Znáte ten pocit duševní vyčerpanosti po rozhovoru s někým, nebo nedejbože když s tímhle člověkem musíte strávit část dne?

Člověk se pak vrací domů vycucnutý jak citron s náladou pod psa.

 

Existuje určitá skupina lidí, kteří jsou energetickými upíry. V moderní psychotronice se běžně hovoří o jevu zvaném energetické upírství. Každý člověk má svou životní energii, která mu dodává síly. Každý má také schopnost dodávat či odnímat energii jiným. Ti, jenž energii umí rozdávat, se často stávají lidovými léčiteli.

 

Těch opačných případů je mezi námi víc. Vysávají z ostatních (většinou slabších) lidí jejich životní sílu, aniž by si to uvědomovali.
Občas mám ale dojem, že existuje i skupina energetikých upírů, kteří si to sakra dobře uvědomují a náležitě toho využívají.

Dle astrologie to nejčastěji bývají zrozenci v Raku nebo Rybách.

 

A jak takové lidi poznáte?

Můžeme je rozdělit na tři skupiny.

Tak první je „nejchytřejší na světe“. Nejspíš vám bude mluvit do života, a to nejlépe už při prvním setkání, bude vám nutit svůj nejlepší názor na svět a názor na vaše přátele, byť je nikdy neviděl. Svými argumenty vás udolává a jeho řeči jsou většinou „o ničem a o všem“.

 

Ta druhá je daleko záludnější. Nevěřte paranoidním lidem, kteří všude vidí zlo a kletby, mají s těmito jevy spoustu zážitků a nelení vám je vypravovat a povídat vám, že i vás jistě něco takového brzo potká… Nenechte se zatáhnout do jejich šíleného světa, neb by vás to mohlo stát duševní zdraví.

Třetí jsou neméně záludní. Někteří jedinci si totiž libují v pozici slabého chudinky, který má problémů nad hlavu. Svými problémy vás zahlcují, až po čase zjistíte, že ač se zkraje třeba snažíte pomoci, nejde to. Přesně ten typ člověka, kterému není rady ani pomoci. Neustálé stylizování se do role chudáčka má už v krvi. A vás to vysává...

Když to dojde do extrému, pak osobám, které jsou těmito energetickými upíry trvale vysáváni, nezbude nic jiného, než se také stát upíry. Aby si mohly chybějící a k životu potřebnou energii doplnit. Kdo je totiž vysáván upírem, za čas se jím sám stane.

 

Je-li vám v něčí přítomnosti nepříjemně, pak je to pocit, kterým byste se měli řídit, a těmto lidem se raději vyhýbejte. Pokud je to možné…

A pokud ne, pak se snažte tyto lidi raději nevnímat a v jejich blízkosti jen tiše přežívat…

 

Máte kolem sebe taky takové lidi, kteří vás vysávají?

Nebo tyhle věci vůbec nevnímáte?

Necháváte se vysávat, nebo máte nějaký fígl, kterým na ně umíte vyzrát a sebe tak chránit ?

Reklama