Moc se mi líbí ta představa „skřítků“, a tak jsem je použila i do titulku od čtenářky Eliany. A kde se vlastně ti skřítkové „nachází“, to už se dozvíte prostřednictvím příspěvku. :)

Ráda jsem zapomněla jaké bylo mytí nádobí ve škopíčku, když jsme bydleli s mužem v jedné komůrce a myčka byla mým velkým přáním do nového domečku. Jsem za ni opravdu vděčná, i když máme myčku úzkou, přesto je výkonná a zatím nijak nezlobí. Brumlá si každý den a plním ji bříško já, pak to tam skřítci umyjí a já ji zase odlehčím a nádobí uklidím. Ten zvuk myčky miluji! Kdo znáte filmy o Harry Potterovi, když poprvé přišel do domu Weaslyových, kde kouzlo v útulné kuchyni Molly umývalo pánve, tak to je přesně ten zvuk, co ta naše brumla vydává. Vždycky si na to vzpomenu a je to takový “útulný ” zvuk a já jsem spokojená.

Nyní před Vánocemi se trošku zapotí, je hodně nádobí a tak se jí snažím trošku vypomáhat a co se do ní nevejde, odmyju v ruce v keramickém dřezu. Keramický dřez je příjemný na údržbu a pokud mi tam muž lenivě neodkládá nádobí (místo rovnou do myčky), tak se i hezky leskne.

Ne všechno se myčce dobře umyje, ale to je spíš moje chyba, protože to špatně uložím a něco se převrátí a čištění se nedostane tam kam má. Často také čistím odtokový košíček, bez toho to nejde nebo jednou za čas vložím čistící přípravek pro myčky, který protáhne trysky.

Jsem moc ráda, že mám myčku a upřímně mi ani není zatěžko umýt nádobí i v ruce. Jsem ráda za každou věc, která dnešním ženám práci ulehčí!

Eliana

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

_____________________

Tak zatím vedou myčky v poměru 3:0. A ta vaše je navíc kouzelná. Kde jste ji koupila?
Děkuji za milý příspěvek a přeji krásný den s čistě umytým nádobím.
Saša

Téma dnešního dne: Kdo u vás myje nádobí?

A pište i vy, které máte myčku, zavzpomínejte na období, kdy jste ji neměly a co vás donutilo si ji pořídit.

  • A umyje myčka dokonale všechno?
  • Vyskládáte ji zavčas nebo je tam nádobí i dva dny?

Vy, které myčku nemáte: Tak to je slovo do pranice.

  • Kdo u vás myje nejčastěji nádobí?
  • Vy, partner nebo děti?
  • Dohadujete se, kdo ho půjde umýt?
  • A kdo ušpiní nejvíc nádobí?
  • Umýváte hned každý hrneček, nebo počkáte, až bude nádobí víc?
  • A co teď před svátky? Nemáte toho nádobí už plné zuby?
  • Také se „pochlubte“ který kousek nádobí jste kdy rozbily
  • Anebo po kom jste kdy jaký kousek hodily :)

Téma je to široké (a nejen ženské)

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Nový tekutý gel do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power
Více zde

s

Reklama