Domácnost

Elektrický tlakový hrnec 3v1 do každé kuchyně - Zdravé a komfortní vaření s novinkami společnosti ETA

Společnost ETA a.s., tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, uvedla na jaře novinku pro šetrné azdravé vaření -Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1. Elektrický multifunkční tlakový hrnec zastoupí nejen vaření pod tlakem, ale také rýžovar a hrnec pro pomalé vaření, který si v současné době získává stále větší oblibu.

Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1

etaElektrický tlakový hrnec ETA 3v1 je opravdu multifunkční - nabízí 9 programů vaření na rýži, zeleninu, polévky, drůbež, koleno, ryby, luštěniny, ohřev a volbu vaření. Nepřilnavý povrch nádoby umožňuje vaření za použití minimálního množství tuků a bez rizika připálení. Šetří i místo - v jednom hrnci najdete zároveň rýžovar, tlakový hrnec a revoluční pomalý hrnec. V čem vlastně vězí kouzlo pomalého vaření? Jídlo díky němu získává na kvalitě
a výraznější chuti, přestože se připravuje pouze s malým množstvím koření, soli a bez tuku, což přijde vhod například při přípravě masových vývarů či při dietách. Hrnec prakticky vaří bez dozoru a vy si můžete dělat, co se vám zachce. „Takzvané pomalé vaření patří v současné době k novým trendům přípravy pokrmů, což byl jeden z důvodů k rozšíření našeho portfolia právě o tento multifunkční hrnec,“ říká Kateřina Prantlová, PR manažerka společnosti ETA a.s. Největší výhodou vaření v elektrickém tlakovém hrnci je úspora času při vaření a nízká spotřeba elektrické energie. „Vaření ocení zaměstnané ženy, muži, maminky s malými dětmi či ženy v domácnosti. Skvělým pomocníkem se stane také na chatách a chalupách,“ dodává Kateřina Prantlová. V multifunkčním hrnci s optimální kapacitou 5 litrů, možností nastavení doby vaření a odložení startu, funkcí udržování teploty jídla, lze také péct. Přestože nabízí mnoho funkcí, ovládání je jednoduché a intuitivní.eta Podsvícený displej přináší komfortní nastavení funkcí a sledování stavu vaření. Díky nerezovému elegantnímu designu se stane atraktivním pomocníkem kuchyně. K dostání je od poloviny května ve všech značkových prodejnách ETA, na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců za doporučenou cenu 2 999 Kč.

Více informací naleznete na www.eta.cz.

Vyzkoušeli jsme za vás!
Protože víme, že osobní zkušenost je nejlepší, zapůjčila jsem si parní hrnec domů. Paradoxně zrovna já, která nemám obecně k vaření příliš vřelý vztah.
První, co mě po vybalení takového hrnce nadchlo, byl design. Je opravdu velmi hezký a moderně pojatý (škoda, že nemám takovou hezkou a moderně pojatou celou kuchyň). Není zrovna malý, takže v bytech typu 2+kk bude možná trochu problém. Jeho velikost ale vynahradí skutečnost, že můžete řadu dalších hrnců zlikvidovat.
Protože jsem ho měla pouze na víkend a neměla jsem moc času, vyzkoušela jsem jeho funkci rýžovaru a tlakového hrnce. Rýži jsem logicky použila sypanou a kvalitní. Výsledek byl výborný a myslím, že by rýže chutnala i větším gurmánům, než jsem já.
Tlakový hrnec jsem použila na přípravu guláše. Maso jsem použila standardní kližku na guláš(/takže nic extra), a přesto bylo výborné, šťavnaté a velmi brzy hotové. Právě rychlost přípravy mě oslovila, protože vaření nejsem ochotna a schopna věnovat příliš času. Odborníci a gurmáni mi asi budou odporovat, že pomalé způsob vaření je to, co dělá jídlo kvalitní a chutné, ale...

Z čeho jsem měla veliký strach, bylo, abych hrnec byla schopná správně používat. Nemyslím si, že bych byla tak neschopná, ale hrozně mě nebaví čtení různých příruček a návodů. Tady to opravdu není složité, kroků není příliš a display na hrnci je přehledný a logický.

Údržba je také jednoduchá. Ušpiní se pouze vnitřní hrnec, který buď opláchnete nebo dáte do myčky.

Pořízení tlakového hrnce mohu určitě doporučit. Dobře vypadá, výborně se v něm vaří, jednoduše se udržuje.

Zuzana

   
14.07.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] KamcaPol [*]

  Objevila jsem kouzlo rýžovarů. Rýže je drobounko lepivá, ale stále kyprá. To umí jen rýžovar.

  superkarma: 0 15.06.2016, 08:15:03
 2. [3] Martina59 [*]

  Není nad kvalitní hrnce

  superkarma: 0 14.04.2013, 11:20:10
 3. [2] danessa [*]

  Získala jsem návod na používání tohoto hrnce, ale nenašla jsem v něm návod, jak se přepne funkce tlakového hrnce na funkci pomalý hrnec.

  superkarma: 0 04.08.2011, 19:47:05
 4. avatar
  [1] L_B [*]

  na webu ety k hrnci nemuzu nic najit - ani pres vyhledavani...Sml80

  superkarma: 0 14.07.2011, 12:23:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme