Ano, to je. A hezké je, že si vzpomněla i čtenářka s nickem Evaspiel a poslala do redakce příspěvek ve formě písemné i fotografické.

Dobrý den,
no jak už jsem včera psala ve svém příspěvku, tak ruční výrobky mi nedělali problém. Abych nemusela utrácet peníze, tak jsem raději něco vyrobila :) Dělala jsem náramky, záložky z bavlnek a zvířátka z perliček na klíče, bylo to celkem pěkné. Další Vánoce jsem zas každému dala po stromečku z perliček. No snažila jsem se, jak se jen dalo. Ale každý pak jen čekal, co jsem zas vytvořila :)

A už to nemělo to kouzlo, spíš jsem tím byla pověstná. A rodičům, když slavili 30. výročí svatby tak jsem nakreslila obraz na polystyrenovou kostku, protože jsem neměla plátno a papír se pod temperkama zkroutí. Dodnes jim vysí na stěně :)

Vždycky mi každý říkal, jak se jim moje výtvory líbí a vypadalo, že z toho mají radost :)
Já osobně jsem od nikoho nic ručně vyrobeného nedostala, max. teplé pletené ponožky od babičky. Když je to pěkné, tak to radost udělá.

Nyní jsem raději za takové ty praktičtější dárky, než za nějaký krám, na který se pak jen praší a zavazí na poličce. A praktické dárky nejde moc vyrobit, ty se musí koupit :)
Ale na druhou stranu, by nemělo hrát roli, jaký dárek člověk dostane, ale je důležité, že ten co je dává, vás má upřímě rád a chce vám udělat radost. Hezké je, že si lidé na vás vůbec vzpomenou.

Přeji hezký den a hodně štěstí při vymýšlení dárků :)
Evaspiel

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

foto

_____________

Děkuji za Váš milý příspěvek (panečku, 30. výročí - to gratuluji také)) a přeji hezké předvánoční období.
Saša

 

Téma dnešního dne 9. prosince:  Dárky kupované i ručně vyráběné

  • Kdy jste dostala naposledy nějaký ručně vyrobený dárek?
  • Očekáváte ho i letos na Vánoce?
  • Vyrábíte sama dárky?
  • Vyplatí se dnes vyrábět dárky, když je v obchodech prakticky všechno?
  • Jaký je váš názor na ručně vyráběné dárky?
  • A jaký na obchodní?
  • Jaké dárky kupujete a dostáváte nejčastěji?
  • Už máte nakoupeny či vyrobeny letošní dárky pod stromeček?

Vše o vánočních dárcích pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz
a můžete přiložit i nějakou fotografii.

Jednu pisatelku odměním taktéž malým vánočním dárkem: mini mixerem Zespresso a CD Verner Collegium s krásnou hudbou Mozarta, Beethovena, Purcella ad.

darekk

Reklama