Podzim je přechodné období, kdy také můžete svou pleť dokonale připravit na studenou zimu, do níž by měla pokožka vstupovat v nejlepší možné kondici.

Vaše pleť si na podzim žádá jinou péči - o své zkušenosti se s námi podělila vyhlášená kosmetička Sokolovny Průhonice Petra Hrdličková!

sokol

Každé roční období by mělo být specifické, co se týká péče o pleť. Zatímco přípravky, které používáte v létě, by měly především omezovat tvorbu mazu, podzimní kosmetika se zaměřuje na obnovení rovnováhy vaší pleti. Pokožka v této době potřebuje mnoho vitamínů a dalších vyživujících a hydratačních látek.

Pryč s létem, které vám zbylo na pokožce!

Nechte se inspirovat našimi tipy. Zbavte svou tvář všech nečistot. Voděodolné opalovací krémy, které jste používala v létě, zanechaly na pleti prvky, jež nyní ucpávají póry, a pokožka nemůže dostatečně dýchat. V tomto případě vám pomůže exfoliační peeling nebo čisticí pleťový peeling. Peelingy jsou velmi účinné přípravky pro hloubkové čištění pórů a dokonale pleť připraví pro další kosmetickou péči.

Dále změňte svůj pleťový krém. Na podzim zvolte hutnější konzistenci s více výživnými složkami, než obsahoval lehký letní krém. Zaměřte se na hydrataci s vitamíny. Dvakrát týdně navíc své pleti dopřejte hydratační či regenerační masku.

Doporučuji navštívit kosmetický salon a dopřát si nové Kaviárové ošetření - působí nejen proti vráskám, ale je i regenerační a velmi výživné. Díky novému produktu na tělo Caviar luxe soufle body cream a Caviar luxe sleep mask je toto ošetření ještě učinější. Nechte se hýčkat nejen péčí o pleť ale i o vaše tělo.

Jedinečnou péči si vychutnáte pouze v Sokolovně Průhnice - www.sokolovnapruhonice.cz

dokol

Reklama