Bulvár

Eva Aichmajerová kopíruje šatníky celebrit

 

Nevíte, co na sebe? Inspirujte se celebritami, stejně jako Eva Aichmajerová!

Modelka a moderátorka Eva Aichmajerová (29) nepatří mezi celebrity, které by braly obchody útokem. Když se jí něco líbí, tak si to prostě koupí. Nákupy ale v žádném případě neplánuje. A kde hledá inspiraci? Nejčastěji prý u svých kamarádek a kolegyň z branže.

„Často se mi stává, že jdu okolo výlohy, něco se mi tam líbí a musím si to koupit. Že bych ale plánovala nákupy? To určitě ne,“ říká moderátorka, která se nechává inspirovat hlavně fotkami svých kamarádek.

„Tuhle měla na sobě Alice Bendová neuvěřitelně krásnou čepici, tak jsem jí hned volala, kde ji sehnala. Byla fakt úžasná. Potom jsem také zjišťovala, kde pořídila Katka Kristelová tu krásnou, bíločernou, extrémně elegantní halenku. To už naštěstí také vím, takže hned jak to bude možné, zajdu si ji koupit,“ říká kráska, která preferuje hlavně pohodlné oblečení.

„Džíny jsou nejoblíbenější část mého šatníku. Tak trochu na nich ulítávám. Mohla bych mít doma klidně patnáct druhů, což je pravda trochu úlet, ale je to věc, která se nezničí. Jedny z mých nejoblíbenějších džín jsou od Dieselu. Koupila jsem si je před šesti lety, byly strašně drahé, ale mám je dodneška.“
 

Evě, která v současné době žije s režisérem Adrianem Stojkovem (38), se nedávno podařilo dokončit půdní rekonstrukce v domku u Karlštejna. Teď už jenom shání vhodné doplňky. Na ty si prý potrpí víc než v případě oblečení.

„Je fakt, že doplňků nemám tolik jako normálního oblečení. Nedávno jsem se bavila s Agátou Hanychovou, která na kabelkách, botách a páskách opravdu ulítává, a mám to spíš tak, že si raději koupím další kousek oblečení než nějaký doplněk. Když potom zjistím, že k tomu nemám pásek, nijak extrémně to neřeším. Prostě si tričko nebo halenku, co mám na sobě, přetáhnu, a ono to není vidět,“ směje se modelka.

Čím se inspirujete v oblékání?

   
12.05.2008 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Radka27 [*]

  Kdyby mi zavolala kolegyně a pochválila můj vkus a ještě chtěla vědět odkud daný kus oblečení mám a šla si koupit něco podobného, spíše by mi to lichotilo Když se mi na někom něco opravdu líbí, taky to pochválím (nestává se to často) a tuhle jsem dokonce naprosto hleděla na kamaráda krerý přišel od hlavy k patě v jedné historicky známé džínové značce a fakt jsem z něho tahala, kde ten obchod je

  superkarma: 0 12.05.2008, 18:39:07
 2. avatar
  [8] Solei [*]

  RenataP: teď jsem na ni koukala na public TV a musím uznat to že jí narozdíl od druhé moderátorky bylo rozumět co říká. Ale stále je mi tahle slečna šumák.

  superkarma: 0 12.05.2008, 13:08:50
 3. avatar
  [7] RenataP [*]

  zrovna ji nemusím, možná je v reálu sympatická, ale jak se sama prezentuje v médiích...
  I když to, co má na obrázku bych si i vzala. Dobrej vkus, věčná klasika.
  Inspiruji se v obchodě a před zrcadlem, kde jinde milá redakce?

  superkarma: 0 12.05.2008, 13:03:28
 4. avatar
  [6] Luciš [*]

  KOPÍRUJE NEJEN AICHMAJEROVÁ:
  SEZNAM horoskop střelec:
  Smršť nepříjemných aspektů, vyvolaných zástupci Blíženců, nejvíce zasáhne první a druhý dekadent vašeho znamení. Při všem, co vás potká, si buďte jisti, že to je jen malá předzvěst toho, co vás čeká na začátku dalšího týdne.
  Ž-I horoskop střelec:
  V práci potřebujete změnu. Smršť nepříjemných vlivů a aspektů, vyvolaných Blíženci, nejvíce zasáhne první a druhý dekadent vašeho znamení. Buďte si jisti, že je to jen malá předzvěst toho, co na vás čeká na začátku dalšího týdne. Vydržte!

  superkarma: 0 12.05.2008, 13:02:22
 5. [5] tanecnice [*]

  Me to prijde celkem v poradku, nevkusne oblekana urcite nechodi, a to je to hlavni a dulezite.Vsechny kopirujeme, si myslim, treba nevedomky.Takze ,dobry

  superkarma: 0 12.05.2008, 12:57:35
 6. avatar
  [4] Solei [*]

  Ať klidně kopíruje Pavlovskou nebo Crowe, její šatník mně netrápí.

  superkarma: 0 12.05.2008, 12:55:17
 7. avatar
  [3] gerda [*]

  Prosím, neexistuje jiné slovo, než "ulítává". V mluvě dospělého člověka se mi to zdá hodně hloupé.

  superkarma: 0 12.05.2008, 12:54:51
 8. avatar
  [2] *modrá [*]

  nebylo by lepší kdyby si vybírala svoje věci sama podle sebe a neobšlahovala od kolegyň ?

  superkarma: 0 12.05.2008, 12:42:15
 9. avatar
  [1] átéčko [*]

  Nemám ráda malé odhalující tělo "celebrity"

  superkarma: 0 12.05.2008, 12:39:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme