Styl

Elisa kvůli malým ňadrům trpěla komplexy. Plastika prsou z ní udělala nového člověka

Je mnoho žen, které se nedokážou srovnat s tím, že mají malá prsa. Tento problém si s sebou dennodenně vláčela i Elis N. Plastika prsou jí změnila život. Stala se vyrovnanou ženu, která ze sebe má konečně dobrý pocit.

„Už na škole jsem sledovala holky a pozorovala, že když nosí hezká upnutá trička, kluci po nich koukají. Když jsem si takové tričko vzala já, nikdo o mě nezavadil pohledem,“ vzpomíná Elis N. Měla totiž moc malá prsa. Doufala však, že příroda její problém sama vyřeší a prsa jí časem vyrostou.

Jenže roky plynuly a její hrudník stále zůstával plochý. Trápení Elis zašlo až do takových krajností, že si podprsenku začala vycpávat ponožkami. „V té době mě děsila představa, že kdyby zrovna nastala nějaká intimní chvíle, kdy bych si podprsenku musela sundat, potenciální partner by praskl smíchy, a bylo by po všem,“ směje se již nyní Elis.

esthe

Jak se co nejlépe informovat?

V 19 letech si Elis postupně začala vyhledávat informace o plastice prsou (odborně augmentace prsou) na internetu, kde procházela různé kliniky, ve kterých kosmetické operace provádějí. Jenže nadšení se brzy opadlo. Cena plastiky prsou byla pro 19letou dívku příliš vysoká. V úvahu tak ještě přicházela operace prsou na splátky. Elis se však nakonec rozhodla počkat a na augmentaci prsou si ušetřit.

Internetové diskuze, recenze a fotografie zvětšení prsou – hlavně odtud dívka sbírala v následujících letech množství informací, na základě nichž se chtěla rozhodnout pro kliniku, kam na operaci prsou půjde. Jakou nakonec zvolila a proč?

Zvolte kliniku prověřenou zákazníky

„Vybrat dobrou kliniku a dobrého chirurga není vůbec nic jednoduchého. Nejvíce mi daly diskuze o zvětšení prsou, kde dámy popisovaly zážitky z operace. Právě v těchto diskuzích jsem zaznamenala jméno pana doktora Libora Kmenta z kliniky Esthé v Praze,“ pokračuje Elis. Když pak web kliniky Esthé navštívila, byla nadšena!

Zkušenosti s plastikou prsou

Foto plastiky prsou, kterou MUDr. Libor Kment a jeho kolegové provedli, byly úžasné. Aby si Elis s doktorem Kmentem sjednala přímo schůzku, ji nakonec přesvědčily 3 věci – recenze pacientek, které v Esthé zkušenosti s plastikou prsou již mají. Zmiňované srovnávací fotky před a po zvětšení prsou. I fakt, že na klinice působí Doc. MUDr. Jan Měšťák, který se v tuzemsku stal synonymem pro plastickou chirurgii.    

Doktor odvedl skvělou práci!

Vše o plastice prsou se Elis zanedlouho dozvěděla během konzultace s MUDr. Kmentem na klinice Esthé v Praze, kde se s ním rovnou dohodla i na vhodné velikosti prsou a termínu operace. Ta se uskutečnila 2 měsíce od schůzky.

„Vzpomínám si, že jsem se operace prsou nemohla dočkat, odpočítávala jsem hodiny. Musím říct, že pan doktor Libor Kment odvedl skvělou práci,“ uzavírá Elis, které prý operace skutečně změnila život. Zařadila se tak mezi více jak 50 000 spokojených lidí, kteří už kliniku Esthé navštívili před ní.

Tíží vás podobný problém, jaký sužoval Elis? Co vám brání udělat krok správným směrem?

   
30.07.2015 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] terezicka00 [*]

  Doporučuji na zvětšení prsou BreastExtra prášky, které jsou čistě přírodní! Vísledek se sice dostaví do 14 dní ale dostaví.

  superkarma: 0 12.05.2017, 14:43:26
 2. [7] Sabík [*]

  Přesně! jenže když není, tak není :-D Mě taky prsa nevyrostly a teď tam něco mám apson díky Nadrain forte, díky kterému jsem mohla přes léto naplnit plavky a hned je to lepší pocit.

  superkarma: 0 20.08.2015, 09:46:24
 3. [6] Zuzlikk [*]

  Pro mě taky ne, ale hold člověk asi nikdy nebude spokojen sám se sebou.. já jsem si pomohola hodně tobolkama nadrain forte. Teď se mě prsa hodně zpevnily a je to obrovský krok pro mě, protože můžu jít i do plavek.

  superkarma: 0 17.08.2015, 13:52:58
 4. [5] Monica14 [*]

  Malé prsa.. no, není to moc příjemná záležitost,ale člověk se s tím musí nějak poprat.. S čím jsem byla spokojená, tak jsou tobolky Nadrain forte, které mi dodaly jak objem, tak i pevnost.

  superkarma: 0 12.08.2015, 08:06:51
 5. [4] Jakub Mikulka [*]

  Nějak se to zvětšování rozmohlo, asi vzhledem k probíhající akci http://www.esthe-plastika.cz/aktuality/detail/48_901-ziskejte-slevu-az-13-200-kc-na-zvetseni-prsou-v-esthe

  Sml59Sml30

  superkarma: 0 31.07.2015, 11:22:31
 6. [3] bobani [*]

  věřím, že to některým ženám zvedne sebevědomí , anebo to podstoupí ze zdravotních důvodů , ale těžko by mě mohlo těšit něco umělého , co není moje

  superkarma: 0 30.07.2015, 17:25:39
 7. [2] libuno [*]

  rendvo — #1Pamatuji jednu známou, je to již řádku let. Nechala si kvůli manželovi podnikateli také zvětšit prsa. Ve finále si našel mladší, rozvedli se.

  superkarma: 0 30.07.2015, 00:35:24
 8. avatar
  [1] rendvo [*]

  augmentaci prsou bych taky potřebovala, ale vyhodit tolik peněz za prsa to určitě teda ne. Je spousta věcí do kterých bych investovala ale prsta to rozhodně nejsou. Takže závěrem mi vlastně stačí to co mi příroda nadělila Sml16

  1. na komentář reaguje libuno — #2
  superkarma: 2 30.07.2015, 00:18:32

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme