Pharma Nord na světový trh novinku v podobě evelle® anti-aging programu, konceptu krásy 3. tisíciletí. Opírá se o poslední výsledky vědy a výzkumu na téma: jak zpomalit stárnutí. Evelle® anti-aging program kombinuje vnitřní působení pilulky krásy evelle® s okamžitým omlazujícím efektem evelle® krému, bioaktivního regenerátoru pleti.

Pilulka krásy evelle® poskytuje organismu komplex základních vitalizačních látek proti předčasnému stárnutí. Účinné látky v ní obsažené obnovují elasticitu kůže a pomáhají zamezit vzniku vrásek. Chrání také kožní strukturu proti škodlivým účinkům volných radikálů. Bioaktivní regenerátor pleti evelle® krém působí zvnějšku a je ideálním doplňkem evelle® anti-aging programu pro nadčasovou péči o pleť. „Pilulka a krém evelle® byly vyvinuty tak, aby v jejich složení nechyběla žádná ze základních látek potřebných pro výživu pokožky a na podporu jejího optimálního zdraví,“ uvádí autor významné lékařské studie evelle® Frank Schönlau, Ph.D. Oba přípravky mimo jiné obsahují unikátní pleťový antioxidant Pycnogenol®, výtažek z kůry francouzské přímořské borovice Pinus pinaster, který prokazatelně podporuje regeneraci a tvorbu kolagenu a elastinu, látek, které jsou důležité pro pevnost a pružnost pleti.

Prospěšné účinky užívání přípravku evelle® testoval nezávislý kosmetologický ústav Skin Investigation and Technology Institute v německém Hamburku na 62 ženách ve věku mezi 45 a 73 lety. „Zjistilo se, že účastnice studie, které užívaly evelle®, měly po šesti týdnech pružnost pokožky o 9 % vyšší ve srovnání s kontrolní skupinou užívající placebo,“ dodává Frank Schönlau.

Tablety a krém evelle® je možné používat i jednotlivě. Díky vzájemným synergickým (podpůrným) účinkům však byly navrženy se záměrem společného užívání v rámci evelle® anti-aging programu. Dvojí působení zaručí přítomnost důležitých látek pro zdraví, mladistvost a krásu pleti.

Receptury přípravků evelle® anti-aging programu jsou také v souladu se závěry posledního světového kongresu Medicíny proti stárnutí v Paříži.

Vyhrajte evelle® Stačí kliknout!

(soutěž 12. - to)

   
18.09.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [13] Vivian [*]

  Taky chci mít v sedmdesáti o 9% pružnější pokožku

  (mimochodem by mě docela zajímalo, jakým způsobem se určují ta procenta pružnosti... )

  superkarma: 0 18.09.2006, 21:00:30
 2. avatar
  [11] malenina [*]

  To pak budu muset brát pořád

  superkarma: 0 18.09.2006, 12:37:15
 3. avatar
  [7] renata.mi [*]

  jen 9 % ??????no,jestli to vubec v těch 73 letech má nějaký význam a těch peněz co to musí stát

  superkarma: 0 18.09.2006, 11:51:52
 4. [6] 1Jirina [*]

  Jen o 9% za 6 týdnů? Přijde mi to málo...

  superkarma: 0 18.09.2006, 09:41:06
 5. [5] ez [*]

  Upozornění: Ani jedna z možností pro odpověď na soutěžní otázku vztahující se k tomuto článku není správná-jedna se jen názvem podobá, ale v překladu ztrácí původní význam...Tak jak vlastně soutěžit?!

  superkarma: 0 18.09.2006, 08:23:12
 6. avatar
  [3] Gabi [*]

  Bože "anti-aging program" - ta čeština zase dostává na frak

  superkarma: 0 18.09.2006, 07:43:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme