Co na nohy v horách a podhůří? To nám prozradí naše další čtenářka s nickem Jitulenka. A my jí samozřejmě děkujeme

Elegance je krásná, ale bezpečnost vyhrává

Zdravím všechny ženy-in, tak nám to už brzy začne... Zima. Přiznávám se bez mučení, že toto roční období nemusím, ale co je mi to platné, že? Pravda, společně se zimou přichází ke slovu také krásné kozačky... Jenže jak u koho.

Bydlet na vesnici, v nadmořské výšce 550 metrů, v území, kde ochranáři zakázali používat chemický posyp a silničáři písek vysypou při prvních dvou bezvýznamných mrazících a po zbytek zimy nemají co sypat, to chce pevné boty s pořádnou vroubkovanou a neklouzavou podrážkou. A tak jdou elegantní kozačky na sympatickém podpatku chtě-nechtě stranou. Takové si u nás můžu dovolit jen v případě, že je zima bez sněhu a náledí.

Nedávno jsem se nevěřícně koukala v jistém renomovaném obchodě s obuví na nové moderní kozačky. Krásné, vysoké, teplé, s podpatkem a... a to jsem nechápala... s otevřenou špicí. Pominu-li tedy ten fakt, že bych je nosila pouze v zimě bez sněhu či deště, pak by mne v nich přece zákonitě muselo zábst do palců! Tak nevím... Na některé módní trendy si prostě nezvyknu.

Krásný podzimní den nejlépe ještě v nízkých botkách přeje JITULENKA

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Teplé a s otevřenou špičkou? To jsem ještě neviděla.

Žasnete také nad módními výstřelky? Nebo vás okouzlují? Jaké nejulítlejší kozačky jste kdy měla?Nosíte ráda vysoké podpatky, nebo raději nízké? Už jste si koupila novodobé válenky? A co chlupaté boty? Jaké kozačky jste si pořídila naposledy? Ještě je nosíte? Plánujete v nejbližší době koupi kozaček? Jak by měly vypadat kozačky vašich snů? Zasněte se a popište je.

Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz

Soutěž: Obr3

kozačky3

 

Reklama