Styl

Emporio Armani: Diamonds Violet

Emporio Armani představuje neodolatelnou vůni Diamonds Violet, nejbarevnější ze všech Diamonds.

Diamonds Violet je nejmladším přírůstkem do kolekce věnované takzvaným it girls. Spojuje vlastnosti původní Diamond Eau de Parfum a Diamonds Rose v jiskřivé poctě chladivých uhrančivých kamenů. Magické diamanty, které vzbuzují lásku i závist, pro zářivou mladou dámu.

Emporio Armani

ELEKTRIZUJÍCÍ  - EXTRAVAGANTNÍ

Vzácné fialové diamanty disponují neodolatelným kouzlem. Zachycují živoucí barvy dívčiny noci. Potemnělá pulzující světla a živoucí emoce. 

OSLNIVÁ EAU DE PARFUM

Vůně Diamonds Violet je zlobivá i vlídná. Lahodná, florientální, ovocně-gurmánská... Každý její aspekt doslova jiskří svůdností. Mísí vlídnost s rozpustilou a flirtující škodolibostí, růže s omamnou vzácností čirých fialových diamantů.

Příval rozjasňující šťavnaté svěžesti doslova exploduje v horních tónech, kde zaznívá motiv exotické maracuje, liči a maliny. Svůdný jas, který vyvěrá z dokonale ženského srdce Diamonds, způsobuje esence z damašské růže a jemný akord konvalinek, který odhaluje překvapivou cukrářskou křupavost pralinkového akordu zvýrazněného smyslnou vanilkou a pačuli. Kompozice je uhrančivá. Okouzlující.

Smělá a jiskřivá, fialová vůně rozsvěcuje lahvičku ve tvaru briliantu, v jehož středu najdeme rytinu orla Emporio Armani. Krabička s motivem texturované látky a potiskem drobných diamantů odráží sny každé ženy a připomíná vzácnou šperkovnici.

Emporio Armani

Vstupte do záře reflektorů s Armani Diamonds Violet.

ŘADA EMPORIO ARMANI DIAMONDS

  • JISKŘIVÁ

EMPORIO ARMANI DIAMONDS, Eau de Parfum

Originál. Neodolatelná třpytivá vůně, která je ženská a důrazná zároveň. Vznikla pro silnou nezávislou ženu a otevírá se gurmánskými tóny liči a malin, aby vzápětí ukázala své srdce z růží, frézií a konvalinek. Sexy spodní tóny rozeznívá směs dřev a ambry.

  • ŽIVOUCÍ

EMPORIO ARMANI DIAMONDS ROSE, Eau de Toilette

Tento růžový diamant je lehčí a barevnější a představuje kvintesenci ženskosti. Došlo u něj ke zvýraznění ovocných vrchních tónů, spodní tóny jsou ještě o chlup návykovější. V srdci pak nacházíme růže zářící v prvních ranních paprscích, jejíž okvětní lístky se třpytí svěžestí. Tento motiv je zvýrazněn delikátními bílými květy.

  • OMAMNÁ

EMPORIO ARMANI DIAMONDS VIOLET, Eau de Parfum

Nejnovější a nejrebelštější ze všech DIAMONDS září jemnou svůdností. Uhrančivé ovocné vrchní tóny elektrizují ženské srdce z bulharské růže a konvalinky, načež ustoupí sladkému a překvapivému pralinkovému akordu, který umocňuje motiv vanilky a pačuli.

Datum uvedení: červen 2015
Doporučená cena: Diamonds Violet (50 ml) – 1835 Kč / 67€

   
10.07.2015 - Vůně - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme