elektrolux

Nové snídaňové spotřebiče Electrolux ErgoSense jsou navrženy tak, aby proměnily uspěchané snídaně v perfektní rána. Kombinují promyšlené designové prvky s kompaktním propracováním a bezpečnostními funkcemi.

Kdo by neznal dny, kdy začnete spáleným toastem, hořkou kávou a později vzpomínkou, že jste zapomněli klíč od bytu na kuchyňském stole?

Snídaně je považována za nejdůležitější jídlo dne. Je zároveň zdrojem energie, ale i dobré nálady. Když odborníci v Electroluxu navrhovali nový snídaňový set ErgoSense, přemýšleli, jak ulehčit našim ranním nepříjemnostem.

Perfektní ráno

ErgoSense kávovar, varná konvice a toustovač jsou vyrobeny v příjemném kompaktním designu tak, aby zapadly do omezených kuchyňských prostor a zároveň naplnily očekávání v designovém provedení a bezpečnosti.

„Lidé mají tolik snídaňových zvyků, jako ranních nálad a variací toustu,“ říká Mathieu Sainte Beuve, Product Marketing Manager Electroluxu. „U naší řady ErgoSense jsme mysleli na to, jak udělat vaši první hodinu dne tak perfektní, jak to jen jde. Přidali jsme spoustu pomocných a bezpečnostních prvků, abychom minimalizovali malé ranní nehody a pomohli spotřebitelům začít den v dobré náladě.“

Správná míra

ErgoSense kávovar a varná konvice usnadňují měření. Na obojích najdete indikátory vodní hladiny a kávovar dokonce doporučuje optimální množství kávy. Jeho aroma selector prodlužuje dobu překapávání pro intenzivnější chuť.

ErgoSense toustovač se jednoduše adaptuje na různé velikosti a tloušťky chleba a má funkci vysokého nadzvednutí, která tlačí opečený chléb vysoko nad zdroj tepla, aby vás uchránila před spálením prstů.

Klid duše

Řada Electrolux ErgoSense je vybavena bezpečnostními prvky, abyste se vyhnuli spálení, přehřátí a obavám, když sedíte v autobuse na cestě do práce.

Varná konvice ErgoSense má bezpečnostní vypínání, které zajistí automatické vypnutí při teplotách přes 100 °C, když ji zvedáte a když je prázdná.

Prvky pro snadnou přípravu snídaně:

Varná konvice

  • elektrolux3 typy automatického vypnutí - předchází přehřátí u prázdné konvice, při zvedání ze základny a při teplotách přes 100 stupňů
  • Indikátor vodní hladiny zahrnuje měření počtu šálků
  • Rychlovarná technologie - 2 400 wattů k urychlení ohřevu

Kávovar

  • elektroluxAroma selector prodlužuje dobu překapávání pro optimální chuť a aroma
  • Bezpečnostní automatické vypnutí - automatické vypnutí po 120 minutách
  • Indikátor vodní hladiny - pro velké a malé šálky
  • Indikátor množství kávy - doporučuje množství kávy vzhledem k objemu vody

Toustovač

  • elektroluxSystém vysokého nadzvednutí - vyzvedne chleba tak, abyste si nespálili prsty
  • Flexibilní opékací otvory - od plátků chleba XL po XS
  • Integrovaný ohřívač housek - jednoduše ohřeje housky či croissanty
Reklama