Čtenářku Elis19 začal její vzhled zajímat ve zralejším věku, když už se nemusela tolik věnovat dětem. V péči o sebe sice platí: „Co se v mládí naučíš.. atd.“, ale současně víme, že pozdě není nikdy na nic.

Dobrý den,

hned na začátku se musím přiznat, že celé roky jsem vlastní obličej moc neřešila. Vystačila jsem si s občasným použitím denního krému, malovaní mi také dvakrát nic neříkalo a zneužívala jsem toho, že mám husté a bohaté vlasy, které stačilo 2x týdně umýt obyčejným kopřivákem, pročísnout a čas od času nechat zastřihnout kadeřnicí.

Jenže postupně jak děti odrůstaly a mě přibývaly roky, tak jsem si uvědomila, že bych se sebou mohla trošku začít něco dělat.

O vizážistce či něčem podobném jsem neuvažovala, v našem malém městě ani není žádná po ruce, ale navštěvuji pravidelně kosmetičku a s ní se radím co je pro mne dobré a když se chystám na nějakou slavnostní akci, nechám se od ní odborně nalíčit. Ale má to se mnou trošku těžké, jelikož v mém případě nemůže příliš využít řasenku, mé oči ji prostě nesnáší.

Výsledek však přesto stojí zato, když jsem toto podstoupila poprvé tak můj manžel zůstal úplně paf, jak mě to proměnilo a já si to pěkně užívala.Jinak přes den používám pouze stíny a trošku zdravíčka, protože jak už jsem psala s líčením nejsem moc kamarád.

S vlasy to mám obdobně, před pár lety jsem si nechala udělat první melír a od té doby pravidelně chodím ke kadeřnici a jenom střídám různou délku vlasů a jsem docela spokojená. Jenom jednou jsem kdysi vyzkoušela trvalou, podotýkám, že pouze na přední polovinu hlavy ale pak jsem vypadala jako afroameričanka a od té doby to mám od rodiny i od sebe zakázané.

Krásné účesy a malování se mi moc líbí a jsem toho názoru, že všechno se má zkusit.

Všechny vás v redakci zdraví Elis19

Text nebyl redakčně upraven.

Milá Elis19, chválím Vás! Když totiž nejsme zvyklé pečovat od mládí, často jsme už ve zralém věku pohodlné. Některé ženy dokonce tvrdí, že na nich už nezáleží. Zvláště ty, které mají to štěstí na dlouhodobá šťastná manželství. Není ale nad to cítit se dobře! Máte štěstí na kosmetičku, protože z vlastní zkušenosti vím, že zpravidla líčit neumějí, a někdy ani nechtějí. Řasenku zkuste dražší, hypoalergenní. Ale třeba jde jen o zvyk. Další možností je prodlužování řas - oči se nemusí líčit vůbec a vypadají hezky a dnes už i přirozeně. S trvalou mám úplně stejné zkušenosti - naštěstí „afro“ už není v módě.

Anai

Na vaše příspěvky a dotazy se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Aby se vám lépe psalo, položím vám pár otázek.

  • Už jste uvažovala o proměně? Vyzkoušela jste proměnu u Anai? S jakými pocity?
  • Vyhledala jste někdy vizážistku, nebo poradkyni v oblasti barvové typologie?
  • Chtěla byste poradit s líčením, péčí o pleť? Obraťte se na Zuzanu!
  • Čeká vás v nejbližší době nějaká událost, při které chcete vypadat obzvlášť hezky?
  • Sledujete proměny v časopisech, nebo televizi? Jak se vám líbí?
  • Máte chuť do něčeho podobného jít?
  • Jaký je váš názor na proměny vizáže?

Pište, ptejte se a sdělujte své dojmy.

Na vaše příspěvky se s Anai moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy, když nám pošlete příspěvek?

Zítra odměníme dvě čtenářky: ski dream BB Cream Od Oriflame

bb

Reklama