Čtenářka ekleinovka nám prostřednictvím svého příspěvku popisuje stěhování typu Sám doma, ale také jedno závažnější. Ostatně přečtěte si samy.

Když se tak ohlédnu za svým životem,vůbec by mne nenapadlo počítat,kolikrát jsem vlastně stěhovala.Až tohle téma mne k tomu přimělo. Jednou,dvakrát....celkem pětkrát.
Čím jsem byla starší,přibývaly děti,tím pádem i věci a tudíž balení bylo obtížnější. A stěhovací vůz byl stále větší a větší a také nabitější. A to jsem se zbytečností zbavovala,respektivě jsem je nechávala na místě po domluvě s novými majiteli. Zbytek dostali kamarádi a nenasytná popelnice si naplnila útroby až po okraj.

Naše v pořadí třetí stěhování bylo náročné. Dětí bylo všude plno,starší pomáhali balit,mladší se motali,kde jsme je nejméně potřebovali. Trochu mi to připomíná komedii Sám doma.Dům plný dětí a všichni lítali odněkud někam,balili,zmatkovali... 
Když přijel stěhovák, nakládali věci hodně rychle, protože cesta byla dlouhá. Vše v pořádku naloženo, stěhováci odjeli a my se chystali nastoupit do auta a co nejrychleji vyrazit.  Jenže ouvej. Kluci všichni, chybí tříletá dcerka. Byla jsem v tu chvíli na kolaps. Vždyť jsem ji před chvílí viděla, jak nesla svého Macíčka k autu. V domě nebyla,prohlédli jsme ho ještě důkladně. Na zahradě také ne. Co teď? Co když je v přívěsu stěhováku?
Syn ještě jednou probíhal zahradu . Najednou volá: ,,Pojďte všichni sem,to musíte vidět!“ Dcerka spala se svým Macíčkem v objetí ,stočená do klubíčka pod růžovým keřem. Naše  Šípková Růženka,napadlo hned synka.Vzal ji spící do náruče a odnesl k autu.Dojeli jsme v pořádku .Děti jsem preventivně spočítala a mohli jsme vybalovat :)

Poslední stěhování bylo hodně dramatické. Bývalý manžel nám vyměnil zámky,než jsem se vrátila s dětmi z tréninku. Domů nás pustit nechtěl. Zasáhla policie.Vzhledem k tomu,že byl opět zpitý jak zákon káže,nazýval je těmi nejhoršími hanlivými slovy.Jednoho z nich napadl a zlomil mu nos. Takže jej okamžitě odvezli s sebou a my se mohli relativně v klidu zabalit  a za pomoci mého táty odstěhovat. 
Teď už mne nikdo nikam nedostane :) Jen pouhá představa balení a všeho toho zmatku kolem ve mně vyvolává negativní emoce. Jsem spokojená , kde žiju,je to můj domov i mé rodiny a tady se cítím jako v sedmém nebi. Jsem prostě DOMA!!!
Mějte se krásně a pokud se zrovna chystáte stěhovat,tak držím všechny pěsti...a spočítejte si děti :),raději vícekrát :)
ekleinovka

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

_______________________

Děkuji za Váš stěhovací příspěvek, jak vidno máte se stěhováním bohaté zkušenosti, úsměvné a bohužel i ty špatné. Ať už je pro vás nový DOMOV jen tím šťastným.
Saša

Téma dnešního dne 6. srpna: Stěhování

 • Kolikrát za svůj život jste se stěhovaly?
 • A z jakých důvodů?
 • Napište, i kdyby jenom jednou.
 • Co považujete u stěhování za nejhorší?
 • Ztratilo se vám někdy něco?
 • Myslíte, že je lepší vyhořet než se stěhovat?
 • A co chudáci lidé ze zaplavených oblastí, kteří se stěhovat musí?
  Znáte nějaké?
 • Pokud máte, napište i nějakou veselou stěhovací historku.
 • A můžete posílat i fotografie, třeba se stěhováky :)

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním dárkovou kazetou přírodní bylinné kosmetiky Ryor.

kosmetika

Reklama