Sváteční program, pohádky, pořady?? Jaké mám nejraději, na které se celý rok těším?? Jak jsem spokojená s letošní nabídkou?? Spokojená jsem moc, jelikož nevím, co televize nabízí.

Mohla bych se samozřejmě mrknout do papírové nabídky v některých novinách, ale nemám nějak potřebu. Již v minulosti jsem psala, že nemám žádné spojení s televizí, satelitní, digitální, ba ani kabelové. Je jen na mně, co si zapnu a co si strčím do přehrávače. To jen k osvěžení paměti čtenářů.

V naší televizi nejčastěji jest k vidění Angelina balerina, Barbie, která má tisíc dílů, také Šípková růženka, Popelka a jiné Disneyovky...také se začínají zařazovat do nabídky mé dcerky i hrané pohádky jako třeba Tři oříšky pro Popelku, S čerty nejsou žerty a Zlatovláska.

Takže rozhodně o pohádky v naší televizní nabídce není nouze. Přes den je však v plné režii naší téměř šestileté Amelie. Večer si nabídku v tv regulujeme už sami. Pohádky proložíme nějakou komedií či filmečkem s dobrým koncem. Protože konce jsou důležité. No řekněte mi, že ne;-)

Když jsme byli na svátky na návštěvě, bylo docela náročné, abych našla v programu tv něco, na co bych se ráda podívala. Nakonec to vyhrála pohádka Jestřábí moudrost, která mi pohádku nakonec moc nepřipomínala. Možná tak pro diváky od deseti let. Pak jsme přepnuli na Čarodějky z Eastwicku. Tuto hororovou komedii jsem kdysi dávno viděla a zapomněla, o čem byla. Horor nesnáším a z komedie toho bylo v ději tak málo, že jsem nakonec znechuceně usnula. Nicméně dialogy s potencionálními milenkami pana Nicholsona stály opravdu za to!

Ale docela ráda jsem zhlédla odpoledne Chobotnice z II.patra, tedy spíš druhou část tohoto filmu Veselé vánoce přejí chobotnice. A zavzpomínala si na časy dávno minulé, kdy jsem já byla malá a nadšeně seděla u tv a sledovala pohádky a filmy pro dítka nejen školou povinná.

Takže ať si pustím cokoliv (nesmí to být hrnec na nohu), tak je to jen a jen na mně. A to mě těší. Přeji všem parádní podívanou...nejen z okna, ale i do tv. Myslím si, že nabídka televizní si určitě najde své diváky.

Elioza

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Člověk si naštěstí přes svátky opravdu většinou vybere. Jak říkáš, když to není hrnec na nohu... :-) Krásný den přeji, Míša

Dneska si povídáme o svátečním programu, o pořadech a pohádkách, na které se celý rok těšíte, o těch, které máte nejraději. A také vůbec o tom, jak jste spokojené s letošní programovou skladbou.

Své příspěvky, za které samozřejmě někdo získá „řád zlatého emila“ posílejte na redakce@zena-in.cz.

 

Reklama