.

Elixír s vysokou koncertací vyživujících olejů pro intenzivní péči bez zbytečného zatížení

Vlasy

Elixír s vysokou koncertací vyživujících olejů pro intenzivní péči bez zbytečného zatížení

Gliss Kur Denní elixír s oleji a jedinečnou odpařovací technologií

Někdy je obtížné najít ten správný produkt, který by oživil nevýrazné vlasy. Regenerační přípravky na bázi olejů mohou mít velmi intenzivní regenerační účinky, ale také mohou zanechat pocit mastných vlasů. Experti z Gliss Kur nyní přicházejí s tím pravým elixírem na vlasy: regeneračním přípravkem na bázi oleje, který vlasy nezatěžuje. Nový Gliss Kur Denní elixír s oleji je fantastická inovace od Gliss Kur s jedinečnou odpařovací technologií a s vysokou koncentrací vyživujících olejů, která každý vlas uhladí, aniž by jej zatěžovala. Získáte tak krásné a pružné vlasy s bohatým leskem.

Revoluční technologie Denního elixíru s oleji - intenzivní péče bez zbytečného zatížení

Gliss kurReceptura Gliss Kur Denního elixíru s oleji obsahuje koncentrované prvotřídní oleje, mezi něž patří drahocenný arganový a slunečnicový olej, které pečují o vlasy a zanechávají je dokonale hladké a lesklé. Navíc je chrání před vlhkostí a zároveň pronikají hluboko do vlasů, čímž usnadňují a urychlují fénování.

Dříve bylo nevýhodou používání regeneračních přípravků na bázi olejů to, že nebylo možné je rovnoměrně nanést na vlasy. Ty pak na pohled vypadaly zplihlé a obsahovaly zbytky mastnoty. Receptura Gliss Kur Denního elixíru s oleji umožňuje oproti běžným olejovým přípravkům rovnoměrné nanášení a okamžité vstřebávání. Pečující látky tak mohou ihned začít působit, a proto vlasy vůbec nezatěžují.

K vytvoření neviditelné ochranné vrstvy pro viditelně zregenerované vlasy stačí pouze jedna či dvě dávky z pumpičky. A díky speciální technologii po sobě na vlasech nový Denní elixír s oleji od Gliss Kur nezanechává žádné mastné zbytky. Nová lehká receptura umožňuje používat přípravek každý den a udržovat tak vlasy v té nejlepší kondici.

Gliss Kur Denní elixír s oleji je určen především pro suché a poškozené vlasy, avšak lze ho použít na všechny typy vlasů, zejména na ty, které vyžadují více péče. Ať už jsou vlasy přirozeně suché, nebo byly poškozeny působením slunce, chemicky nebo nadměrným používáním fénu či žehličky, nový Denní elixír s oleji od Gliss Kur je intenzivně regeneruje a udržuje krásné a na pohled zdravé.

Jak se nový Gliss Daily Oil Elixir používá?

Půvab Gliss Kur Denního elixíru s oleji spočívá v tom, že pro obnovu přirozeného lesku pružných vlasů se dá používat mnoha různými způsoby:

 • Před umytím vlasů, abyste vlasům dodali extra péči, díky které se pak během mytí nezacuchají. Vhodné zejména pro poškozené vlasy.
 • Po umytí jako regenerační uhlazující bezoplachový přípravek. Při tomto způsobu použití je vhodné ho nanášet zejména na konečky vlasů, aby byly chráněny před třepením.
 • Jako tečku za zkrášlující péčí o vlasy, popřípadě i během dne, pokud chcete vlasům dodat více lesku a poddajnosti, chránit je před vlivy okolního prostředí a zabránit jejich cuchání.

Vlasoví experti z Gliss Kur doporučují používat nový Gliss Kur Denní elixír s oleji každodenně nebo alespoň dvakrát až třikrát týdně v závislosti na úrovni péče, kterou vlasy vyžadují. Díky koncentrovanému složení stačí ke každému ošetření a k viditelné regeneraci vlasů pouze jedno až dvě stisknutí pumpičky. Lahvička o objemu 75 ml vydrží až na 120 použití, což se vyplatí všem, kdo si dávají na svých vlasech záležet.

Nový Gliss Kur Denní elixír s oleji - dokonalý elixír pro dokonalý vzhled vlasů - je na pultech obchodů k dispozici od září za doporučenou maloobchodní cenu 199,90 Kč. Nabízí magický účinek každému, komu na vlasech záleží, a představuje závěrečné obohacení každodenní péče o vlasy, kterým dodá bohatý lesk a hebkost bez zbytečné zátěže.

   
13.10.2011 - Péče - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] babicka11 [*]

  značka je fajn, máme doma všechno možné ...Sml22

  superkarma: 0 30.11.2011, 10:06:14
 2. avatar
  [6] hubajda [*]

  takove to pripravky s pridanim oleje jsou vzdy super Sml67

  superkarma: 0 30.11.2011, 09:25:13
 3. [5] mapela [*]

  Dobrá značka.

  superkarma: 0 21.11.2011, 20:00:14
 4. [4] Zunka [*]

  Díky za tip, vyzkoušela jsem Sml67

  superkarma: 0 31.10.2011, 19:43:30
 5. [3] Gabka [*]

  Oleje pro vlasy jsou super

  superkarma: 0 20.10.2011, 18:43:38
 6. avatar
  [2] átéčko [*]

  Jo, a jak koncertovali? Na tohle hvězda "e" nekouká, že je chybka v nadpisu?

  superkarma: 0 18.10.2011, 20:22:47
 7. [1] Klára Křížová [*]

  Já tedy vyzkouším, mám ráda oleje na vlasy, v úposlední době jsem se je naučila používat.

  superkarma: 0 14.10.2011, 12:32:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme