Byla jsem typický případ zastydlého puberťáka. A nesmělého. Od dětství jsem měla silnou nadváhu, protože mě babička z tatínkovy strany v domnění, že mne maminka po rozvodu s tatínkem zanedbává a že jsem podvyživená, vykrmovala až k prasknutí. Tím sice zabránila podvýživě (která nehrozila ani omylem), ale způsobila mi trvalé problémy s váhou a hlavně se sebevědomím, které jsem si musela uměle zvyšovat tím, že jsem nosila samé jedničky. Prostě, tlustá šprtka k pohledání. Když mi bylo dvanáct, byla jsem tvarem blízka kouli a neohlédl se po mně ani pes, natož nějaký spolužák. I přes své tvary jsem měla ráda tanec a tak jsem začala chodit do tanečního kroužku. Již první den nastal problém, protože chlapců bylo o jednoho méně - a hádejte, kdo zůstal na ocet. O týden později se jeden chlapeček radši ulil na záchod, aby se mnou nemusel tancovat. A tak skončila má kariéra tanečnice a já se raději zase doma učila a učila a učila.
 
Byla jsem poměrně velice přátelský tvor a taky jsem ráda dávala opisovat, a tak jsem měla hodně kamarádů i kamarádek ve škole i mezi sousedy. Pamatuji se na den, to mi bylo teprve asi pět, kdy jedna ze sousedovic děvčat, jen o rok starší než já, přišla s tím, že zná strašlivě sprosté slovo. "Víš, co je to pi..a?", zeptala se. "Něco špičatého, asi, ne?" zamyslela jsem se. "Ne, je to strašně sprosté, tak sprosté, že ti to ani nemůžu říct". Tenkrát jsem se to nedozvěděla, mám podezření, že ani ona nevěděla, co to je. Ale i kdyby věděla a řekla, že jde o dámské přirození, určitě by mě absolutně zmátla, protože jsem na dámském přirození neshledávala nic podivného, natožpak sprostého.
 
Od třetí třídy jsem do školy jsem chodila pěšky a poměrně daleko. Bylo to v jiné čtvrti, protože to byla výběrová jazyková škola. Ráno na mne doma zazvonila spolužačka, spolu jsme cestou vyzvedly ještě dvě další holky a tak jsme každé ráno chodily do školy. Vzpomínám, jak jsme ráno cestou do školy často řešily otázku otěhotnění. Hodiny a hodiny jsme se dohadovaly, jestli k tomu, aby dva lidé měli dítě, stačí, když se mají rádi. My tři jsme zarputile tvrdily, že stačí. Čtvrtá spolužačka důražně oponovala a tvrdila, že k tomu musí být ještě víc. Co, to ovšem nevěděla, a tak jsme ji přehlasovaly. Definitivně.
 
Když mi bylo asi 13, šly jsme jednou s maminkou nakupovat a cestou jsme si povídaly. Maminka využila příhodné chvilky a řekla mi, že kdybych chtěla vědět něco o sexu, řekne mi, co budu potřebovat. Totálně jsem ji šokovala sdělením, že "ne, děkuji, já už všechno vím". Věděla jsem úplný prd, ale styděla jsem se a absolutně jsem nebyla schopna si o tom s mamčou popovídat. Maminka byla natolik konsternovaná, že už mi nikdy podobnou debatu nenabídla - k mé škodě. Před spolužačkami jsem se totiž taky tvářila jako světačka, která všechno ví, všechno zná, takový brouk Pytlík v sexuálních otázkách, ale byla jsem totálně nepolíbená. Jak psychicky, tak fyzicky. To už mi bylo šestnáct, díky dietě se mi podařilo shodit nadbytečná kila a byla ze mne moc hezká holka. Ale mezi kluky spolužáky přetrval ten dojem z mých dětských let a já pro ně pořád byla ta tlustoprdka, takže o mne nikdo neměl zájem.
 
Tak se stalo, že jsem ještě v devatenácti letech nevěděla, jak vypadá penis, a když jsem poprvé v životě na vlastní oči spatřila erekci (o níž jsem neměla ani tušení), málem mě to položilo. Naštěstí jsem zameškanou látku poměrně rychle dohnala. Aspoň myslím :-).
 
Na závěr bych přidala historku, která se stala asi před dvěma roky. To bylo mému mladšímu synovi deset let. Měli jsme zkoušku kapely u mne doma, seděli jsme v kuchyni kolem stolu, synek byl vedle v obývacím pokoji. Po odzkoušení kapelních písní jsme se uvolnili a kluci z kapely začali v dobré pohodě zpívat poměrně známou píseň "Koupil jsem ti papuče pi.o", možná ji znáte, jednu dobu to letělo po internetu. Než jsem jim v úděsu, co to moje dítě uslyší, zacpala pusy, stihli odzpívat první dva verše:
 
Koupil jsem ti papuče, pi.o,
za čtyři padesát pi.o,
 
v tomto okamžiku jsem na ně začala syčet, ať toho nechají, že můj syn takové výrazy nezná, načež se z vedlejšího pokoje ozval sytým dětským hlasem poslední verš:
 
aby ti nebylo zima, pi.o.
 
Šli jsme do kolen všichni :-)))
 
Kadla


Děkujeme za krásný a zajímavý příspěvek :).

Tak to já sice byla trošku kulatější a jedničkářka, ale jinak takové číslo, že šprtkou by mě nikdo nenazval :). Spíš mě dlouho všichni brali jako kluka a to i v době, když jsem už měla nejmíň dvojky, spíš už trojky :).

Jaké jsou Vaše zážitky se sexuální výchovou? Předstírala jste někdy, že víte víc, než jste opravdu věděla? A došla jste k nějakým "zajímavým" závěrům? Podělte se s námi o ně na redakce@zena-in.cz!

Reklama