Novinky

Evča: Non plus ultras

Co má společného český film Non plus ultras s dnešním tématem? To se dozvíte v příspěvku od čtenářky Evči. První, která nepřímo nesouhlasí s názory ostatních.

Dobrý den

nestačím žasnout, jak jsme všichni ohleduplní a tolerantní a jak bychom dali děti gayům i lesbičkám, jen abychom ulehčili svému svědomí a kase státu.

Co svět světem stojí, sirotci a opuštěné děti tady kvůli nezodpovědným matkám a zparchantělým „zploditelům“ byly. Vyrůstaly bez lásky, z většiny z nich se staly kriminálníci, to bychom samozřejmě nikdo nechtěli, o tom psát nechci.
Co svět světem stojí, tak tu byli také homosexuálové a lesby, vezměte jen starý Řím nebo Řecko, kdy byli upřednostňováni, a historie se opakuje.

Dnešní téma je postaveno velice záludně: opuštěné dítě nebo dítě v rodině dvou registrovaným partnerů? To je jasné, že nikdo z nás neřekne: opuštěné dítě! Ano, ano, dejte dítě registrovaným partnerům.
Budu černá ovce, ale to mi nevadí, redakce dala možnost vyjádření i těm, co se bojí napsat že tak úplně nesouhlasí. . Jsem ze staré školy a dlouho mi trvalo, než jsem si zvykla na tyto páry. Vím, že ty lidi za to nemůžou, není to nemoc ani úchylka, prostě se tak narodili, jen mi vadí, že se v poslední době upřednostňují víc než lidi žijící ve spořádané rodině, mladí kluci jsou dnes víc in, když se na chodníku oblizují s klukem, než kdyby se normálně oženili, a za velké podpory medií jsou z nich větší hvězdy, než z kluka, který se řádně stará o rodinu a o děti,
Před časem jsem měla možnost shlédnout film Non plus ultras,dávali ho v televizi, když zemřel herec Vladimír Dlouhý který v tom hraje. Tam jsem poprvé viděla nepřímo sex mezi muži, i když tam byl k zaměření filmu trochu přehnaný , ale prostě se mě udělalo zle. Jsem prostě normální ženská, které se při pohledu na sex dvou mužů udělá šoufl, ale dobře, je to jejich věc, ať si za dveřmi dělají co chtějí,ale ještě víc šoufl by mi asi bylo při myšlence, že v  jejich ložnici je ještě  postýlka s malým dítětem, nebo má pokojíček naproti. Přijde mi to prostě proti přírodě, aby dítě mělo dva tatínky , nemělo by se radši řešit aby ubývalo rozvodů?. aby lidi měli práci, nehádali se kvůli penězům, neodkládali děti,, nerozváděli se, aby maminky dostávali větší příspěvky, aby muži měli v partnerském vztahu stejnou zodpovědnost jako muži ženatí a ne že jen tak sbalí tašku a odejdou, aby se platili alimetny aby bylo víc lásky pro vlastní děti?

Proč stát nepodporuje víc mladé rodiny s dětmi? Proč nepodporuje mladé lidi jako takové a po nějakém americkém vzoru upřednostňuje různé komunity? Protože dnes už nejsou normální rodiny - máma, táta, moderní?
Dítě potřebuje lásku ale abysme se ve společnosti nedostali za několik desítek let tak daleko, že lesby a gayové s dítětem budou naprosto normální a na děti, které mají mámu a tátu budou ostatní děti pokřikovat, že nejsou moderní a oni jsou ty nenormální, toho se bojím. A teď mě můžete ukamenovat
Evča

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Nebojte se, nikdo Vás kamenovat nebude. Já jsem ráda, že jste vyjádřila svůj názor a dnešní téma není alespoň tak jednotvárné.
Uznávám, že je postaveno, jak je postaveno, ale chtěla bych se zastat čtenářek, že i ony určitě uznávají model základní rodiny.
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Osvojení dětí registrovanými partnery /ano nebo ne?

 • Byly byste pro uzákonění osvojení dětí registrovanými partnery?
 • Přijde vám to normální?
 • Nebo by vás to naopak pohoršilo?

Nebudu dávat více žádné konkrétní body ani otázky, nechám každou z vás - maminek, babiček, sester, tet i kamarádek, vyjádřit se po svém.

piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměním pěkným dárkem: sadou misek na olivy (ty už si ale musíte koupit samy)

olivy

   
04.02.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [11] onohlo [*]

  pěkný příspěvek

  superkarma: 0 20.03.2013, 12:20:07
 2. avatar
  [10] kobližka [*]

  Trefa — #8 Proč by mě stát rodičům dávat peníze na výchovu jejich dětí????Sml80To si musí každý rozmyslet,zda uživí rodinu a ne jen natahovat ruku.

  superkarma: 0 04.02.2013, 22:48:44
 3. avatar
  [9] átéčko [*]

  Trefa — #8 Výchova dětí není dobrá, či špatná, podle toho, kolik kdo "dostane peněz". Myslíte si snad, že děti, které žijí s dostatku jsou vychovanější, než děti chudobných rodičů?A navíc, myslím si, že děti rodičů,které od státu dostanou nevíc peněz jsou ty nejnevychovanější!!

  Tohleje fakt blbost .

  superkarma: 3 04.02.2013, 21:26:38
 4. [8] Trefa [*]

  Trefa:at stat dava na vychovu rodinam dostatek penez.at rodice mohou radne vychovavat deti.

  1. na komentář reaguje átéčko — #9
  2. na komentář reaguje kobližka — #10
  superkarma: 0 04.02.2013, 21:04:28
 5. avatar
  [7] átéčko [*]

  monkee — #5 Já s tebou souhlasím. Paní není jen ze staré školy, ale je tak nasáklá socialistickou výchovou, až se mi udělalo nevolno.

  Nikdo neupřednostňuje homosexuální páry, tahle diskuze je jn v rovině, zda bychom byly pro, adopci v těchto podmínkách, kdy spolu slušně žijí dva muži, či ženy chtějí adoptovat dítě.

  Je tak nasáklá zlobou, že si ani nevšimla, že píše o tom, co třeba sama zanedbala VÝCHOVU. Výchovu citovou a také základy slušnosti, které se dítě naučí tím, že je opakuje po svých rodičích. Pokud u rodičů nevidí dostatek úcty a citu, je pro ně v dospělém věku samozřejmé od rodiny odejít, nebo si hledat jiné partnery. Nebo čekat, že se stát postará...

   Paní, normální ženské se neudělá šoufl při pomyšlení, že se někdo s někým miluje. Asi to máme každá jinak. Já neodsuzuji žádné páry, pokud žijí v lásce a klidu.

  To spíše odsuzuji hetrosexuální páry, kde není všechno tak, jak by mělo být.

  superkarma: 0 04.02.2013, 20:51:42
 6. [6] Rikina [*]

  carmi — #3 To psala čtenářka, že ti oškliví muži budou provozovat sex vedle dětské postýlky. Sml80 Nevím, jestli by jí připadalo ohavnější, kdyby jeden z nich byl otcem toho dítěte, které by kupříkladu porodila náhradní matka, jak se ve světě občas děje, nebo jestli by to bylo víc šoufl vedle dítěte osvojeného. Sml57 Ale protože je dle čtenářky na závadu i to, že by dítě bylo v pokojíčku někde přes chodbu, zdá se mi býti poněkud přehnaně puritánskou. Sml80 

  superkarma: 0 04.02.2013, 18:07:08
 7. avatar
  [5] monkee [*]

  Oj, to je výbuch!Sml30

  Jestlipak tě napadlo, že pro tyto páry je FUJ právě heterosex.Sml58

  A jak můžeš tvrdit, že právě ty jsi, cituji, "normální ženská"? Tvoje úchylka, pravda, nemusí být sexuální, ale třeba mentální... Pozor, mluvím v rovině úvah.Sml24

  1. na komentář reaguje átéčko — #7
  superkarma: 3 04.02.2013, 17:48:46
 8. [4] olinka55555 [*]

  Mně se zase zdá, že pisatelka odsuzuje pár homosexuálních mužů, o ženách se nezmiňuje, takže tam by asi problém neměla. Ale o tom, že by byly tyto páry jakkoli upřednostňovány, je nesmysl.

  A stát by měl opravdu podporovat hlavně ty, kteří se o sebe nemohou a nedokážou postarat.

  superkarma: 0 04.02.2013, 17:05:38
 9. avatar
  [3] carmi [*]

  Rikina — #2 Ale čtenářce se nelíbí sex mezi dvěma muži, o sexu mezi mužem a ženou nic takového neřekla. A mimochodem ti dva muži to neviňátko ležící v dětské postýlce určitě nesplodiliSml57

  1. na komentář reaguje Rikina — #6
  superkarma: 0 04.02.2013, 16:37:54
 10. [2] Rikina [*]

  Sml52 Jasně, sex je moc fuj, a musí se dělat co nejdál od dětské postýlky. Nejlíp vůbec ne, protože potomek už byl zplozen, tak jakýpak ještě sex. Sml57 Média potřebují čtenost/sledovanost a všelijaké excesy vždycky táhly víc než popisy záležitostí všedních a obvyklých, ničím z rámce nevybočujících. Sml80 A proč by proboha měl stát podporovat kohokoliv, kdo je mladý a má dvě zdravé ruce a jasnou hlavu? Stát má podporovat a pomáhat především těm, co se sami postarat nemohou a nedokážou. Sml79

  1. na komentář reaguje carmi — #3
  superkarma: 3 04.02.2013, 13:50:56
 11. avatar
  [1] bleblemcy [*]

  Nemám pocit, že by byli páry stejného pohlaví nějak upřednostňovány spíš je většina těch, kteří na ně stejně jako Vy budou neustále pohlížet jako na ty "jiné o kterých by se nemělo tolik mluvit"

  superkarma: 1 04.02.2013, 13:49:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme