Nakupování? Pokud nejde o koupi oblečení nebo bot, tak se to rovná hororovému příběhu.U nás doma se konzumuje ve velkém. Jsme pětičlená rodina, každodenní nákup je prostě nutností.

Čtvrtek je pak náš "den D". Je to akutní výjezd na víkend. Často se po nás v obchoďáku otáčí lidi a s nechápavým výrazem sledují náš přeplněný vozík. Mezi regály jsem dokonce zaslechla názor jedné postarší paní: "Třaba jsou to vedoucí nějakého tábora." Posupně si začínám připadat, jako v tom filmu "Tvoje, moje a naše." Nejhorší na tom je, že po dlouhém vyskládávání nákupních tašek a ukládání zeleniny do správné přihrádky někdo otevře dveře lednice a prohlásí: "Ale vždyť tu není nic k jídlu!" Po této hlášce máte chuť tlouct hlavou o linku.

Nejhorší je asi naše situace s mlékem. Každý den najdu na sedačce sestru s regulérním půllirem kakaa v ruce. Mimochodem vůbec netuším kam to dává. Její protiargument na mé otázky, že je "ve vývinu" už jí nějak nežeru. Každopádně ani vlastní kráva by v tomo směru nepokryla naši poptávku. Tak nějak očekávám vaše upokojení, že to tak máte taky. Pravděpodobně bych se však měla připravit na zklamání.

Eliotka

Pozn. red.: Text nebyla redakčně upraven


  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama