Guess, není jméno kavárny, jak by se mohlo zdát, ale značky, u které jsme si vyzkoušely pár luxusních kousků a sestavily úžasné modely v barvách černé a krémové. Nakonec jsme zjistily, že tohle oblečení je přesně náš šálek kávy, který bychom si klidně vychutnaly.

Oblečení, které má šmrnc, je elegantní a mladistvé zároveň. Naše modelky Pavla s Kristýnou si zkoušení opravdu užívaly a z mladých, rozverných dívek se najednou staly femme fatale.

Pro porovnání čtěte také:

Když košile, tak kostičkovaná

Svetr s netopýřími rukávy

Pro světlovlasou Pavlu jsme vybraly oblečení převážně v krémové barvě, a podtrhly tak její něžnou ženskost. Brunetce Kristíně jsme úplně změnili dosavadní styl. Z nevinné holčičky se rázem stala svůdnou dračicí. Své udělalo nejen „dospělejší“ oblečení, černá barva, lesklé materiály, ale i vysoké podpatky.

Pak už stačily jen profesionální pózy pod vedením zkušeného fotografa.

Na fotkách je vidět, že se Pavla s Kristínou v modelech Guess cítí skvěle. Jak se líbí vám?

Podívejte se na fotogalerii, kde najdete 14 fotek

Foto: Petr Vokurek

Co čeká návštěvníky Freeportu v prosinci?

Zejména milovníci módy a světových značek budou v prosinci na vrcholu blaha. První a největší outlet u nás, Freeport, totiž kromě klasické nabídky připravil i speciální vánoční akce, během kterých budou ceny padat pod bod mrazu. Už od 7. 12. 2013 tu začínají vánoční výprodeje a o týden později, tedy 14. 12. 2013 se návštěvníci mohou těšit i na moderovaný program přímo ve Freeportu.

Jeho součástí budou workshopy pro děti i dospělé, hudební vystoupení, dekorování obří vánoční hvězdy a samozřejmě mnoho a mnoho slev a speciálních akcí.

Ještě jste v outletu nebyli?

Přijeďte v prosinci do Freeportu a poznáte výhody zdejších nákupů.  Najdete tu dobíhající, ale i aktuální kolekce světových značek, za které tu však zaplatíte mnohem méně peněz - ceny jsou mnohdy až o 80 % nižší. Najdete tu sezonní zboží, sportovní vybavení, ale také značky, které mají zastoupení pouze zde. Ve Freeportu je příkladem britská módní značka Aftershock London, oblíbená třeba u Madonny či Helen Mirren, nebo třeba luxusní šperky Frey Wille. Svůj butik tu má nově i kultovní brand Calvin Klein či ne zcela známý MASH.

Plánujete-li tedy doplnit šatník značkovými, avšak cenově příjemnými kousky, koupit svým blízkým něco hezkého a navíc si užít příjemnou předvánoční atmosféru, je Freeport tou pravou volbou.

Více na www.freeport.cz. První outletové centrum v České republice.

logo

Reklama