Novinky

Elis19: Nechtěné dárky

Letos se podařilo nechtěný dárek dostat, i nechtěným dárkem obdarovat, čtenářce Elis19. Přečtěte si prostřednictvím jejího příspěvku, jak takové dárky vypadaly a jak nakonec dopadly.

Už několik let  po sobě dostávám k vánocům od své nejstarší sestry různé parfémy jedné renomované značky, přiznávám že nejsou vůbec špatné a jiná žena by je jistě uvítala, ale já jsem si zvykla na svůj oblíbený parfém, který se ani v obchodech neprodává a nemám chuť jej měnit.. Ona má v práci kolegyni, která se prodejem kosmetiky zabývá a vždycky si od ní nechá vnutit některé produkty, aby ji neurazila, a následně obdarovává celou rodinu.
Už jsem se jí několikrát nenápadně pokusila naznačit, že mi její dárky příliš nevyhovují, v lepším případě jsem dostala mléko po koupání nebo krém na obličej, to jsem zajásala, že bude změna a budeme spokojené obě. Ale k  těmto posledním vánocům se zase bohužel vrátila  k parfému. Tak už zase budu mít dárek do tomboly na muzikantský ples, který pořádáme......

I mně se však  podařil letos dárek, nedárek pro manžela, kdy jsem ještě poslední den před Štědrým dnem zahlédla v domácích potřebách prkénko ve tvaru ryby určené na čištění ryb a protože manžel je rybář a paní v prodejně mi potvrdila, že ho zákazníci ( i z řad rybářů) používají , milé prkénko zakoupila. Docela jsem se těšila, že ho tím potěším, ale když jsem viděla jeho výraz po rozbalení a následné odložení dárku se slovy, že mi to vysvětlí, hned jsem věděla, že tento dárek nebyl nejlepší nápad.
Později mi řekl, že stejné prkénko dostal před dvěma lety jeho kamarád, vzali ho sebou na rybářskou výpravu a vůbec se jim neosvědčilo. Tak jsem mezi vánoci prkénko vzala a vyměnila si ho za dózu na potraviny a šlehací mísu, paní byla velmi ochotná a bez problému mi vyšla vstříc.

Jinak si na nějaké větší přehmaty s výběrem dárků nevzpomínám hlavně proto, že manželovi i synům nastíním, co bych tak potřebovala a naopak se už dopředu informuji, co by si přáli oni.

Zdraví Elis19

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Pozastavím se u toho parfému. To je hotové neštěstí, když vám někdo koupí parfém, který voní jemu, ale Vám ne. Zažívám to „bohužel“ každé Vánoce – a beze změny.
Děkuji, že jste napsala, příběh s prkénkem je dobrý :)
Saša

Téma dnešního dne: Nechtěné dárky

Napište nám, jestli jste někdy vy nebo někdo z vaší rodiny dostal nějaký nechtěný dárek.

 • Jak jste na něj reagovaly?
 • A co jste s ním nakonec udělaly?
 • Leží dodnes hluboko ve skříni?
 • Nebo je to dárek putovní?
 • A jste si vědoma toho, že jste vy sama někdy někoho obdarovala dárkem, který se nehodil, byl nevhodný?
 • Zažila jste i nějakou úsměvnou historku nebo trapas s nechtěným dárkem?
 • A jaké máte zkušenosti s výměnou a reklamací?

 

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměníme pěkným dárkem: kosmetickým balíčkem Fa Shower + Lotion

kosmetika.

   
07.01.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [3] cilani [*]

  Nj, ale když se jen naznačuje, tak je to jasné akorát pro toho, který naznačuje.. Tož se pak ženy nedivte, že Vám to furt dávaj.. Naštěstí se u nás drží zvyk psaní Ješíškovi, takže žádné nechtěné dary se nekonají...Sml58

  superkarma: 0 07.01.2014, 13:18:39
 2. [2] Maryene [*]

  S takovým dárkem mám také zkušenost a nebyl to ani parfém, spíše jen nějaká toaletní voda vonící spíše jako vůně na WC. A tam také našla svoje využití Sml30

  superkarma: 0 07.01.2014, 12:22:36
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  Nezbývá, než naznačit nápadněSml54

  superkarma: 0 07.01.2014, 11:22:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme