Zdravím a děkuji první autorce příspěvku s nicekm dispěčerku. Jaké má trápení s nákupem kozaček. Máte podobný problém?

S nákupem vysokých, elegantních kozaček u mě nastane vždy problém. Mám dost široké lýtko a tak  se do těch snových vysokých manekýnkovských  elegantních kozaček prostě nevejdu, třeba bych se rozkrájela. Řeším to tak, že si kupuji kotníkové a nebo nějaké s rozšířeným lýtkem, ale ty už tak hezké nejsou.

Prostě mám široké lýtko a pro takové jako jsem já se elegantní kozačky prostě nešijí. Ne , že bych je nějak zvlášť často užila, chodím totiž  do práce pěšky asi čtyři kilometry, a proto od podzimu do jara si tu svoji cestu brázdím ve svých oblíbených ,,goratexových pohorách".

Ale občas se najdou příležitosti, kdy bych ráda vyrazila za ,,dámu".  Ale naděje se nevzdávám. Buď mi nějakým zázračným způsobem zeštíhlí lýtko a nebo snad někdy narazím na nějaké kozačky s rozšířeným lýtkem, které mi padnou a budou opravdu hezké. Zatím jsem však na takové nenarazila.

Zdraví dispečerka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak vám moc držím palce a věřím, že se vám to podaří. Jinak byste si mohla klidně nechat ušít kozačky na zakázku. Ceny jsou srovnatelné s cenami luxusních kozaček. Ale takové přece chcete, ne?

Máte také trable při kupování kozaček, milé ženy-in? Nebo jste spokojená s nabídkou a už se nějakými pyšníte. Pošlete nám jejich fotku. Máte nějakou příhodu s kozačkami? Vzpomenete si ještě na ty první? Napište nám na dnešní téma. Je dost široké na to, abyste si v něm našla to své

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama