Čtenářka ekleinovka nám spolu s mimozemským příspěvkem poslala i nebesky krásné fotografie. Čtěte a kochejte se.

Krásné tajemné úterý vám všem....
Existují mimozemské civilizace? Toť otázka. Vzhledem k nekonečnosti Universa a jeho zatím pouze okrajovému prozkoumávání věřím tomu, že někde stovky světelných let od nás se určitě nacházejí živé bytosti. Osídlené planety na různých stupních vývoje, totéž platí i o jejích obyvatelích. Být technicky vybaveni nejnovějšími raketoplány, strašně moc bych si přála se takové vesmírné expedice zúčastnit. Vím, je to pouhá utopie, ale představa více než lákavá. Tak si o takovém dobrodružství mohu nechat pouze zdát. Jsem takový snílek, ráda pozoruji oblohu a představuju si, co asi tohle nekonečno skrývá. Oblohu ráda fotím v mnoha jejích podobách a nabízí opravdu nádherné scenérie. Tady už si člověk může představovat podle své bujné fantazie cokoli. A oddávat se snění....

Další věci, o které jsem přesvědčena, že funguje, je přenos energií. Pozitivních i negativních. Stačí se chvilku zasnít, přejít na ,,tichý chod, uvolnit myšlení i tělo a najednou se ocitám ve stavu odlehčení mého já, mým tělem proudí neuvěřitelné množství energie, pálí mi ruce i plosky nohou. Tuto pozitivní energii posílám tomu, kdo ji potřebuje/ i sobě, když mám totálně vybité baterky/.Funguje prostě na všechno. Jsem takový průtokový nabíječ baterek. :))

Negace nemám ráda a věřím tomu, že to, co člověk do vesmíru pošle, to se mu vrátí ještě násobené zpět. To jsou ty Boží mlýny....
Tak se mějte rádi, buďte k sobě pokud možno přívětiví, pozitivní , optimističtí a život  se vám odmění......

ekleinovka

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

jedna

dva

tri

ctyri

_______________________

Tak na Boží mlýny věřím 100%, ještě se naučit ten přenos pozitivních energií. Zkusím to, protože mám období, kdy to opravdu potřebuji.
Děkuji, že jste napsala, váš příspěvek a hlavně ty fotografie, určitě nejen mě, ale i všechny ostatní, krásně pozitivně naladily :)
Saša

Téma dnešního dne: Jsme ve vesmíru sami?

  • Věříte na mimozemskou civilizaci?
  • Setkali jste se s něčím „nadpřirozeným“, co vás utvrdilo, že tomu tak může být?
  • Jestli věříte, jak si takové mimozemšťany představujete?
  • Pokud nevěříte, proč ne?
  • Máte ráda knihy, filmy a příběhy s touto tématikou?
  • „Pokud by to bylo možné“, chtěla byste se podívat do vesmíru?

Na toto záhadné téma pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem, knihou nakladatelství Fragment: Bájná pečeť / Věk magie

kniha

Reklama