Přečtěte si, jak sama sebe vidí pisatelka Elis19. Od svých rodičů má od každého trošku – a je spokojená. Tak to má být.

Hezký dobrý den, tak vy se ptáte, po kom jsem?
Řekla bych, že mám ze svých rodičů od každého trošku. Po mamince hudebnici jsem zdědila lásku k hudbě, bohužel už ne její velký talent na jazyky a jak by se mi dnes hodily.
Myslím, že mám velké štěstí a mám po ní i pěkné husté vlasy. Ráda bych se jí podobala i v její velmi laskavé a vstřícné povaze,ale upřímně se přiznám, že jejích kvalit nikdy nemohu dosáhnout.
Její široké srdce dokázalo dát lásku nejen čtyřem vlastním dětem,ale i dvěma adoptovaným a to si nejsem jistá, jestli bych se takto uměla zachovat.

Po tatínkovi jsem zdědila hnědé oči a možná tak trochu i jeho přísný a vážný vzhled, pro který se mě od dětství různí lidé ptali, jestli jsem naštvaná nebo smutná. Ale zdání skutečně klame, nebyla jsem ani jedno, prostě to jen tak vypadá.Také mám po něm občas prudší povahu, kdy člověk něco ve zkratu řekne nebo udělá a pak ho to mrzí.
Ale řekla bych, že čím jsem starší, tím se tato moje vlastnost lepší.V situaci kdy bych dřív startovala teď několikrát přešlápnu a udržím se.

Prostě jsem taková jaká jsem, může se mi to líbit i nelíbit, tak to prostě je.
Zdraví Elis19

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________

Hnědé oči Vám závidím! Ty jsem vždycky moc chtěla. Jednou jsem si dokonce zkusila hnědé kontaktní čočky, ale vůbec to ke mně nešlo :(
Pánbůh naděluje každému dle vlastního uvážení :)
Vám nadělil dobře…
Děkuji, že jste napsala a mějte se hezky
Saša

Téma dnešního dne: Po kom jsem?

  • Jste celá maminka? Tatínek? Babička, prababička, dědeček…. ?
  • Komu jste podobná vizuálně?
  • Po kom převažují vaše povahové vlastnosti?
  • Mění se věkem?
  • A jste ráda, že jste taková?
    atd. atd.

k tématu pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme dárkem, který potěší: vlasovou kosmetikou Syoss a přívěskem na klíče, kdy Svět bude jen podle vás... Viz. text. :)

text

Reklama