Styl

ESCADA voňavé dobrodružství

 

Přichází letní vůně č. 1! Moon Sparkle evokuje vzpomínky na horké letní párty plné sexy magického napětí, kde nic není nemožné… Ať už je to St. Bart, Ibiza, Miami nebo St. Tropez, dívka Moon Sparkle je tam, kde to žije a pulzuje, aby každý okamžik prozářila svým neopakovatelným osobitým kouzlem.

 

Kombinace ovocného akordu s náručí plnou květin vytváří z Moon Sparkle vůni, která je svěží a svůdná stejně jako její nositelka. Hlava – propojuje lahodné tóny čerstvého letního ovoce, které příjemně osvěžují. Šťáva ze sladkých jahod a černého rybízu doplňuje koktejl namíchaný z citrusů a červeného jablka, který chutná jako smyslné letní noci. Srdce flirtuje květinovou nótou utkanou z hrachoru, frézií, opojného jasmínu a růže, vystihující přirozeně sladký odstín. Vůně se rozvíjí jako čerstvá poupata a stejně jako ona září všemi odstíny mládí. Základem kompozice prostupuje jemná stopa pižma, která spolu s právě dozrálou malinou, ambrou a exotickým santálovým dřevem vdechují Moon Sparkle záhadnou vášeň hvězd třpytících se na nočním nebi.

 

To je nová sexy letní vůně Escada Moon Sparkle a rádio Kiss Hády ji za vámi přiveze spolu se spoustou zajímavých soutěží a lákavých výher. Escada voňavé dobrodružství zahrnuje akce na letních festivalech a koupalištích, kde se můžete účastnit zábavných her, vyhrát zajímavé ceny a přitom si užívat báječnou letní atmosféru.

 

Více informací se doslechnete z vysílání rádia Kiss Hády nebo z internetových stránek www.escadavune.cz.

 

Chcete tuto krásnou vůni vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže! Soutěž probíhá ZDE

   
02.06.2008 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] narciska [*]

  wich: tak tak. Magnetism uz nic neprekonalo...

  superkarma: 0 03.06.2008, 21:31:59
 2. avatar
  [2] wich [*]

  Vypadá to, že bude "lepit" podobně, jako její sladké předchůdkyně. Escada už by se měla vzpamatovat s těmi každoročními letními lepivkami a vyrábět zase vůně ve velkém stylu

  superkarma: 0 02.06.2008, 15:54:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme