Nevím ,jestli je to možné otisknout,protože je to skutečně jen povídka, ale kdyby tak tady je v příloze tak snad to půjde otevřít :-)
            K.
PS: jinak s manželem máme a používáme jakékoliv erotické pomůcky ,je to  takové zajímavé oživení sexu


Nejde o skutečný zážitek, ale jen o vymyšlený.  

Vstal a pomalu k ní přistoupil podávajíc jí sklenici se svařeným vínem. S úsměvem po ní natáhla ruku. Jejich prsty se dotkly. Snad, že oba chtěli, aby ten dotek vydržel co nejdéle nevědomky při vzájemném doteku povolili stisk sklenice a ta se jim vysmekla. On po ní bleskově natáhl ruku, ale pozdě, nestačil jí již zabránit v pádu. Narazila na opěradlu židle a její krvavě rudý obsah se svobodně rozletěl prostorem. Naráz je skrápěl horký vodopád jiskřivých kapek a rudých krůpějí. Dopadl ji na bílou blůzu, pod kterou se vzpínala bílá krajková záplava spodního prádla a na černou sukni, která ji sahala do polovičky lýtek. Slabý pramínek připomínající stružku krve začal stékat po sukni až dorazil k lýtku a po něm  na alabastrové kůži jejich nádherných nohou k malé bílé lodičce na nízkém podpatku a zmizel uvnitř. 

V okamžiku poklekl vedle její židle. Vytáhl z kapsy u saka čistý a chvatně bez jediné postranní myšlenky se snažil zachránit aspoň něco z bílé halenky. Jakmile však položil ruku,v které držel kapesník na bělostnou látku plnou rudých skvrn proletělo mu hlavou že jestli se jen nepatrně dotkne tohoto jejího hájenství nebude se moci více ovládat a možná ji tím moc ublíží. Zarazil proto svůj pohyb a pomalu začal stahovat ruku zpět, s tím, že jí kapesník s kajícím se pohledem a upřímnou omluvou nabídne, aby sama zachránila, co se ještě dá.

Zpozorovala jak se jeho ruka zastavila. Zatrnulo ji u srdce. Ne, teď nesmí přestat, proletělo ji hlavou. Jeho ruka se začala oddalovat od jejích vzrušených bradavek pod rudou a horkou krajkovanou látkou. Jediným pohybem své levé ruky uchopila jeho pravici s kapesníkem a nepatrně ji stiskla. Zarazil se a zvedl k ní své provinilé oči. Zachytila jeho pohled. Odpověděla mu lehkým zasněným úsměvem. Pravou rukou mu lehce vytrhla kapesník a nechala ho spadnout na zem. Levou rukou si jeho pravici lehce položila na ňadro. Zavřela oči a nechala svoji hlavu klesnout do zadu. Z úst ji přitom unikl vzrušený vzdech. 

Mezi prostředníčkem a prsteníčkem ucítil skrze mokrou látku její bradavku. Začala pomalu růst. Jemně ji mezi boky prstů, jak je měl položené na jejím ňadru, stiskl. celá se zachvěla, jako by jí projel elektrický proud. Levou i pravou rukou ji uchopil v pase, přiblížil ústa co nejblíže k místu, kde se pod mokrou blůzou zcela zřetelně rýsovala tmavě rudá bradavka nalitá k prasknutí. Z hluboka se nadechl a silně dýchl přes vlhkou látku na tu překrásnou třešničku. Opět se zachvěla a začala z hluboka oddechovat. On se mezi tím snažil jazykem slízat všechno víno z halenky přilepené na ňadro. Obzvlášť si dával záležet na okolí bradavky, která vypadala jako rudá jahůdka na kopečku bělostné šlehačky. Z lehounka ji stiskl zuby. Prudce mu zajela oběma rukama do jeho vlasů, které mu padaly až na ramena, neschopna jakého koliv slova. Svíraje jahůdku mezi svými zuby začal pomalu přejíždět po jejím vrcholku špičkou svého jazyka. zatnula mu své černě nalakované nehty do svalů na lopatkách. Věděla, že ho to musí bolet, ale nebyla si sto pomoc. Bolestnou slastí zavrčel. Na oplátku vklínil své ruce pod její zadeček a stiskl. Měla překrásný zadeček, krásně oblý, pevný a tak akorát velký. Nepřestával v dráždění jejích fantastických ňader ozdobených dvěma jahůdkami. Střídavě dráždil pravé, levé, pravé, levé. Se zatnutými prsty v jeho svalnatých zádech začala blaženě vrnět a kroutit se jako mrouskající se kočka. 

 Najednou ucítil vůni její klína. Je tu daleko víc věcí, o které se musíš postarat, prolétlo mu hlavou, když začal pravou rukou pomaloučku sjíždět po jejím stehnu a lýtku k lemu sukně. Ústy a levou rukou neustále mazlil její dva dortíčky, zatímco pravou stiskl její lýtko. Uvědomil si, že kalhoty jsou mu už od chvíle, co ji dnes potkal zoufal těsné. Okamžitě na to ale zapomněl, protože mezi tím dostal pravou ruku pod sukní až ke kolenům. Snažila se co nejvíce roztáhnout své nohy, ale moc jí to nedařilo. Úzká sukně nebyla tou nejvhodnější k takovýmto hrátkám. Pochopil. Levou rukou ji pod zadečkem lehce nadzvedl a pravou začal vychutnávat její kůži na stehnech při vyhrnování sukně. Jel dlaní po stehně a před sebou hrnul sukni. Vychutnával si každý milimetr její perleťově sametové kůže. Sklonil hlavu a každé místečko jí zahrnul žhavými polibky. 

 Klekl si na paty a opatrně vzal do rukou její malou nožku v bílém střevíčku.Začal ji líbat na koleni a pomalu postupoval směrem ke kotníku. Každý čtvereční milimetr její kůže zasypal tisíci polibky. Když se dostal do půli lýtka dotkl se její kůže jazykem a pomalu s ním jel až ke kotníku. ten jí něžně políbil, zatím co ji sundával střevíček.Uchopil její prsty do ruky , jako by chtěl políbit ručku kněžně. A skutečně. Ona byla jeho kněžnou lásky a on jí to hodlal dokázat. Nejprve něžně a pak vášnivě ji políbil na nárt její jakoby popelčiny nožky. Zachvěla se vzrušením. jazykem sjel za stálého laskání až k prstíkům, které začal jeden po druhém líbat stejně vášnivě, jako před malou chvilkou její bradavky. S kapkami vína, které na nich ulpěly po oné šťastně nešťastné náhodě, které vděčil za všechno, co nyní směl, se mazlil jako s největším pokladem. Něžně je slíbával jazykem a osušoval tisíci polibky. Když se dosyta pomazlil i s malilinkatým malíčkem podíval se na ni jakoby s otázkou.  

Vůbec ho nevnímala. Jakoby v transu si stáhla přes hlavu blůzu a odhalila svoje běloskvoucí ňadra v celé jejich kráse. Byla prostě nádherná. Jen tam, kam dopadly žhavé krůpěje vína byla kůže trochu zarudlá. Hlavu měla zakloněnou, oči zavřené . Jednu ruku pevně pod ňadry přitáhnutou k tělu a druhou dlaní si lehce hladila konečky bradavek. Bílými zoubky se lehce kousala do spodního rtu. To mu stačilo. Přiložil jazyk na její lýtko a pomalu pomaloučku s ním jel směrem nahoru k vyhrnuté sukni. Uvědomila si jeho nynější cíl zájmu. Ruka jí prudce vystřelila k ústům. Zakousla se pevně do ukazováčku, v dychtivém očekávání příštích okamžiků. 

Jazykem se stále stále víc přibližoval ke kolenům. Jakmile dosáhl jejich úrovně začal jí velice intenzivně líbat vnitřní strany stehen. Měl nepatrně drsný, ale velice vlhký a horký jazyk. Začala se posouvat boky směrem k jeho obličeji. Rukou ji zarazil. Zašeptal : „Buď hodná a čekej. Prosím.“. Poslechla. Jeho ruce se zatím začaly mazlit s jejími nalitými prsy. Už to nebyly něžně nezralé panenské broskvičky naplněné očekáváním, teď se z nich staly zralé hrozny nalité touhou po bezuzdé vášni. A on to dobře věděl. Stejně jako se stupňovalo lízání vnitřních stran stehen, stejnou měrou se stupňovalo i dráždění ňader a jejich bradavek. Tam, kde se na začátku sotva dotýkal teď ležely jeho ruce plnou vahou, tam kde lehce dráždil teď odhodlaně zpracovával jako pekařský mistr nádhernou hmotu plnou chtíče a vzrušení. Z ničeho nic zajel hlavou pod sukni. Bezděčně vyjekla vzrušením, protože ucítila jeho spalující dech na svých, skrz na skrz , mokrých kalhotkách. Okamžitě se zakousla do ukazováčku, až jí kůže kolem zoubků úplně zbělala.

Její nádherná vůně jej zcela zbavila smyslů. Málem vzrušením omdlel.. Lehce se nadzdvihla. Pochopil. Jediným pohybem jí stáhnul sukni i promočené kalhotky. Zcela fascinován zůstal chvilinku hledět na její nádherně rudou a milostným mlíčkem lesknoucí se studánku rozkoše, okolo které se skvělo nádherné zátiší kudrnatých chloupků, jako kapradí. Nevydržel ten božský pohled a zabořil jí celou hlavu do jejího klína ve snaze dostat se až na samé dno té studánky a napít se z plna hrdla rozkoše.

Silně vykřikla nadpozemskou slastí. Zajel jazykem dovnitř a pomalu s ním začal jezdit nahoru a dolů. Nebyla schopna ze sebe dostat ani slovo. Místo toho jen kňučela jako malé štěně a oběma rukama si třela ňadra, dráždíc si přitom krví naběhlé bradavky. On jí prsty roztáhl okvětní lístky její květinky, aby se lépe dostal k její perličce. Přejel po ní jazykem. Prohnula se v zádech a zasténala nevýslovným blahem. Pomalými pohyby dráždil dál její poštěváček, zatím co ona nebyla schopna vnímat nic jiného než nesnesitelně gradující se rozkoš a začátek bouřlivého orgasmu. Prsty zajela do jeho vlasů, pevně je sevřela, a silou, jakou by u ní nikdy nečekal, si jeho hlavu přitiskla co možná nejhlouběji do klína.

Nemohl dýchat, ale přes to dál bojoval jazykem a celým obličejem v té rozpálené oáze rozkoše  za další a další stahy jejího nekonečně krásného a dlouhého orgastického vyvrcholení.

K


Děkujeme K. za povídku.

A dnes nám posíláte erotické příběhy a soutěžíte o erotickou pomůcku dle vašeho výběru.

Posílejte své historky, trapasy, nejkrásnější zážitky, prostě vše co se týká sexu a pokud máte zájem, připište do mejlu jakou erotickou pomůcku byste ráda dostala. Pro sebe, nebo i svého přítele.

My váš příběh, samozřejmě pokud budete chtít, anonymně zveřejníme. Zítra uděláme anketu mezi čtenářkami a příběh, který se bude líbit nejvíce oceníme tím, že žádanou  erotickou pomůcku zakoupíme a zašleme autorce příspěvku.

Těšíme se na vaše příběhy!

Reklama