Styl

Estée Lauder představuje tvarující rtěnku PURE COLOR ENVY SHINE

Estée Lauder zachycuje dokonalý objekt ženské touhy - představujeme NOVOU tvarující rtěnku Pure Color Envy Shine. Naše nová vylepšená řada Pure Envy Sculpting Lipstick dodá vašim rtům velmi jemný, zato intenzivní lesk, dokonalý tvar, hydrataci a rozjasnění. Je to více než rtěnka, je to nový způsob jak si užít pocit z dokonale syté a bohaté barvy, trvalého lesku a dokonalého tvaru vašich rtů. Dotyk čistého luxusu v novém úzce tvarovaném obalu a záruka, že rtěnka „padne“ vždy na své místo - díky magnetickému uzavírání.

Tvarující

V jednom jediném tahu jsou vaše rty vytvarované a to díký vysoce intenzivní jednotné vrstvě brilantní, čerstvé barvy s vysokým leskem, který se bez námahy nanáší na vaše rty a perfetkně drží po dobu několika hodin. Mnoho tvárné barevné pigmenty dodají vašim rtům tvar a objem. Úžasná sytost barev přetvoří vaše rty tak, že budou plné, ladné a sexy.

Pure Color Envy Shine.

Hydratační

Lehká a krémová textura je smyslně hladká a dodává vašim rtům pocit luxusu. Unikátní moderní složení poskytne vašim rtům okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. A to díky novému a exkluzivnímu komplexu Time Realese Encapsulated Moisture, s kyselinou hyaluronovou. Tento systém napomáhá schopnosti rtů přitáhnout, získat a uchovat nepřetržitou hydrataci. Vaše rty budou celý den hebké, hladké a plnější.

Intenzivní

16 dokonalých velmi ženských odstínů se sílou definovat a podtrhnout každou křivku vašich rtů. Tato paleta zahrnuje zářivé odstíny barev od něžných světlých tónů, přes sebevědomé růžové a silné růžové korály až po božské odstíny bordó. Vytvořeno pro zaviděníhodné rty ať už je váš styl jemnně ženský či glamour.

Stylová

Tento nový a ikonický design balení rtěnky inspirován moderní architekturou je velmi silný, ale stále neuvěřitelně ženský. Jeho linie je moderní se silně elegantní siluetou. Barva reflektuje pro Estée Lauder charakteristickou námořnickou modrou a zlatou barvu. Magnetické uzavírání vždy zařídí, že uzávěr perfektně padne na své místo a nový tvar této ultra moderní a šik rtěnky vyjadřuje čirý luxus.

Odstíny

Discreet, Suggestive, Surreal Sun, Mischievous Rose

Innocent, Charmed, Boudoir Baby, Pink Dragon

Fairest, Blossom Bright, Heavenly, Inspiring

Baby Cashmere, Passionate, Empowered, Intriguing

Dostupnost: Nová tvarující rtěnka Pure Color Envy Shine bude k dispozici od února 2015.
Doporučená prodejní cena: 890 Kč/ 32EUR

   
08.01.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme