Správná a šetrná péče je klíčem k prodloužení životnosti vašeho oblíbeného oblečení. Proto vám pračky z řady PerfectCare nabízejí více než jen čisté prádlo – umožní vám, aby se o vaše i oblečení celé rodiny postaraly vyspělé technologie nové řady praček Electrolux PerfectCare 600, 700 a 800.
 

Objevte nové modelové řady praček Electrolux PerfectCare:

Série 600 s technologií SensiCare

Každodenní praní se sílou antialergické páry
Technologie SensiCare automaticky pro každou várku prádla upraví čas, spotřebu vody a elektrické energie. Díky tomu prací cykly netrvají zbytečně dlouho a vaše oblečení vydrží déle svěží a v té nejlepší formě.
Antialergická pára v kombinaci s vysoce účinným pracím programem umožňuje odstranění bakterií a alergenů z oděvů. Zajišťuje hygienické a zároveň jemné čistění.

Modely praček řady PerfectCare 600: EW6F328WC, EW6F328WUC, EW6F349SC, EW6F408WU, EW6F428BC, EW6F428WUC, EW6F429BC, EW6F448BUC

Série 700 s technologií SteamCare

Upravený vzhled vždy po ruce
Technologie SteamCare umožňuje ukončit každý prací cyklus přidáním páry, která zabraňuje mačkání. Dosáhnete tak hladkého prádla bez žehlení. Kromě toho můžete využít i samostatné parní programy k rychlému osvěžení oblečení, aniž byste ho museli prát. Navíc unikátní technologie FreshScent umožňuje osvěžit oblečení působením páry a parfému, který krásně provoní vaše prádlo.
 
Modely praček řady PerfectCare 700: EW7F348SC
 

Série 800 s technologií UltraCare

Každé vlákno oblečení ošetřeno a chráněno
Nedokonale rozpuštěný prací prostředek negativně ovlivňuje výsledky praní, zatímco nerovnoměrné rozložení aviváže zase může vaše oblečení poškodit. Pračka s technologií UltraCare smíchá prací prostředek a aviváž s vodou ještě před samotným kontaktem
s prádlem. Každé vlákno vašeho oděvu tak bude perfektně čisté, svěží a hebké pro dokonalý výsledek.

Modely praček řady PerfectCare 800: EW8F228SC, EW8F261SC, EW8F328SC
 
Umocněte výkon svého spotřebiče díky příslušenství PerfectCare
 
Vhodně zvolené boty, hodinky či kabelka dovedou vyladit váš vzhled k dokonalosti. Stejné je to s příslušenstvím Electrolux, které v kombinaci se spotřebiči z řady PerfectCare dodá vašemu oblečení něco navíc, abyste mohli být maximálně spokojeni. Objevte ucelený systém péče o prádlo.

FreshScent: Osvěžte své oděvy vůní páry

Užívejte si pocit právě vypraného prádla, aniž byste ho museli zdlouhavě prát. Unikátní technologie FreshScent jako první na světě umožňuje osvěžit oblečení působením páry a parfému namísto klasického pracího programu. Pára v kombinaci s exkluzivními vůněmi zajistí, že vaše oblečení bude nejen skvěle vypadat, ale také krásně vonět. Parní programy jsou navíc velmi šetrné, a tak udrží prádlo déle jako nové bez nutnosti častého praní.

Vždy dostatek prostoru

Bojujete s nedostatkem místa? Instalací spotřebičů na sebe ušetříte spoustu cenného prostoru. S montážní sadou umístíte pračku se sušičkou snadno a bezpečně na sebe, aniž byste potřebovali další úchytky nebo fixační prostředky. Kromě toho vám důmyslně zabudovaná zásuvka usnadní manipulaci s prádlem. A navíc speciální podstavec pod pračku a sušičku vám ulehčí vkládání a vykládání prádla.

Ochránce jemného prádla
 
Jemné a choulostivé prádlo vyžaduje šetrné zacházení. O jeho ochranu se během praní postará speciální sáček na praní Electrolux.
Dodáte-li oblíbeným kouskům ze svého šatníku tu správnou péči, budete se z nich těšit mnohem déle. Spotřebiče PerfectCare zajistí více než jen čisté prádlo – umožní vám rozvíjet váš osobitý styl bez nutnosti pořizování nových oděvů.

Více na www.electrolux.cz/perfectcare nebo newsroom.doblogoo.cz

Reklama