Vztahy

Erotické jiskření pro Ženy-in

Láska. Co všechno je v tomto jednom jediném slově obsaženo. Souznění, zamilovanost, oddanost, pochopení, porozumění, touha….

Když se zamilujeme, jako by náš mozek přeřadil na jiný rychlostní stupeň a všechno je najednou úplně jiné. Čas běží pomaleji – to v případě, že do schůzky s naším vyvoleným chybí více než půl hodiny … či rychleji – to zase ve chvíli, kdy schůzka právě probíhá a my víme, že už brzy skončí. Nejíme, nespíme a nedokážeme se soustředit na nic smysluplného. Naše nitro je zcela zaměstnáno myšlenkami na NĚJ.

Jak je skvělý, pozorný, úžasný, romantický, něžný, mužný, chápavý, vtipný, inteligentní, silný, charismatický, chytrý... Zkrátka On je pro nás tím zaručeně nejúžasnějším, nejskvělejším a jedinečným mužem, kterému se nevyrovná ani Antonio Banderas.

Po počátečních oťukávacích manévrech a nesmělých letmých polibcích zákonitě obohatí náš vztah činnost zvaná petting. Pamatujete? Blesk, který projede naším tělem ve chvíli, kdy se nás náš vyvolený dotkne, pohladí po ruce, po tváři… Pak, když sjede na ňadra a dál a dál a níž a níž... Tajeme jako loňský sníh a naše tělo ovládne TOUHA - naprosto smyslná a živočišná touha po tělesném spojení. Ve zralejším věku se nám, pravda, již kolena nepodlamují tak mohutně, ale přiznejme si otevřeně, že ty počáteční dotyky a polibky, dosud zastřené závojem tajemství, nás ovládají bez ohledu na věk, sociální postavení a počet předchozích sexuálních zkušeností.

V tuto chvíli je ale nutné podotknout, že skutečně zodpovědná žena NIKDY nepodléhá svému tělu bez rozmyslu, neplánovaně a zbrkle.

Touha netouha, pocity šílenství, které se nás zmocňují ve chvíli vrcholného vzrušení z pouhé přítomnosti našeho milého, je potřeba dokonale ovládat.

Skutečně, milé dámy. Není nic zavrženíhodnějšího než sex bez náležité přípravy. Zapomeňte na to, že se začnete milovat zcela spontánně! Neumyté vy ani on, a bez toho, aniž byste si předem předložili potvrzení o dobrém zdravotním stavu! To by bylo skutečně nechutné a velmi, velmi nezodpovědné.

Opravdovou kvalitu svého partnera poznáte podle toho, že je na vaše první milování skutečně připraven.

K tomu nestačí pouhá a slepá zamilovanost, vystupňovaná až do chvíle, kdy se nám zatemní mozek, a my TO prostě chceme. Zodpovědnému a vskutku dokonalému milování musí bez pardonu předcházet předehra, která zahrnuje vzájemné předložení důkazů o naší zdravotní bezúhonnosti:

“Miláčku, ano, chci tě, Toužím po tobě, miluju tvé doteky a nepřeju si nic jiného, než být celá tvoje.”  Celou svou duší i srdcem vnímáte jeho ruce na svém těle... Jeho zrychlený dech a hladové oči, které mluví jasně.

“Taky tě chci, strašně moc. Miluju tě. Už to nevydržím, jsi krásná, nádherná, tak rád se tě dotýkám.” Drtí vás ve své náruči, polibky zasypává krk, hruď, ramena... Cítite, jak vaše svaly ochabují, a cele se mu oddáváte....

Pokud jste tak již neučinili dříve, je toto ten nejzazší okamžik, kdy se ještě můžete zachovat zodpovědně - tzn. oboustranně si předložit zdravotní potvrzení.

“Máš?” Vzdychnete a zaboříte svůj pohled do jeho očí.

“Mám.” Pomalu otevírá kufřík, vytahuje pouzdro na doklady... “Podívej.”

Roztřesenýma rukama berete do ruky kus papíru a čtete: HIV negativní.

“Ach. Jsi úžasný, věděla jsem to. Miluju tě.” Pak se náhle zachvějete a vaše vzrušení postoupí o pořádný kus nahoru: “Bože. To datum! Je to vystavené před týdnem. Věděla jsem, že se na tebe mohu spolehnout.”

Oba dva zrychleně dýcháte... Touha vás spaluje a víte, že to již dlouho nevydržíte. Jste ale zodpovědní a víte, co se sluší a patří.

“Taky ti to ukážu. Miláčku.” Svůdně vyndáte své lékařské dobrozdání.

Bere ho, ruce se mu chvějí… ”Ano, ano, je to dokonalé. Ach bože. Ty jsi opravdu moje láska. Jsme naladěni na stejnou vlnu. I tvé datum není starší než týden. Lásko moje, tak dlouho jsem tě hledal, toužil po tobě…”

Vděčně se na něj podíváte a je vám jasné, že tento muž a žádný jiný je skutečným rytířem vašeho srdce. V podbřišku už cítíte bušení, které zesiluje, a nechcete nic jiného, než mu zcela patřit.

“Ukážu ti ještě něco.” Pomalu vyndavá své dokladové pouzdro a podává vám další útržek papíru. Napětím ani nedýcháte. Co to je? Je tak dokonalý! Přejedete pohledem jeho mužné tělo a strašně toužíte se k němu přitisknout, obejmout ho a nechat ho, aby si s vámi dělal, co chce. Ovládnete se... Hruď se vám zvedá nahoru a dolů, když opatrně rozbalujete a čtete jeho potvrzení o pravidelných návštěvách zubního lékaře.

Už to nemůžete vydržet. Jste na pokraji. Ano, chci to teď hned – říkáte si. Je úžasný, je zdravý, je zodpovědný… Důkazy, které vám předložil, vystupňovaly jeho dokonalost do nebetyčných výšin. Víte, že triumfoval. Ale i vy pro něj chcete být ta nejúžasnější. V návalu bezmezného vzrušení si vzpomenete na zprávu o mamografickém vyšetření.

“Lásko, jak tě miluju,” říká dojatě a vděčně vám hledí do očí, když vám vrací zprávu o stavu vašich ňader.

Vrhnete se mu do náruče… Chcete ho políbit, zakláníte hlavu a tisknete se k němu celým tělem. Pevně vás drží, hladí po zádech, jeho dech připomíná funění parní lokomotivy. I on je již na krajíčku, i on chce již jen to jediné. Sevřít vás ve své náruči, strhat z vás šaty a pak se laskat s vaším tělem. Odtajnit i ta nejskrytější místa…

“Ještě ne, miláčku, ještě ne…,” v přerývaném dýchání pronesete tato slova oba dva naráz.

“Já vím … ještě se musíme umýt.” Políbíte ho na tvář a na ústa a odcházíte do koupelny. Svléknete se a pustíte sprchu. Pořádně si namydlíte celé tělo, důraz kladete především na intimní partie. Ach, jak to bude krásné…

Pak jde do koupelny on. Vy na něj čekáte v čistě povlečené posteli, kterou jste připravila během dne. Představujete si, jak se umývá, jak přijde – voňavý a čistý… Pak se dveře koupelny konečně otevřou. Vaše láska se k vám přitiskne celým svým studeným tělem a na malý, prchavý okamžik zchladí vaše vystupňované vzrušení na bod mrazu.

Pak si ale opět vzpomenete na všechna ta lékařská potvrzení, uvědomíte si, jak je dokonalý, cítíte z jeho těla vůni mýdla a z dechu pastu na zuby ... a opět se dostáváte do varu.

Líbá vás na ústa, jazykem doráží na váš… Sjíždí na krk, na hruď, rukou zajede dolů, až tam…radostně a vřele se mu oddáváte. Víte, že jste se pořádně umyla, a ztrácíte všechny zábrany.

Vzájemně se laskáte, líbáte, hladíte, dlouho, strašně dlouho... Krásně si to užíváte cítíte, jak jste ho plná, je ve vás a vaše rozkoš je těsně před výbuchem.

“Bereš antikoncepci, miláčku?" Je zpocený a udýchaný, přesto ani v této rozhodující chvíli nezapomíná na zodpovědné chování.

“Ne, musíš si dát pozor, drahý.” Už už se blížíte k orgasmu, když z vás vystoupí a odběhne do pokoje pro prezervativ, který zapomněl v kufříku.

Společnými silami ho nasadíte a pak … ano, je to tady. Exploze, výkřiky, orgastická křeč.

“Bylo to nádherné, miláčku,” zašeptáte si vzájemně do oušek a pak se opět jeden po druhém dojdete vysprchovat. Poté se k sobě přitulíte a slastně, v objetí usínáte.

Láska. Jak opojně to slovo zní. Milování zní snad ještě opojněji. Ale vězte, že pouze po dodržení všech hygienických a bezpečnostních pravidel si je můžete užít opravdu krásně a bez obav.

Dvojice, kterou jsme vám ve výše uvedeném příběhu popsali, ale na jednu důležitou věc skoro zapomněla. A to je otázka pro vás, milé čtenářky. Určete správně, co konkrétně tato dvojice téměř zanedbala. :o))

(Poznámka autorky:  všechny dialogy jsou pouze ilustrační a skutečně nemusí odpovídat milostným rozhovorům, jak je zná každá z vás ze svého intimního života.)

Na Vaše příspěvky se těší zodpovědná a vášnivá :o))

                                                                                  

   
12.11.2004 - Láska a vztahy - autor: Jaroslava Machálková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [149] ajja [*]

  No je to fakt dobrý ale v reálu si to jen těžko dovedu představit.

  superkarma: 0 14.11.2004, 22:26:44
 2. avatar
  [148] Léthé [*]

  pohodova: Nechápu co ještě chcete v té ložnici dělat, když už máte dvě děti . Snad ještě stále nesouložíte? A fuj

  superkarma: 0 14.11.2004, 20:20:31
 3. avatar
  [147] Léthé [*]

  pohodova: buď v pohodě. Já mám to svoje tetování od loňska a to jsem již v dost pokročilém věku. A co bude za pár let s mou kerkou mě již zajímat nebude, neb budu mít jiné starosti….jako dojít si včas na záchod, anebo najít mou zubní protézu abych se mohla najíst.

  superkarma: 0 14.11.2004, 20:18:07
 4. [146] Janík [*]

  a co rejstřík trestů a zda nemá některý z nich závazky :-))))

  superkarma: 0 14.11.2004, 18:31:22
 5. [145] Janík [*]

  a co rejstřík trestů a zda nemá některý z nich závazky :-))))

  superkarma: 0 14.11.2004, 18:30:28
 6. avatar
  [144] pohodova [*]

  JO a my se nezamykame: Mame zasupovacky: jako dvere/coz dost dobre nejde. Je to maso: bo jedne dceri je 18 a druhe 6. Takze vystihnout moment,kdu obe spi...je dost slozite.....
  Ma nekdo nejakou radu?? Krome toho,ze si oba nekdy bereme na TO i dopoledne dovolenou???

  superkarma: 0 14.11.2004, 12:09:40
 7. avatar
  [143] pohodova [*]

  Léthé:
  No: muj mangel ma tetovani pres celou pazi . Akorat tenkrat to byl sval..dneska je to hmota . Ale budiz:
  Doufam..ze si to s tim kriminalem nemyslela az tak uplne vazne. Nejsu padla na budku!!!!!

  superkarma: 0 14.11.2004, 12:07:36
 8. avatar
  [142] Léthé [*]

  Sandy: to je fakt....to by mě s*alo víc, než že jsme přišla o tu haksnu.

  superkarma: 0 14.11.2004, 11:49:47
 9. avatar
  [141] Landriel [*]

  paní domácí: 3 roky. A zamčít pokoj teda moc nepomáhá, vzhledem k tomu, že ona když se probudí, tak vyrazí k nám a pokud je zamčeno, tak stojí za dveřma a pláče a kňourá. A to já teda fakt nemusím.

  superkarma: 0 14.11.2004, 08:15:31
 10. avatar
  [139] Léthé [*]

  Sandy: Nemám tetování na prdeli, ale nad kotníkem ….a tam se to moc nezmění .

  superkarma: 0 13.11.2004, 21:45:57
 11. avatar
  [137] paní domácí [*]

  Landriel: To máš teda pech A kolik má potomek roků?
  Naši 2 synátoři - 3 a 6 - naštěstí spí v noci jako zabití takže máme klid. Ale pro jistotu si zamykáme pokoj, jistota je jistota nenapadlo vás taky si zamknout?

  superkarma: 0 13.11.2004, 20:28:46
 12. avatar
  [135] Léthé [*]

  pohodova: Hele , já mám taky tetování a v krimu jsem nebyla .

  superkarma: 0 13.11.2004, 18:48:52
 13. avatar
  [134] pohodova [*]

  Vivian:

  mi taky zkazis kazdou radost

  superkarma: 0 13.11.2004, 14:14:00
 14. avatar
  [133] Vivian [*]

  pohodova: tetování nemáme ani jeden, takže tahle starost mi odpadá kromě toho znám kupu lidí s tetováním, který v krimu nikdy nebyli, takže bych se spíš řídila tím trestním rejstříkem

  superkarma: 0 13.11.2004, 13:19:00
 15. avatar
  [132] pohodova [*]

  Vivian:

  Bacha VIV,musis zkontrolovat nejprve i tetovani; Tetovani maji kriminalnici

  superkarma: 0 13.11.2004, 12:24:49
 16. avatar
  [131] Vivian [*]

  Mně tam teda ještě chybí výpis z rejstříku trestů ne starší jednoho měsíce Já a můj přítel jsme v rejstříku trestů (Praha 4 - Pankrác, Soudní ul. 1) pečení, vaření Já chci vědět, že se nespouštím s nějakým kriminálníkem

  superkarma: 0 13.11.2004, 11:25:24
 17. avatar
  [130] pohodova [*]

  Ťapina:

  chachaaaaa:

  superkarma: 0 13.11.2004, 11:15:32
 18. avatar
  [129] Ťapina [*]

  Týden staré potvrzení? Za tu dobu se už toho mohlo změnit, tss. V takových případech by to mělo být stejně jako při přesunu zvířat přes hranice, maximálně tři dny

  superkarma: 0 13.11.2004, 10:36:41
 19. avatar
  [128] pohodova [*]

  zapomelo se na paty.. takovy nevohoblovany paty se musi zkontrolovat: aby se netrhalo prosteradlo /pozor humor/.
  Vazne: Mam pocit,ze autorka clanku hovori o nahodnem sexu,protoze chtit po mangelovi pokazde potrvzeni o HIV...
  A kdyz uz jsme u toho nahodneho sexu: bud je zena ojinela alkoholem,nebo to jde tak rychle,ze si na zadne papiry anu nevzpomenou.
  A pak nasleduje: strach ze vseho: nemoci, .........Moralni kocovina neni nic moc. Ale zase: ne vzdycky to konci katastroficky. .

  superkarma: 0 13.11.2004, 09:05:29
 20. avatar
  [127] Landriel [*]

  Susina: aby naše dítě spalo jak zabitý, museli bysme ji asi fakt zabít nebo aspoň opít. Jinak má fakt naprosto funkční radar a přichází zpravidla přesně uprostřed předehry.

  superkarma: 0 13.11.2004, 07:33:01
 21. avatar
  [125] Markýza [*]

  gryzli:

  superkarma: 0 12.11.2004, 19:37:48
 22. avatar
  [123] Aspiková [*]

  Teda Merylko, má to jednu chybu !!!! Zapomněla jsi výsledky testu DNA. Co kdyby byli náhodou sourozenci ???

  superkarma: 0 12.11.2004, 17:00:33
 23. avatar
  [122] Vivian [*]

  Susina: a co používá za parfém?

  superkarma: 0 12.11.2004, 16:33:41
 24. avatar
  [121] Susina [*]

  Vivian: Matýsek tohle nedělá, jen Lísule.. a Jeník odmítá kvůli tomu změnit parfém, že by pak už kočičce nevoněl..

  superkarma: 0 12.11.2004, 16:17:56

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [120] Léthé [*]

  Nepíše se věk aktérů. Myslím, že ten preservativ, pro který se muž vracel, již byl dávno zpuchřelý a při nasazování musel prasknout . A podle mě museli být oba ještě panici, jelikož tímto způsobem jsi ani jeden z nich nemohl nikdy šmrncnout. Joooo….zřejmě přibudou panici a panny a národ vymře.

  superkarma: 0 12.11.2004, 16:13:48
 2. avatar
  [119] Vivian [*]

  Susina: to jsem zvědavá na naši

  superkarma: 0 12.11.2004, 15:50:51
 3. avatar
  [118] Susina [*]

  Vivian: u nás nejlíp oňufává naše kočka Lísa. Jakmile svlíkne po návratu z práce košili, hodí ji na postel, aby se v ní Lísa mohla porochňat. Ta je teda jak v rauši, naprosto fascinovaně páníčkovu vůni očichává, válí se v tom a nakonec u toho usne... nikomu jinýmu tohle doma nedělá..

  superkarma: 0 12.11.2004, 15:38:42
 4. avatar
  [117] paní domácí [*]

  gryzli: No nazdar, to raději ne Při poruchovosti el. zařízení bychom si vůbec neužili sexu! A co kdybych si chtěla jenom jít lehnout do postele ?
  Teď měmtak napadá - nebylo by špatný namontovat nějaký takový zařízení na ledničku a spížku, že by to kontrolovalo váhu a kdyby byl někdo obézní, tak by se zablokovaly dvířka

  superkarma: 0 12.11.2004, 15:35:21
 5. avatar
  [115] Vivian [*]

  gufca: my "oňufávání" provozujeme taky a říkáme tomu přesně tak no jo, příroda se nenechá umlčet

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:51:41
 6. avatar
  [111] gufca [*]

  Vivian: Prostě nezapřeme přírodu. My se chodíme "oňufávat" i během dne... Teda je to až trapný po těch letech. A máš pravdu. Taky upřednostňumeme vůni kůže než vůni parfémů a mýdel.

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:36:19
 7. avatar
  [110] Vivian [*]

  gufca: můj voní taky pořád, i když se neumyje nikdy jsem z něj necítila pach potu ani žádný podobný smrad... a musím se přiznat, že mně osobně víc vyhovuje čistá vůně jeho těla, než čistá vůně mýdla... a ani jemu se moc nelíbí, když se těsně před milováním vykoupu a on ze mě necítí MĚ, ale sprchový gel nebo tělové mléko... připadá nám to potom tak trochu neosobní a "sterilní"... asexuální.

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:24:13
 8. avatar
  [109] gufca [*]

  Jak je ten druhý cítit je moc důležité. Teda je mi to fakt trapný psát, ale ten můj voní pořád, i když se neumyje. Nevím, jak to dělá, ale voní, i když je zpocený a fakt dře a já si vedle něho připadám jako upachtěný . Taky hned jak přijdu z práce frčím pod sprchu.

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:14:36
 9. avatar
  [107] Hannah01 [*]

  Susina: My bychom museli mít hodně velkou vanu

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:13:15
 10. avatar
  [106] Susina [*]

  pokud jde o hygienu, tak my nejradši trávíme sobotní večer ve vaně s bublinkama, bohemkou.. to se to pak tulí, navíc když dítě spí jak zabitý..

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:10:45
 11. avatar
  [105] Susina [*]

  Manx: článek určitě nebyl myšlený proti hygieně, to si rozhodně nemyslím.. spíš bych řekla, že ta hygiena tak nějak dokreslila to ostatní.. aby na ni nezapomněli..

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:09:17
 12. avatar
  [104] Vivian [*]

  tak se všechny ty zarputilé odpůrkyně nesterilního sexu bez lékařských potvrzení dočkaly
  doufám, že se chytily za nos...

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:07:19
 13. avatar
  [103] paní domácí [*]

  Manx: Fuj, to je humus s tím kouřením, to tvůj bývalej musel bejt ale pěkný
  Článek je myšlený jako nadsázka, přece když budou v nejlepším, tak to nepřeruší a nepůjdou se do koupelny osprchovat a pak budou znovu pokračovat v rozdělaném díle.
  Já si myslím, že jsou 2 možnosti : když je chuť na sex - rychlovku, tak se spontánně pomilovat bez mytí, ale v tom případě jen klasika bez orálu. A když si chci udělat s manželem pěkný večer, tak se předem oba společně osprchujeme, někdy mě i oholí a pak se můžeme oddávat jeden druhému se vším všudy

  superkarma: 0 12.11.2004, 14:06:40
 14. avatar
  [100] emma [*]

  Manx: některý chlapi se dokážou chovat všelijak, jen aby ženský znechutili sex po zbytek života - taky jsem jednoho "znechucovače" poznala, i když mi dělal něco trochu jinýho

  superkarma: 0 12.11.2004, 13:55:29
 15. avatar
  [98] paní domácí [*]

  Super článek, výborně jsem se pobavila

  superkarma: 0 12.11.2004, 13:36:56
 16. avatar
  [97] emma [*]

  Máňa-opice: tak jsem se chtěla podívat na ty svoje reakce. bohužel když zadám heslo Erotické jiskření - nic mi to nevyhledá a já nemám sílu pídit se po každym článku zvlášť. každopádně pod tím prvním (Ester) jsem byla děsnej klaďák....

  superkarma: 0 12.11.2004, 13:30:00
 17. avatar
  [96] Veruška [*]

  Lotka, příspěvek č.44 =

  superkarma: 0 12.11.2004, 13:18:56
 18. avatar
  [95] emma [*]

  Máňa-opice: já jsem holt taková osina v prdeli...

  =================================================
  grazli: a co genetické testy, že nejsou příbuzní???!!!! bratr&sestra? otec a dcera? jo, u spermabank nikdo neví.....

  superkarma: 0 12.11.2004, 13:16:31
 19. [94] Rikina [*]

  Stydím se, jak jsem jen mohla tak lehkovážně doposud přistupovat k něčemu tak závažnému ? Hned teď si zodpovědně udělám poznámky, a objednám se na potřebná vyšetření, a než budu mít potvrzení z těchto vyšetření, budu si nacvičovat správný postup jen virtuálně, abych nadále neohrožovala partnera tak zavrženíhodným způsobem. Jak musel být nekonečně tolerantní, když mi ani jediným slovem nenaznačil mou zpozdilost, a čekal, až sama prozřu, musí mě opravdu velice, velice milovat... :-)))

  superkarma: 0 12.11.2004, 13:09:50
 20. avatar
  [91] Susina [*]

  xenie: myslím, že parodie to byla, ale neřekla bych, že na reakce čtenářek a rozhodně to nebylo z nějaké Merylčiny ješitnosti, jak píše Jana 01.. koneckonců parodie má být vtipná, ne?? ale chápu, že každý má jiné pojetí humoru a vtipu..

  superkarma: 0 12.11.2004, 13:05:43
 21. [88] Anai [*]

  Tak tohle je pro mě opravdu "jiskření", Meryl díky a ! Když já na vážně myšlené porno nějak nejsem, ne že bych byla puritánka, spíš naopak! Ovšem když se něco takového napíše s humorem, je to super!!!!

  superkarma: 0 12.11.2004, 12:25:01
 22. [85] xenie [*]

  Musím se Jany 01 zastat, taky jsme to pochopila tak, že Meryl vzala v úvahu všechny připomínky pod článkama a vytvořila toto dílko jako parodii - a ono ne ?

  superkarma: 0 12.11.2004, 12:08:54
 23. [83] xenie [*]

  Musím se Jany 01 zastat, taky jsme to tak, že Merylka vzala v úvahu všechny připomínky pod článkama, vzala je v úvahu a vytvořila toto dílko jako parodii - a ono ne ?

  superkarma: 0 12.11.2004, 12:08:25
 24. avatar
  [82] bookcase [*]

  Meryl: supr vtipné čteníčko

  superkarma: 0 12.11.2004, 12:05:41
 25. avatar
  [81] emma [*]

  Meryl: aha
  já myslela, že zapomněli na VÁŠEŇ....
  ale to by pak nebyly zodpovědná dvojice

  superkarma: 0 12.11.2004, 11:55:38
 26. avatar
  [80] emma [*]

  Máňa-opice: no dobře, máš pravdu, už se nebudu pod Erotická jiskření vyjadřovat. anebo: nač se vůbec k něčemu vyjadřovat? většinou totiž stejně není žádán KOMENTÁŘ, ale CHVÁLA...
  jen si střílej, mě nenaštveš

  superkarma: 0 12.11.2004, 11:54:50
 27. avatar
  [79] k@tchabinka [*]

  nejni ona nahodou emma pyroman amateur ?:)

  superkarma: 0 12.11.2004, 11:52:56
 28. avatar
  [77] Čárina [*]

  Merylečku,
  píšu Ti červený puntík, ale něco zásadního mi přece jenom chybí:
  1-postrádám kopii prezenční listiny s osnovou školení PO a BOZ včetně jména školitele.
  2-živnostenské listy obou aktérů opravňující je provádět tuto činnost.
  3-notářsky ověřený zápis celé akce.

  Kdy nám dychtivkám prozradíš co bylo zanedbáno ?

  Jinak hezký víked všem, hlavně těm jámámvždyckypravdu, tak proč bych se měla smát...

  superkarma: 0 12.11.2004, 11:33:08
 29. avatar
  [76] Enya [*]

  To sprchování bych ale brala, moje drahá polovička by do koupelny nejradši vůbec nelezla , samozřejmě, že pokud tam ale nevleze, má smůlu

  superkarma: 0 12.11.2004, 11:29:42
 30. avatar
  [75] Lhasa [*]

  Meryl: Pro samý lejstra by ji bejval mohl zbouchnout

  superkarma: 0 12.11.2004, 11:29:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme