ETA

Nastávající podzim není jen znamením barevného listí a změny teplot, ale blíží se tradiční pečení, vaření, hnětení a smažení. Pokud vás tradice nechávají zcela chladnými a přes léto jste se úspěšně začali stravovat zdravě a hodláte v tom pokračovat i na podzim, má pro Vás ETA hned několik tipů, s jakými pomocníky nejlépe zdravé a chutné jídlo připravit.

ETASteampot neboli parní hrnec od Ety, je pomocník pro rychlé a zdravé vaření s příjemným moderním designem. Potraviny v něm neztrácí svou přirozenou chuť ani vitamíny. Díky bezpečnostnímu systému tepelné pojistky je vaření v parním hrnci spolehlivě bezpečné. Parní hrnec má tři transparentní nádoby na vaření, které mají na dně vytvořené speciální prohlubně pro vaření vajec. Příprava jídel v páře je zdravá, protože všechny důležité prvky zůstávají v potravině.

Pomalý hrnec ETA - s tímto hrnec uvaříte zdravě a bezpečně. Pomalá příprava jídla si v současné době získala oblibu jako způsob zdravého vaření. Vaření s použitím vody zachovává pokrmům chuť a důležité vitamíny. Pomalý hrnec má tepelnou pojistku. Jídlo z pomalého hrnce chutná a nestane ETAse vám, že oběd připálíte nebo připečete. Můžete v něm vařit i ohřívat. Tento typ nádobí je velmi jednoduchý na údržbu a můžete všechny díly mýt v myčce.

Biokeramické nádobí ETA, co to vlastně biokeramika je? Biokeramické nádobí je další z řady produktů pro zdravé vaření. Biokeramika se stala revoluční novinkou na trhu. Potřebujete jen minimální množství tuku nebo vůbec žádný. Vrchní antibakteriální biokeramický povrch, který neobsahuje teflon ani žádné zdravotně závadné látky. Nanokeramická vrstva odolává vysokým teplotám a je vyrobena ve Švýcarsku. Unikátní tloušťka dna 8mm dokonalé vodí teplo, šetří energii. Biokeramické nádobí je vhodné pro všechny typy ohřevů.

hrnec

Reklama