Dobrý den milá redakce i čtenářky,

musím předem říci, že v práci, kde jsem donedávna pracovala a potřásala si rukama se zahraničními hosty, běhala v lodičkách a společenském oděvu, by si mě nikdo z nich tam neuměl představit v teplákách, rozcuchanou s kladívkem, barvou a bruskou v ruce a taky naprosto šťastnou. Kutění je moje záliba. Vrhli jsme se na stavbu domu, že si vnitřek doděláme sami. Peklo, kdo zažil není třeba rozpitvávat. Ale pak přišla ta chvíle a stále trvá, kdy postupně zařizujeme. Dle finančních možností. Nestydím se za nábytek z Ikei, protože to "rozbíjím" doplňky posbíranými po designových obchůdcích, bazárcích, a od včera, kdy mi dorazil šicí stroj  se pomějí i věci látkové!

Snažíme se v jednotlivých místnostech držet stejný styl, není to nic extra, jen co si tak můžeme dovolit, ale i přes nesouhlasné mručení jak je náš domov barevný, se tu každý zasekne, protože posezení v kuchyni, kde voní káva, domácí sušenky a na zdi jsou retro cedule a staré fotografie v nových rámečcích, je víc než příjemné. Nemáme nijak zvláštní interiér a stále se tu  leccos dodělává.

Jen pár zajímavostí... zdi máme barevné v kombinaci s vliesovými tapetami, pouze chodba a  wc je bílé. Na zdi máme stickersky a to v ložnici a na wc. Nemáme obklady na zdech, ale speciální voděodpudivou barvu. V doplňcích...třeba cukřenka je stará sklenice z bazaru, svícny jsou doma aranžované, vařečky a kvedlačky jsou ve vysokých květináčích, na zdech jsou mnou focené fotografie.Plyšouny jsme dali charitě,ale nechali si staré a stylové medvědy, kteří si tu posedávají vedle lucerny, na polici vedle dózy s cukrem nebo výprodejových krabic na klobouky. Máme pár modelů autíček, které  jen tak stojí na krabici, kterou jsem polepila zajímavým papírem.Wc má využitý odtahový komínek a prostor je vystavěn policemi.

Spousta věcí jsou dekorace za pár šupů, polštáře našité ze sekáčových krajkových potrhaných přehozů, lampy v kuchyni jsme zavěsili jakoby naruby a všichni si myslí, že to tak má být... Co se týká výbavy spotřebičů, na elektroniku si nepotrpíme, ale chtěla jsem dobrou pračku (včera se rozbila), indukci na vaření, myčku a očekávám v listopadu sušičku, protože máme v zimě vysokou vlhkost v domě. Na zařizování mám ještě chodbu a celou pracovnu a strašně toužím po jedné nádherné velké stylové lampě....ale to až někdy.... Veselý obličej Emotikona.

Všem přeji příjemnou domácí pohodu!

Eliana

cervena kuchyn

varna deska

zasuvky

pohovka

koupelka

lampa

okno

stolek

tapety

zed

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Opravdu krásně a vkusně zařízeno, stěhovala bych se hnedle. :) A za Ikeu se stydět nemusíte, vždyť tam mají hezké věci, jednoduché a rychle se neokoukají. Já mám svůj pokojíček vybaven také jejich výrobky a jsem spokojená!


Dnešním tématem dne je Zařizování vašeho bytu či domu.

  • Dělalo vám zařizování nového bytu radost?
  • Kolikrát už jste byt či dům zařizovaly?
  • Jak zařizování probíhalo?
  • Co byl pro vás největší problém?
  • Pomáhal vám při tom někdo?
  • Zařizovaly jste bydlení s partnerem?
  • Docházelo k nějakým sporům či hádkám kvůli odlišnému vkusu a představám?
  • Mluvili vám do toho rodiče?
  • Co byste dnes udělaly v bytě/domě jinak?
  • Máte-li nějaké fotografie k tématu, pošlete je...

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: zařizování

Výherce se může těšit na 7denní omlazující péči od Avonu.

vyhra

 

Reklama