Sedím tu na gymnastickém míči u stolku s pc zahalená do svetru, pod ním tričko s krátkým rukávem, pod ním triko s dlouhým rukávem, na nohách tepláky naprosto neforemné, vytahané v oblasti kolenou. Nožky zachumlané ve slabých a teplých ponožkách. Ano ano, celkem dva páry ponožek, na kusy ...4 ponožky. Barvu oblečení tak nějak ze zvyku ladím. Když je každý kousek jiné barvy, jsem z toho rozhozená, ale někdy je mi to úplně fuk. Hlavně doma, ven bych v tomto papouščím hávu nevyšla.

Nabalená jsem proto, že dům je kamenný a chladno se v něm dobře drží, navíc starými dřevěnými okny vesele profukuje dovnitř. V létě prostory domu příjemně chladí. Přestože venku dostanete horkou teplotní facku, uvnitř je blaženě příjemně. V zimě prostory domu taky chladí, ovšem už nepříjemně. Topení fachčí jen na pár hodin z ekonomických důvodů. Na studený odchov jsem si zvykla já, děti i kočka. Teď si zvyká i přítel a zahaluje se více než byl zvyklý doma.

Takže se domácí oblečení mění dle ročního období. Zatímco v létě mohu luxovat jen v kalhotkách, v zimě se halím do oblečení a vrstvím a vrstvím. Něco jako loupání cibule, ale obráceně.

Na starší fotce z r. 2008, kterou přikládám jsem oděna do domácího úboru, jedna z mnoha variant. Zásadně doma nenosím podprsenku. Vesměs nosím věci, které ven nevytáhnu, leda by to všechno schoval dlouhý kabát;-)

elioza

Na mužský nezájem si stěžovat nemohu, přestože dnes už mé křivky "rubensovských" krásek nejsou moc v kurzu.Nejvíc se ale líbím mému miláčkovi, ať v teplákách nebo jen v tangách. To druhé samozřejmě ocení víc. Někdy se záměrně obléknu do vytahaného oblečení větších velikostí a neforemných tvarů, abych jeho touhu trochu zchladila. Ovšem většinou marně. Takže si nelámu hlavu oblečením na doma...

A komu se mé domácí odívání nelíbí, ať si pr.el políbí!

Pěkně po domácku se loučí.... Elioza

Text nebyl redakcí upraven.

Pozor, ve starém vytahaném oblečení taky hrozí reakce typu: „Co to máš proboha na sobě? Okamžitě to sundej!" :-)

Dnes si povídáme o tom, co nosíte na doma. Jste tepláková, nebo se i doma oblékáte do vybraných kousků? Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama