Snad všechny ženy chtějí být přitažlivé. Už v dávných dobách si vyráběly primitivní šperky, aby vyzdvihly svou ženskost a půvab. To dnešní ženy mají cestu ke kráse mnohem snazší. Nejen že mají na výběr rozličné množství ozdob, ale dokonce si mohou vybírat podle své momentální chuti. Právě s podobně pestrou kolekcí luxusních šperků, ve které ženy naleznou všechny své nálady, přichází nyní na trh společnost Zepter International s. r. o..

 

Nová kolekce klasických šperků Zepter je nádherná hlavně díky své rozmanitosti. V kolekci šperků, které jsou upravovány do konečné podoby ručně,  nalezneme třináct různých setů řetízků, přívěsků, náhrdelníků, náramků, prstýnků, náušnic a doplňků, ze kterých si vyberou opravdu všechny ženy. Nové šperky Zepter jsou totiž oslavou barev a stylů, proto se každý z nich hodí pro jinou příležitost. Najdeme mezi nimi šperky vhodné k večerním šatům, k pracovnímu kostýmu i ke sportovnímu oblečení, prostě pro jakýkoli okamžik a aktivitu, kterou během dne vykonáváme.


Všechny šperky nové kolekce jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jejich povrch je potažen žlutým kovem nebo rhodiem, vzácným kovem oblíbeným díky své nádherně bílé barvě, zářivému lesku a mimořádné tvrdosti. Šperky jsou zdobeny buď křišťálem Swarovski, známým po celém světě svou kvalitou, nebo barvami hýřícími zirkony. Některé šperky jsou povrchově upravené technikou, které mohou dosáhnout jen mistři svého řemesla. Například pískování je použito jen na jemné matné provedení a každý šperk je ručně leštěný. Pokud je součástí šperku perla, jedná se o skleněnou s lakovanou úpravou. Aby perly zůstaly krásné po dlouhou dobu, je do šperků každá perla vsazena samostatně, ručně.

 

Kromě nových klasických šperků Zepter se nyní nově rozšířila také nabídka magnetických šperků Zepter – kolekce Vitality, Intuition a Creativity mají kromě přívěsků a náramků také magnetické náušnice. Magnetické šperky jsou navíc nejen krásné, ale i zdraví prospěšné. V jejich složení je totiž ukryta magnetická síla, která příznivě ovlivňuje lidské zdraví. Pravidelné nošení magnetických šperků dokáže pozitivně přispět ke zdravotnímu stavu díky působení mikromagnetů, které napomáhají při zmírnění mnoha zdravotních problémů či bolestí.

¨
Všechny šperky těchto kolekcí můžeme zakoupit buď jako celou kolekci, nebo také jednotlivě. 

Reklama