Gliss Kur Denní elixír s oleji a jedinečnou odpařovací technologií

Někdy je obtížné najít ten správný produkt, který by oživil nevýrazné vlasy. Regenerační přípravky na bázi olejů mohou mít velmi intenzivní regenerační účinky, ale také mohou zanechat pocit mastných vlasů. Experti z Gliss Kur nyní přicházejí s tím pravým elixírem na vlasy: regeneračním přípravkem na bázi oleje, který vlasy nezatěžuje. Nový Gliss Kur Denní elixír s oleji je fantastická inovace od Gliss Kur s jedinečnou odpařovací technologií a s vysokou koncentrací vyživujících olejů, která každý vlas uhladí, aniž by jej zatěžovala. Získáte tak krásné a pružné vlasy s bohatým leskem.

Revoluční technologie Denního elixíru s oleji - intenzivní péče bez zbytečného zatížení

Gliss kurReceptura Gliss Kur Denního elixíru s oleji obsahuje koncentrované prvotřídní oleje, mezi něž patří drahocenný arganový a slunečnicový olej, které pečují o vlasy a zanechávají je dokonale hladké a lesklé. Navíc je chrání před vlhkostí a zároveň pronikají hluboko do vlasů, čímž usnadňují a urychlují fénování.

Dříve bylo nevýhodou používání regeneračních přípravků na bázi olejů to, že nebylo možné je rovnoměrně nanést na vlasy. Ty pak na pohled vypadaly zplihlé a obsahovaly zbytky mastnoty. Receptura Gliss Kur Denního elixíru s oleji umožňuje oproti běžným olejovým přípravkům rovnoměrné nanášení a okamžité vstřebávání. Pečující látky tak mohou ihned začít působit, a proto vlasy vůbec nezatěžují.

K vytvoření neviditelné ochranné vrstvy pro viditelně zregenerované vlasy stačí pouze jedna či dvě dávky z pumpičky. A díky speciální technologii po sobě na vlasech nový Denní elixír s oleji od Gliss Kur nezanechává žádné mastné zbytky. Nová lehká receptura umožňuje používat přípravek každý den a udržovat tak vlasy v té nejlepší kondici.

Gliss Kur Denní elixír s oleji je určen především pro suché a poškozené vlasy, avšak lze ho použít na všechny typy vlasů, zejména na ty, které vyžadují více péče. Ať už jsou vlasy přirozeně suché, nebo byly poškozeny působením slunce, chemicky nebo nadměrným používáním fénu či žehličky, nový Denní elixír s oleji od Gliss Kur je intenzivně regeneruje a udržuje krásné a na pohled zdravé.

Jak se nový Gliss Daily Oil Elixir používá?

Půvab Gliss Kur Denního elixíru s oleji spočívá v tom, že pro obnovu přirozeného lesku pružných vlasů se dá používat mnoha různými způsoby:

  • Před umytím vlasů, abyste vlasům dodali extra péči, díky které se pak během mytí nezacuchají. Vhodné zejména pro poškozené vlasy.
  • Po umytí jako regenerační uhlazující bezoplachový přípravek. Při tomto způsobu použití je vhodné ho nanášet zejména na konečky vlasů, aby byly chráněny před třepením.
  • Jako tečku za zkrášlující péčí o vlasy, popřípadě i během dne, pokud chcete vlasům dodat více lesku a poddajnosti, chránit je před vlivy okolního prostředí a zabránit jejich cuchání.

Vlasoví experti z Gliss Kur doporučují používat nový Gliss Kur Denní elixír s oleji každodenně nebo alespoň dvakrát až třikrát týdně v závislosti na úrovni péče, kterou vlasy vyžadují. Díky koncentrovanému složení stačí ke každému ošetření a k viditelné regeneraci vlasů pouze jedno až dvě stisknutí pumpičky. Lahvička o objemu 75 ml vydrží až na 120 použití, což se vyplatí všem, kdo si dávají na svých vlasech záležet.

Nový Gliss Kur Denní elixír s oleji - dokonalý elixír pro dokonalý vzhled vlasů - je na pultech obchodů k dispozici od září za doporučenou maloobchodní cenu 199,90 Kč. Nabízí magický účinek každému, komu na vlasech záleží, a představuje závěrečné obohacení každodenní péče o vlasy, kterým dodá bohatý lesk a hebkost bez zbytečné zátěže.

Reklama