Domácnost

Eurotel Cheerleaders objektivem Gorana Tačevského

V kalendáři Gorana Tačevského najdete sérii velmi kvalitních a poutavých fotografií.

Vyjímat by se mohl například na stěně pracovny vašeho milého anebo nad počítačem v jeho kanceláři. Jeho zajímavostí jsou focené modelky, které tentokrát nahradily neméně půvabné členky týmu Eurotel Cheerleaders.

 

Tým Eurotel Cheerleaders připravil pro své fanoušky i širokou veřejnost překvapení v podobě kalendáře pro rok 2005, který nafotil známý módní fotograf Goran Tačevski. Focení probíhalo v polovině září v různých lokalitách a zákoutích Prahy. Členky týmu se široké veřejnosti představují v netradičním a nesportovním prostředí.

 

Goran Tačevski vybral pro focení týmu místa tradiční i netradiční. Focení probíhalo po dobu jednoho týdne od 13. 9. do 17. 9. 2004.

Fotilo se v Kongresovém centru, na nábřeží u Vltavy, ve Státní opeře v Praze, děvčata jste měli možnost potkat i na Karlově mostě.

 

Skloubit provoz na všech zmiňovaných místech s focením a povinnostmi 17 děvčat nebylo vůbec jednoduché. Celé přípravy trvaly týmu šesti lidí 7 dní a výsledek určitě stojí za to.


 
„Focení s Goranem Tačevski bylo velmi příjemné, i když se fotilo na exponovavých a hodně navštěvovaných místech Prahy. Být profesionální modelkou aspoň na chvilku bylo zajímavou zkušeností,“ říká
kapitánka týmu Eurotel Cheerleaders Zuzana Polcarová.

 

Málokterého muže by tento soubor fotografií sportovních žen nepotěšil.

 

Žena-in doporučuje - překvapte vašeho partnera a udělejte mu tímto půvabným novoročním dárkem radost!

 

Kalendář Eurotel Cheerleaders je možné zakoupit v prodejně pro fanoušky fotbalového klubu AC Sparta za 143 Kč.

   
05.01.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Chameleonka [*]

    No, stát se cheerleader je momentálně přání mojí , akorát že díky jejím neustálým problémům se zádama odkládá registraci v jakémkoliv klubu, které jsme sehnaly na internetu.. ale je to docela záhul, trénink minimálně 3x týdně a docela nápor na fyzičku, takže žádný hopsání a třepotání pro efekt.. tak uvidíme, co nás ještě čeká.. ale že bych to musela mít doma na zdi

    superkarma: 0 05.01.2005, 08:23:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme