Bulvár

Energetický upír

Děkujeme další čtenářce s nickem Anime Otaku za zajímavý příběh. Tentokrát na téma, jak se dá o dlouholetou kamarádku přijít. Co myslíte, lituje?

Patřím mezi lidi, kteří mají velmi malý okruh přátel. V této chvíli mám kamarádky jen dvě, ale o to lepší je s nimi vztah. Vím, že i když jsou daleko, tak si udělají čas a vyslechnou mě a poradí a taky dobře ví, že kdykoli udělám to samé i já pro ně.

Ještě tak dva roky zpátky jsem měla kamarádky tři, ne nebojte se, nikdo neumřel, jen jedna se zachovala spíš jako mrcha než kamarádka. Začalo to nevině, našla si kluka a na mě neměla tolik času, tak jsem se jí zeptala, jestli mi nemůže pomoct se seznámením. Díky ní se znám se svým partnerem.

Ten rok, byl moc pěkný, obě jsme měly své mazlíky, často jsme chodili na různé akce ve čtyřech. Ale všechno se změnilo, když její kluk přestal být jejím klukem. Bylo to těžké, ona se ho snažila připoutat, a on je taková volná povaha a pohodář, kterému je všechno jedno, hlavně, že si může dělat věci co ho baví. A to právě nemohl, nepouštěla ho ani na pravidlelné pánské jízdy do jedné hospůdky a když už ho pustila, tak ho celou dobu držela na telefonu. Tak se rozešli a zase sešli.

S ní jsme trávili spoustu času ve snaze jí pomoct, ale co, znovu se k němu vrátila a on nám řekl, že pro něj to jen znamená sex navíc. Byla mu už ukradená. Když se rozešli definitivně, tak chodila asi dva týdni brečet mi na rameno. Pak úplně utla kontakt, asi neunesla, že jsem se svým přítelem šťastná. Zkoušela jsem jí kontaktovat, ale neozývala se.

Když jsem potom potkala společnou známou, tak ta mi řekla, že o mě rozhlašuje, že jsem se na ní vykašlala, že jsem se s ní přestala bavit, protože už nemá kluka... a další věci, o kterých je lepší nemluvit. Bylo to nepříjemné, asi půl roku mě to trápilo, ale pak jsem na něco přišla. Bez ní mi bylo líp, najednou jsem nebyla unavená.

Potom mi došlo, že ona je typ energetického upíra. Když si přehraju naše rozhovory, kdykoliv jsem měla trápení, tak to přešla slovy, to bude dobrý, nebo že je to blbost a okamžitě převedla řeč na své problémy. V podstatě jsme se celých 10let vždycky bavily a rozebíraly jen její problémy. Na mě nikdy nezbyl čas. Takže teď si užívám své dvě kamarádky s dělám si nové přátele. Nemyslím, že bych jich měla moc, ale ještě bych jich pár ve svém okolí snesla.           

Anime Otaku  

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

  

Milá Anime Otaku, přeji vám, abyste si našla přátele, kteří vás budou energií nabíjet, ne vám ji vysávat.

Co vy na to, milé ženy-in? Přispějete také svou troškou do mlýna? Máte kamarádku, která vás nikdy nezradila?

Tak nám o ní napište, klikněte na naši známou adresu a možná, že vás odpoledne čeká pěkný dárek.

redakce@zena-in.cz

                                                                                                                                                                                                                              

   
24.11.2009 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] dajdada [*]

  tak a prrr! Hele v jakém jsi znamení? moje nejlepší kámoška je ta, která mě dokázala vyslyšet. A že semnou měla dlouholetou krutou práci. Nedám dopustit na oduševnělé vodnářky!!! Co ta chudinka si ode mě vyslechla, moje útrapy a trampoty.Po několka letech jsem se od ní doslechla, jak jsem jí já vyčerpávala, věčně si na všechno stěžovala. A moje nezničitelná vodnářka to vydržela. Držela mě nad vodou, když já jsem byla v prdeli, přitom ona byla v prdeli víc, to jsem se pak dozvěděla později. Prostě, nejlepší kámoška je ta, která se sama nechá energeticky vycucat a přitom vám pomůže. Fuj, to jsem, ale holky sobec co?

  superkarma: 0 24.11.2009, 23:26:09
 2. avatar
  [5] mmarianne [*]

  Vždy jsem se tomuhle tématu smála, dokud jsem nepoznala. Dělala mi jeden čas šéfovou, pak byla zanedlouho pro neschopnost vyhozena. Život mě naučil být hodně tvrdou, takže narazila kosa na kámen - nedala jsem se, ale chodila domů zcela vyčerpaná a okolí bohužel taky.

  superkarma: 0 24.11.2009, 21:20:58
 3. avatar
  [4] enka1 [*]

  OlgaMarie — #3 A česnek.

  superkarma: 0 24.11.2009, 14:23:21
 4. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  Vždyť jsi docela šťastná osoba! 10 let jsi neměla tak veliký problém, aby ho s tebou kámoška musela rozebírat!Sml59

  Jinak ale od upírů co nejdál a vyměnit mobil, vypínat zvonek u dveří a ještě pro sichr pár týdnů zatemnit okna.Sml24 

  1. na komentář reaguje enka1 — #4
  superkarma: 0 24.11.2009, 12:42:44
 5. avatar
  [2] enka1 [*]

  Taky jsem poznala takovýho upírka. Naštěstí mám nějaký radar a vždycky ji považovala jen za dobrou známou.Tvůj popis je přesný. 7let,skoro každý týden,se při posezení řešily její problémy.Pak si našla dobrou partii a ze dne na den byla pryč. Je to už pár let, snad mě nikde nepomlouvá, ale bylo by mi to sakra jedno. Zrovna tak jak se jí daří teď.

  superkarma: 0 24.11.2009, 10:13:45
 6. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml79 od upírů, hodně daleko Sml67

  superkarma: 0 24.11.2009, 09:17:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme