Čtenářka Elis19 kdyby vyhrála pár set milionů, tak by si výhru užila, ale zároveň by měla i obavy. Vlastně celkem oprávněné. Více již v jejím příspěvku.

Dobrý den, předem musím říci, 400 milionů nemám šanci vyhrát, jelikož Sportku nesázím. Ale je pravda, že snít o tom můžu a proto mi infarkt určitě nehrozí.

Kdybych tedy hypoteticky vyhrála, bohatě by mi stačila třeba jen osmina této,pro mě naprosto nepředstavitelné sumy.V první chvíli bych zůstala jako omráčená, ten pocit si klidně dovedu vybavit,jelikož lehké mrazení se mě zmocňuje i při pouhém mazání stíracího losu,který si občas jen tak pro radost koupím a potěší mě i vyhraná desetikoruna.

Dále by se mne zmocnily spíš obavy, hlavně z toho, že se o tom někdo dozví, každý ví kolik se hned najde (ne)přejícníků.

No a kdybych se tedy přenesla přes tyto zápory a chtěla si výhru užít, v první řadě bych pamatovala na svoji rodinu i rodinu svých příbuzných, nikdy jsme nebyli zvlášť při penězích a moc by se jim nějaká ta korunka (spíš miliónek) hodila.

Určitě by zbylo i na pěknou dovolenou,dovedla bych si představit i malý domeček u moře, kde bychom trávili zimu.kterou nesnáším a dál už asi moje fantazie nesahá.

Takže já si chci žít svůj obyčejný život, mít svou rodinu a přátele, práci i své koníčky. Hlavně si přeji, abychom byli všichni zdraví, to  se nedá žádnými penězi zaplatit.

Elis19

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

___________________

Ano, to je pravda. Ale stejně, umíte krásně snít….
Děkuji, že jste napsala a přeji hodně zdraví s miliony i bez
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama