Je tady první příspěvek na dnešní téma a hned je to skvělý a vitpný příběh. Poslala nám ho čtenářka Samečka. Výborný začátek!

Ženám, které tohle umí, fakt závidím. Já bych to rozhodně nevzládla, takže bych bez řečí zaplatila pokutu... Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Samečko, a přeju pěkný den.


Zdravím všechny za volantem i na přechodech!

Tenhle příběh není můj, ale mé kamarádky a já jí dnes dám pseudonym Eva. Raději...

Eva je kus baby. Ne, že by byla obézní, ale prsa mají číslo pět a zadek tak čtyři. Díky dobře rozmístěnému tuku je její obličej hladký a hezký a modré oči se z něj jen smějí. S touto tělesnou výbavou jednou (zase) zaspala do práce a proto jela svým autem ráno velice rychle. Benzinová nádrž toho dne také nebyla moc milosrdná a zuřivě blikající kontrolka Evu směřovala k natankování. Ta doplnila palivo a rychle schmatla bagetu, aby do práce vůbec dojela a nezemřela strašlivou smrtí hladem. Opět šlápla na plyn a hltala bagetu, dokud ji nestopla hlídka dvou postarších policistů. Obligátní věta: „Víte, jakého přestupku jste se dopustila?“ Evu dorazila.

Protože jsme den předtím seděly spolu na kafíčku a bavily se o nekonečné chlapské ješitnosti, zvolila strategický útok. „Ježíši, kluci! Ani to nevytahujte, já mám dneska už vážně dost!“ „Kluci“ jen vyvalili oči a bojovali s tím, jestli vytáhnout to, co už dávno usnulo zimním spánkem, nebo pokutový lístek, načež jeden z nich je vyvalil ještě víc na Evino bujné poprsí narvané v krajkovém nátělníku. „Moje nervy, kam to čumíte!“ zašermovala řidička bagetou. „Vy jste se nevěnovala dostatečně řízení vozidla,“ hlesl policajt a máchl rukou k výstřihu, na kterém bylo tak deset deka nadrobené bagety a ve žláblu kapka majonézy. „Protože jsem byla hladná,“ nedala se bojovnice za práva blondýn na silnicích a začala stírat majonézu a následně olizovat si mastný prst a vytřásat drobky z trička pohyby podobnými tanci svatého Víta... Postarší pánové měli co dělat, aby toto peep-show zastavili a ptali se nesměle, co bude s pokutičkou. Evička nasadila kalibr „čím hlasitěji, tím líp“ a popsala příslušníkům, jaký že je její šéf debil a že jí určitě zase strhne prémie a že se na to může vykašlat a že je svět nespravedlivý a všechno se proti ní spiklo. I ten její manžel je veš líná, protože jí už týden mění žárovku do levého světla. Zelení mužíci zasténali a poslali Evičku pryč, než prý si to rozmyslí, případně než jim explodují ušní bubínky. „No a tu žárovku byste mně tam nenašroubovali, když máte pomáhat a chránit?“ zkusila roztržitě Eva, která už byla více-méně duchem nepřítomná, bo spřádala scénář výmluv pro svého vedoucího...

Hoši rezignovali, žárovku vyměnili a na psaní bločku už jim nezbyly síly.

Ona vlastně Eva vždycky toho Adama nějak zblbne, že jo?! A může mít klidně třeba pseudonym...

Mějte se, Vaše Samečka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Pokuty

  • Dostala jste někdy pokutu?
  • Za co to bylo?
  • Jak jste situaci vyřešila?
  • Povedlo se vám někdy někoho „ukecat“, aby vám pokutu nedal?
  • Máte nějakou vtipnou nebo zajímavou historku?

Pište, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás opět získá dárek, tentokrát historickou knihu Smrt na jazyku od Jana Bauera (nakl. Moba). Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je POKUTA. Hezký den!

knii

Reklama