Styl

Emma Watson okouzlila Paříž!

Dům Lancôme uspořádal 9. května 2011 v Paříži večírek na počest Emmy Watson, své nové velvyslankyně, a zároveň uvedl novou dámskou vůni Trésor Midnight Rose.

Emma watson

Je 21.30, značka Lancôme se připravuje v zákulisí a netrpělivě čeká na odhalení své nové hvězdy. Napětí i půvab visí ve vzduchu jako parfém. Kouzlo Trésor Midnight Rose... V sále se mačkají stovky novinářů, módních ikon i osobností z filmového světa. Můžeme zahlédnout například módního návrháře Albera Elbaze, fotografa Maria Testina a fotografku Dominique Issermann, herce Cyriala Descourse nebo Juliena Boisseliera, novinářky Annu-Sophie Lapix a Daphné Burki, modelku Marie-Ange Castu... Zpoza mixážního pultu jim čekání zpříjemňuje DJ Gladys. Ožívá i Studio Gabriel, bývalý kabaret. Show může začít.

Emma watson

Najednou ticho. Sál se ponoří do tmy. Nikdo ani nedýchá. Zároveň romantickou i moderní atmosféru dotváří fialová světla. Tohle je Paříž! V tom okamžiku začínají na dvou obrazovkách rozkvétat světlem malované růže, jedna přes druhou. Když se rozevře i ta poslední, na scénu vstoupí desítka mužů v černém saku, s kloboukem na hlavě. Jak rychle se objevili, tak rychle mizí. Konečně přichází Emma Watson! Nádherná, okouzlující mladá žena. Po krátkém projevu se připojí k Youcefu Nabi, mezinárodní prezidentce společnosti Lancôme, a Nicolasu Hieronimusovi, generálnímu řediteli divize luxusních produktů L'Oréal.

Emma watson

Pak tato ikona dnešní generace rozproudí zábavu nadšeným potleskem určeným oblíbené rockové skupině Puggy, která přijela zahrát na tuto exkluzivní soukromou party.

Je skoro půlnoc. Emma Watson odchází. Vzpomínky na příjemný večer a vůně Trésor Midnight Rose však zůstanou.

 

 

   
27.05.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Eliotka [*]

    Emma Watson nikdy nebyla typické ošklivé káčátko, ale přesto z ní jsou lidé najednou paf Sml34 Konečně v ní totiž nevidí jen dětskou kamarádku Harryho Pottera, ale krásnou holku Sml8 A že jí to sluší a v módě se vyzná ukazuje už léta Sml24

    superkarma: 0 27.05.2011, 14:37:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme