Domácnost

Ekonomické vytápění rodinných domů – vsaďte na tepelná čerpadla!

Ruku na srdce, kdo z nás by si nepohrával s myšlenkou na dovolenou, prodloužený víkend či dokonce na to, dopřát si nové vybavení domácnosti. Jenže kde ušetřit, když vlastníte rodinný dům, který je velkým „žroutem“ energie?

vytapeni

Nedílnou součástí provozu rodinného domu jsou náklady na vytápění a ohřev vody, které průměrně představují až 80 % celkových výdajů za spotřebovanou energii. A je úplně jedno, zda používáte plyn, elektřinu či tuhá paliva. Teď si představte, že by se vaše výdaje na topení snížily o více než 50 %. Váš dům by se mohl vytápět ekologicky, energetický systém by navíc při horkých letních dnech zajišťoval i příjemné chlazení a zároveň byste měli k dispozici tolik teplé vody, kolik je potřeba. Tento komfort bydlení vám pomůže zajistit tepelné čerpadlo Danfoss, které svým zákazníkům nabízí energetická společnost E.ON

vytapeni„Úspora spočívá především v tom, že dvě třetiny energie potřebné pro vytápění odebírá tepelné čerpadlo přímo z přírody,“ poukazuje na výhody systému Tomáš Petrů z energetické společnosti E.ON Česká republika. Tepelná čerpadla Danfoss patří technologicky mezi špičku na evropském trhu, velká pozornost je zároveň věnována ochraně životního prostředí. Tepelné čerpadlo je vhodné pro novostavbu i dům po rekonstrukci, hlavní výhodou je využití obnovitelných zdrojů energie - tedy vzduchu, země nebo vody. Životnost tepelného čerpadla je přibližně 20 let, avšak při pravidelné údržbě a servisu zařízení zaručuje výrobce Danfoss životnost i mnohem delší.

Začali jste přemýšlet o koupi tepelného čerpadla, ale obáváte se vyšších investičních nákladů? Díky energetické společnosti E.ON, která je druhým největším dodavatelem elektřiny a plynu v České republice, můžete získat příspěvek na koupi tepelného čerpadla až do výše 60.000 korun. Při počáteční investici se vyplatí poradit se s odborníky firmy E.ON v Poradenském centru, kteří Vám představí tuto kvalitní technologii a doporučí zkušenou montážní firmu. Tepelné čerpadlo tak představuje moderní, ekologické a ekonomicky návratné řešení vytápění rodinných domů.

Více informací naleznete na www.eon.energieplus.cz

 

   
19.08.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] marcisko [*]

  Máte někdo zkušenosti s tepelným čerpadlem vzduch voda? Uvažujeme o koupi.

  Budeme asi kupovat zde

  tepelná čerpadla vzduch voda

  superkarma: 0 22.10.2014, 19:02:54
 2. [2] karolina78 [*]

  My máme čerpadlo od Remka, jsme moc spokojení a už jsme ušetřili. Tepelná čerpadla jsou opravdu vynález hlavně pro rodiny s dětmi, které denně spotřebují spoustu vody.

  superkarma: 0 16.07.2014, 13:01:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme