Styl

Esprit a Diva ve Flóře

V Paláci Flóra otvírají nové obchody dvě světoznámé značky - Esprit a Diva.

V Paláci Flóra, nákupní galerii vhodně kombinující módu, služby a zábavu, upevňují své postavení na trhu dvě významné, světově uznávané značky DIVA a ESPRIT. Společnost DIVA představuje originální a naprosto ojedinělou kolekci bižuterie. Značka ESPRIT udává směr ve světě módy, a to zejména YOUNG-Fashion styl. 

Dne 28.9 ve druhém patře nákupní galerie Palác Flóra otevře již čtvrtou prodejnu v ČR známá americká síť obchodů ESPRIT. Na český trh uvádí tuto značku společnost Fashion Stores, s.r.o. založená v roce 2004. ESPRIT je celosvětově jednou z nejoblíbenějších značek a stala se legendou ve světě módy. Tato síť obchodů je chápána jako originál na trhu Young-Fashion. Kolekce jsou tvořeny a navrhovány pro casual pánskou a dámskou módu a mladou EDC módu. Módní kolekce jsou zpestřeny jedinečnými doplňky této značky. ,,Každého zákazníka překvapíme rozsáhlou nabídkou, sestavením a kombinováním celého outfitu, příjemným prostředím a samozřejmě milým a kvalifikovaným personálem. Pro všechny zákazníky máme u příležitosti otevírání obchodu přichystaný malý dárek", říká Ing. Michaela Vlachová, sales manager společnosti Fashion Stores, s.r.o. ,,Jako jediná značka nabízíme každý měsíc novou kolekci, neustále měníme svoji nabídku i design obchodu. Zboží starší tří měsíců naleznou zákazníci v oddělení slev".

Koncem srpna otevřela ve 3. patře Paláce Flóra svoji další prodejnu značka DIVA. Celosvětově uznávaný fenomén představuje originalitu a trend ve světě bižuterie a módních doplňků. Modely náhrdelníků, náušnic, broží, náramků a prstenů jsou prezentovány ve dvaceti specifických liniích. Kompletní kolekce jsou každý měsíc na prodejnách aktualizovány. V současné době má DIVA přes 100 obchodů po celém světě. 

Otevřením těchto nových a co se týče značky uznávaných obchodů Palác Flóra vychází vstříc svým zákazníkům a zpestřuje již tak pestrou a nadstandardní nabídku v oblasti módy a doplňků.

   
26.09.2006 - Krása - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [5] Wewerka [*]

  esprit moc pekne voni

  superkarma: 0 22.07.2009, 08:36:55
 2. avatar
  [4] Verana [*]

  Svecova Miluse: Esprit je moje oblibena znacka a to nejsem ani mlada, ani stihla , ale je fakt, ze ta prvni kategorie ma daleko vetsi vyber

  superkarma: 0 26.09.2006, 18:42:21
 3. avatar
  [2] Láska [*]

  Zajímavé,půjdu kouknout

  superkarma: 0 26.09.2006, 13:02:24
 4. [1] kornoutek [*]

  tam se zajdu určitě podívat.. esprit má skvělé kolekce módy

  superkarma: 0 26.09.2006, 12:50:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme