Dárky

Elegantní dárek

Chcete se odměnit něčím jedinečným nebo hledáte elegantní dárek? Představte si dokonalou kombinaci vybraných ingrediencí, originálních receptur a lákavého balení - takové jsou pralinky Ferrero, prémiové cukrovinky, které jsou pro vaše potěšení na trhu již 60 let.

ferreroPodstatou firmy Ferrero jsou nové myšlenky a nenapodobitelné výrobky. Společnost je postavena na jednoduchém snu vyrábět unikátní pralinky a nabídnout je lidem na celém světě. Od 40. let 20. století jde o rodinný podnik řízený původně bratry Pietrem a Giovannim Ferrerem, z kterého se, nejprve díky inovacím dalšího z Ferrerů, Michela, podařilo vytvořit společnost s celosvětově pevnou pozicí. Nyní je Ferrero čtvrtou největší skupinou na světě s 36 obchodními společnostmi a 15 výrobními závody. V čele firmy nyní stojí již třetí generace Ferrero, Michelovi synové Pietro a Giovanni.

Na český trh vstoupila společnost Ferrero v polovině devadesátých let a její prémiové pralinky si mezi českými zákazníky okamžitě získaly oblibu. Bonboniéry Ferrero Rocher, Raffaello, Mon Chéri a nejnověji Ferrero Rondnoir jsou díky svému přitažlivému balení a proslulé kvalitě považovány za prestižní dárek vhodný i pro různé slavnostní příležitosti, a to zejména v období vánočních svátků nebo sv. Valentýna. Výjimečná atmosféra, kterou pralinky Ferrero přináší, z nich dělá nejoblíbenější bonboniéry dávané jako dárek.

Základem pralinek Ferrero jsou suroviny prvotřídní kvality, zejména kakao, lískové oříšky, kokos, třešně a mléko. Tyto i další suroviny jsou nakupovány od pečlivě vybíraných dodavatelů a v některých případech je Ferrero jejich hlavním světovým odběratelem. Mezi nejoblíbenější na světě však pralinky Ferrero patří nejen díky své unikátní chuti dané použitím kvalitních ingrediencí, ale i své originální podobě. Například pro Ferrero Rocher a Ferrero Rondnoir bylo nutné vyrobit speciální stroj, který nevlastní žádná jiná společnost na světě a díky dalším technologiím je možné balení každého bonbonu na takové úrovni, která je za jiných okolností možná jen u ručního zpracování.

Výrobní procesy společnosti Ferrero procházejí neustálým vývojem. Právě inovace je klíčovým slovem ve výrobní filozofii firmy, jejímž cílem je hledat stálé nové možnosti využití moderních technologií při zachování tradičních receptur a používání přírodních přísad.

Stejně jako všechny výrobky Ferrero procházejí i pralinky pečlivými kontrolami a ihned po krátkém procesu „zrání", který je nutný pro usazení všech složek, jsou expedovány tak, aby se k zákazníkovi dostaly v co nejkratší době a špičkové kvalitě, na kterou je zvyklý. O kvalitu a čerstvost svých výrobků pečuje Ferrero i tak, že své čokoládové výrobky nedodává na trh v letním období, aby se zajistilo, že nebudou poškozeny vysokými teplotami při transportu a skladování.

Pralinky Ferrero nejsou obyčejnou pochoutkou, s každým bonbonem si dopřáváte potěšení z jedinečného zážitku. Darujte Ferrero - bonboniéry, kde každá pralinka je dárkem sama o sobě.

Nechte se inspirovat kvalitou FERRERO!

  • Ferrero Rocher

ferreroFerrero Rocher patří mezi nejznámější pralinky na světě a zároveň je jednou z nejoblíbenějších bonboniér dávaných jako dárek. Bonbony v luxusní zlaté folii a hnědém košíčku jsou vyrobeny z neodolatelné kombinace čokoládového krému a jemně opraženého lískového oříšku, které se skrývají v křehké oplatce polité mléčnou čokoládou s drobnými kousky oříšků. Za zmínku stojí fakt, že Ferrero Rocher nerozšiřuje své portfolio o další příchutě, ale maximální pozornost věnuje zachování špičkové kvality a čerstvosti. Ferrero Rocher není obyčejnou sladkostí, je to rafinovanost a dokonalost ukrytá ve výjimečné kulaté pralince.

  • Ferrero Rondnoir

ferreroNejnovější přírůstek do rodiny pralinek Ferrero - černé perly Ferrero Rondnoir jsou celé vytvořené z velmi aromatické tmavé čokolády. V oplatce obalené čokoládovými křupinkami se skrývá hořkočokoládový krém s kuličkou z tmavé čokolády uprostřed. To vše je zabaleno v tmavě hnědé folii, která každému milovníkovi kvalitní hořké čokolády napoví, že právě narazil na pralinku svých snů.

  • Mon Chéri

ferreroV hořké čokoládě a jemném likéru je jako voňavý poklad uložená celá šťavnatá třešeň. Do výrobků Mon Chéri se používá pouze jediná odrůda třešní rubínové barvy, která vyniká pravidelným tvarem, aby byla zachována konstantní chuť pralinek. Tato odrůda je pěstována téměř výhradně pro firmu Ferrero. Pro zachování bezchybné kvality jsou i pralinky Mon Chéri stejně jako ostatní čokoládové výrobky Ferrero na českém trhu distribuovány pouze od počátku září do Velikonoc.

  • Raffaello

ferreroLahodná mandle ponořená v bílém krému, to vše zasypané jemně strouhaným kokosem, takové je Raffaello od společnosti Ferrero. Pralinky v bíločerveném obalu, lehké jako sníh, neobsahují čokoládu a jako jediné z portfolia Ferrero se prodávají po celý rok.

 

 

 

 

 

   
23.11.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme