Bulvár

Ekologie v objektivu

Fotografická soutěž Ekologie v objektivu, která již čtvrtým rokem probíhá v ČR pod záštitou mezinárodní organizace UNEP a Ministra životního prostředí Martina Bursíka, se blíží do své závěrečné části.

Pořadatel, společnost Bayer, věnuje letošní ročník tématu nadměrné spotřeby energie a ochrany energetických zdrojů. Porotu soutěže Ekologie v objektivu povede zkušený pedagog a fotograf Tomáš Pospěch. Pestré portfolio porotců složené z uznávaných fotografů a odborníků, jako např. Jan Pohribný, Josef Ptáček a Lucia Fišarová, doplní odborníci na životní prostředí z Českého svazu ochránců přírody a Ministerstva životního prostředí. Výběr nebude jednoduchý, do soutěže již bylo přihlášeno téměř 750 snímků, organizátoři očekávají tradičně největší nárůst příspěvků před uzávěrkou soutěže, která je 20. 8. Pro vítěze jsou připraveny ceny ve výši více než 120.000 Kč a také unikátní možnost prezentace svých fotografických výtvorů v rámci velkoplošné výstavy v centru Prahy.


Do soutěže je možné přihlásit své snímky prostřednictvím portálu www.ekologievobjektivu.cz, kde naleznete všechny potřebné informace k projektu. Přejeme Vám dobré světlo a inspiraci!

Společnost Bayer ocení autory vítězných snímků v rámci slavnostní vernisáže 6. září v pražském divadle Hybernia, dále pak budou obří vítězné snímky umístěny na venkovní výstavě na Ovocném trhu v Praze.

 

 


Snímky, které vidíte, patří k těm vítězným v minulých ročnících. Některé z nich jsou dílem fotografů pod 18 let. Docela dobrý způsob, jak podporovat kreativitu, i když naši planetu to asi nevytrhne. Jen kdyby ten název nebyl tak... nudný :-(

   
25.07.2007 - Společnost - autor: Eva Jedelská

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme